Přejít na obsah
Jery69

Vantage VT-HD 7100 C

Recommended Posts

Takže už ho mám doma, zapojení naladění kanálů v pohodě, modul Conax s kartou funkční, obraz subjektivně o 1/3 lepší něž Handan 7000. Připojení Flash disku bez problémů, záznam také funguje, prostě super mašina.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Jerry můžeš vysvětlit tu o 1/3 lepší kvalitu než H 7000 KD v čem . Já mám vedle sebe TV s H 7000 a s modulem a obraz je takřka stejný. Navíc takto relativně levný přítroj nemůže mít ani pořádný upscaler (Onkyo cena od 60K a výše) a max rozlišení je stejné jako u H 7000 1080i. Tak nevím, kde se ta kvalita vzala. Pls. vysvětli to včem to je nabo jak to vidíš

Sdílet toto téma

U Technisat DigiCorder HD K2 mám taky kvalitu výrazně lepší, u HD je to snad skoro jako z PS3 BlueRay, ale i v SD je třeba Nova taky výrazně lepší. Asi lepší čip, jinak netuším, nevím jestli Vantage i Technisat mají stejnej. Nad tímhle modelem jsem se taky rozmýšlel, ale má jen jeden tuner, tak jsem raději zvolil Technisat - viz diskuze jinde.

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníTechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul

Sdílet toto téma

Vyzkoušel jsem zapojení obou přístrojů přes HDMI současně a obrázek z Vantage je prostě na pohled lepší u stejného kanálu, nejvýraznější je to snad pozorovat u Novy a Primy, na 52´ FullHD LCD. Jinak ještě přepínání kanálů cca 1 vteřina.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku