Přejít na obsah

Recommended Posts

To je normální,že mně karta nejede v CV 6000 a v tom obyčejném STB ano?

Set-top boxy jsou s kartami spárované, tzn. že každý STB musí mít svou kartu, v jiném nepojede.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Návštěvník

Tak?e při?lo,zasunuto do STB H6000 a u? jsem se leknul,?e to pojede.Opak je pravdou.STB modul s kartou se identifikuje,akorát se mně zobrazuje jen ta základní nabídka,i kdy? mam Klasik.Ach jo....

Sdílet toto téma

Návštěvník

Ty má? vlastní H 6000 PVR? Proto?e jinak nechápu proč si do H od UPC kupuje? modul, kdy? ten H 6:::je spárovaný s kartou a pokud nefunguje tak to UPC vymění. Jinak modul potřebuje nějaký čas ne? natáhne v?echny programy. Pokud ne tak po?ádej o zaslání obnovovacího signálu.

Sdílet toto téma

Tak jsem zkusil CA modul z Bravie dát do Handanu CV-6000 a nepodařilo se mi ho rozchodit. V Handanu CV-7000 funguje CA modul bez problémů. Takže se u mne Handan CV-6000 chová stejně jako u alandelona - jdou pouze volné programy. Vypadá to na chybu ve fw Handana CV-6000.

Sdílet toto téma

odpoved od LICY:

Dobrý den, CA modul je plně komptabilní s CV-6000. STB má jak vstup na smart kartu, tak i CI slot pro CA modul.

ted jeste to zrealizovat - pokousim se o to od zacatku tydne a zatim nic...

Sdílet toto téma

Zatím nic nového,neběží to.Provoláno cca 80 Kč.UPC posílá refreshe.LICA zatím vyčkává zda to rozchodím.Od prvního zasunití do STB uplynul dnes týden.No snad se do Vánoc dočkám.

Co ovšem nechápu,že LICA pošle přes půl republiky něco co nevyzkoušela.Přece není nic jednoduššího,než to někam zasunout - jede to - zabalím a posílám.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Tak jak píše Petr21,dal jsem modul s kartou do H5000 a tam to jede.že tady v tomto státě nejde nic jednoduše :oops:

Sdílet toto téma

tomu prohlaseni nerozumim... co tim chteji rict?

doted mi tvrdili, ze nejde VLASTNI Handan zprovoznit POUZE s Connax kartou - co tedy znamena:

"STB CV-6000 bude dekódovat pouze se smart kartou"?

Sdílet toto téma

akorat, ze ja po nich nechci podporu funkcnosti - chci jen conax kartu a tu sparovat (a to prokazatelne funguje - viz pronajate nebo prodavane STB)...

je to totez, jako kdyby mi gsm operator odmitl prodat sim kartu, protoze jsem si nekoupil telefon primo od operatora - myslim, ze to je na stiznost na antimonopolni urad

Sdílet toto téma

STB ktera zapujcuje UPC ma sparovanou kartu z STB,

do ostatnich STB ci TV ktere si koupis jinde musis pouzit CA modul (z dvb-c-shopu) sparovany s kartou od UPC.

UPC se tim chrani pred piratskym prijmem.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Vlastní Handan CV6000 si můžeš pořídit pouze u e-shopu LICA. Ostatní zdroje jsou považovány za neoficiální a není poskytována podpora funkčnosti

Co je neoficiálního na tom, když si někdo koupí CV6000 od někoho, kdo si ho koupil od UPC nebo Lica a pak se rozhodl, že už ho nechce (třeba pořídil HD DVR nebo přestal služby UPC odebírat)?

Pokud to správně chápu, tak takový CV6000 je zcela k ničemu.

• lokalitaPraha 6
  • internetFiber Business 500
  • televizeStarší služba
  • telefon-
  • zařízeníJe toho hodně.

Sdílet toto téma

UPC se tim chrani pred piratskym prijmem.

Mysleno tak, ze ma jistotu ze jedna pristupova karta je vzdy sparovana s pouze jednim STB, casem by se mohlo stat (a ono se nekonec stejne stane) ze nekdo prolomi ochranu parovani a kodovani a rozmuze se nelegalni prijem. (Tak jako napr. u Digi TV).

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku