Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
koubi1

Litvínov internet o 50% pomalejší

Recommended Posts

Ahoj já jsem Litvínova a mám od 19,00hod o 50% pomalejší internet místo 4096kb/s mám 2100kb/s odesílání 111kb/s mám vira nebo to blbne i u vás??

Ten stejný problém mám i v Brně už druhej týden, najednou rychlost spadla přesně na polovinu (2048/256) přitom mám mít Easy (4095/512-Upload Booster). Jeden den to jelo normálně a další den zase poloviční rychlostí. Posílal jsem i dotaz na upc a odpověď byla obecná něco ve smyslu že se vyměňujou bridge a že můžu mít dočasně omezenou rychlost...každopádně mě to pěkně sere...

• lokalitaBrno
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníCicso EPC 3208

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Ahoj, je to všude, já jsem z Pardubic a internet chodí jako šnek a i ten možná jde rychleji. Hlavně co se týče prohlížení stránek je to hodně znát. Doufám, že to brzy UPC dá dohromady, protože tohle mi připomíná net před několika lety a ne ten současný. Zatím Ahoj

Sdílet toto téma

Ahoj od 25,11,2008 to mám pořádku.Musíte zavolat na UPC protože oni něco dělaly z PC nebo čím a nastavily to standartě na start to jest 2048kb/s

Aha, tak to tam zkusím zítra zavolat, páč už mám tu poloviční rychlost skoro 14 dní a nic se neděje...

• lokalitaBrno
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníCicso EPC 3208

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Dnes už za se mi jde internet max 2100kb/s uplad 127kb/s,prý se dělají opravy sítě.

PS prosím vás kolik stojí hovor na 222980980 je to zadarmo??

Sdílet toto téma

Volání na číslo 222980980 je zdarma pro zákazníky služby UPC Telefon. Může se stát, že ve výpisu na internetu na stránkách www.upc.cz v sekci "Moje UPC" se Vám toto číslo zobrazí jako placené, nicméně, poté prý toto volané číslo automaticky vyřazují z telefonního výpisu. Takže ve finále nic za zavolání, pokud jste zákazníkem UPC Telefon, nezaplatíte.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

prosím vás to si můžou dovolit,mě změnit rychlost stahování a upladu místo 4096kb/s na 2100kb/s 256kb/s na 120kb/s???? na 2dni sakra to jim nestačí že nemám rychlost 13mb/s to mi musí zmenšit rychlost na minimum!!!! já jim platím 570kč.

Kdyby aspoň napsali!!!!!! email že budu mít pomalejší net musel jsem volat na UPC za moje peníze to mi už nikdo nezaplatí.

Sdílet toto téma

Rozhodně by měli dát na své stránky nějaké info o plánovaných akcích,či zaslat zprávu mejlem.Já mám ode dneška zas poloviční rychlost (1Mbit/125kbs download)!Mohli by taky udělat nějakou kompenzaci (jednorázovou slevu na paušálu,či na pár dní zdarma placené TV programy- HBO,Cinemax atp.)

Sdílet toto téma

Rozhodně by měli dát na své stránky nějaké info o plánovaných akcích,či zaslat zprávu mejlem.

já myslim, že jak průběžně dělají úpravy v celý síti, tak by bylo dost náročný zkoordinovat praovníky v terénu s těma, kdo mají na starosti rozesílání emailů... třeba ani oni sami nevědí, kam budou muset hrábnout - někde kus zrekonstruujou a jinde se jim stará síť potento...

všechno to potřebuje pořádnej upgrade a oni se snažej na tom dělat celou dobu... :wink:

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Souhlasím HBO by měli dát na 14dní zdarma jako bylo při začátku UPC nebo Karnevalu

UPC si myslím že nedávalo HBO zadarmo

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Mám stejný problém, já si vážně platím EASY. Tuhle rychlost mám od 3,12,2008 jsem zvědaví kdy to opraví! už mě vážně serou nedá se stahovat!!!! já nebudu čekat na 4,37GB=

4Hod a 40min.

Results from http://www.speed.io

(Copied on 2008-12-05 09:49:42)

Download: 2107 Kbit/s

Upload : 113 kbit/s

Connects : 2448 conn/min

Ping: 9 ms

PS:Doufám že jsem píšou pouze lidi z Litvínova = Osada,Hamr.

Sdílet toto téma

to Slamb:

Jenže ono to trvá už od 25.11. a nikde žádné info,mám od UPC/Karneval internet už přes 2 roky a nic takového se ještě nedělo.Určitě by to mohli,jak už jsem napsal, nějak kompenzovat,pochybuju ale,že by např. jednorázově snížili měsíční poplatek o polovinu :!:

Sdílet toto téma

No u mě tady to snížení na polovinu trvalo asi 14 dní, 1.12. se to zase rozjelo a zatím je to v pohodě, musím zaklepat...jinak slevu na paušálu dostaneš, ale musíš pohrozit výpovědí, já jsem to tak udělal a dostal jsem 50 % slevu na čtvrt roku, někteří dokonce i na rok...

• lokalitaBrno
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníCicso EPC 3208

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Mě by zajímalo kdy mi vráti peníze který jsem poslal bankovním převodem ( mám bankovní příkaz aby platila banka KB UPC 570kč měsíčně za net ) od Října mám slíbeno že mám 50% slevu na internet = jak jsem jim volal že jim dám výpověď kvůli rychlosti internetu místo 10mb/s mám 4mb/s .

PS: snad ty peníze vrátí!!! a rychlost opraví do 9.12.2008

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Souhlasím,já jsem přišel jak na mě musíme napsat hromadně dopis na UPC aby nás informovali předem že něco budou dělat ohledně UPC například budou snižovat od do internet kvůli modernizaci atd.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku