Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
petr21

Nejde HBO HD a Filmbox HD

Recommended Posts

Návštěvník   
Návštěvník

Já mám ten samý problém. Televize Bravia 40W4500 s CA modulem, oba programy zmizely, nově je nenaladím. U DVR boxu je mám také po opětovném naladění mezi rozhlasovými. Lokalita Kolín.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

tomu nějak nerozumím (také jedu přes modul) Také u mne zmizely a spustil jsem ladění a znovu se naladily, ale nikde změnu názvu nevidím. Jen pro přehled u Sapreme kolik máte celkem programů bez rezervy? Předem děkuji za info

Sdílet toto téma

tomu nějak nerozumím (také jedu přes modul) Také u mne zmizely a spustil jsem ladění a znovu se naladily, ale nikde změnu názvu nevidím. Jen pro přehled u Sapreme kolik máte celkem programů bez rezervy? Předem děkuji za info

Supreme - celkem 75 a 6 rezerva

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

tomus

na EPG je napsáno s CZECH ale na screenu je normálně HBO HD. Je zajímavé na modulu to vypadlo a musel jsem ladit 3x a na H 7000 HD to běželo a běží beze změny. "Ja neponimaju".

Sdílet toto téma

Tomu nevěřím, v době kdy si lidé tady stěžovali že jim to nejde, mě a třeba rodičům co bydlí o ulici vedle všechno šlapalo. To že vypadne nějaký "zesilovač, přenašeč apod" jen v nějaké lokalitě, ulici, baráku, bytu považuju za "normální" a pak se netýká všech. Každou chvilku je na jejich lince "onlouváme se zákazníkům z lokality xxx za výpadek xxx, na odstranění závady se pracuje"

A těžko tady identifikujeme jestli jde o celoplošný problém, když lidi nenapíšou v jaké lokalitě co nejde.

Sdílet toto téma

Vzhledem k tomu, že jsem měl na Bravii zapnutou automatickou aktualizaci vysílačů, tak HBO HD a Filmbox HD zmizel. Věřím tomu, že kdych automatickou aktualizaci neměl zapnutou, tak oba programy budou nadále fungovat. Teď jsem proto automatickou aktualizaci vypnul. Usuzuji tak z toho, že až po přeladění DVR boxu Handan se oba programy zařadily mezi rozhlasové. Takže se domnívám, že šlo o celorepublikový problém, ale tento problém se vyskytl pouze u toho, kdo měl na Bravii zapnutou automatickou aktualizaci vysílačů.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku