Přejít na obsah

Recommended Posts

Zdravim, už jsem z tý digisituace celej zoufalej tak snad mi poradíte.

Mám UPC standart, kterej je digitální že? Od UPC mám STB, kterej používám jen na HBO, HBO2 jinak ne, ostatní kanály jdou. Znamená to že ostatní kanály z nabídky jdou stále analogově a jednoho jde přejdou na digitál ?

 

Za další v ložnici chci vyměnit starou tv za novou , nejlíp s tunerem zabudovanym, zjistil jsem si, že potřebuju DVB-C tuner aby mi to šlo, ale nepotěšili mě zkazky o potřebě karty od UPC a problémech s tim. Vzhledem k tomu, že na HBO už se moc nedívám tak přemýšlím o jeho zrušení, ale zajímalo by mě jestli jsou ostatní programy nabídky Standart kódované nebo by mi stačilo připojit kabel do tv s DVB-C tunerem a měl bych je všechny.

 

Díky za jakoukoliv radu

Sdílet toto téma


Link to post

K dotazu1/

Někdy v budoucnu asi analog vypnou, ale hned to nebude. Spíše se dá počítát, že nové programy budou přibývat pouze v digitálu

 

K dotazu 2/

Po naladění programů na TV s DVB-C tunerem najdeš všechny programy, které vysílají, ale volně (bez kódování) se vysílá zatím asi 10 programů - ty pak uvidíš na TV bez CA modulu Conax. Tento modul je již možno zakoupit a pak budeš mít předplacenou stejnou nabídku jako na STB od UPC.

 

Jinak seznam kanálů i s příznakem pro kódované programy je na http://www.upczone.cz/download/seznam_muxu.htm

 • lokalitaPraha
 • internet-
 • televize-
 • telefon-
 • zařízenímodem

Sdílet toto téma


Link to post

Díky.

 

Volal jsem na UPC tedka a řekli mi, že je jedno jakou si koupim tv, jestli s DVB-T, nebo DVB-C, že stejně budou muset přijít ,udělat novou přípojku na druhou tv digitálně a dát mi jejich STB se spárovanou kartou.. To mi schválně zamlčujou že si tu kartu můžu koupit sám jestli to dobře chápu ne?

Sdílet toto téma


Link to post

Asi te chteli nastvat,

kup si TV s DVB-C tunerem, na http://www.dvb-c-shop.cz si objednej CA modul s kartou, k TV si natahni vlastni kabel a mas po problemu, pak treba odhlas HBO a zaplat si nabidku ktera ti vyhovuje.

Upraveno uživatelem Návštěvník
 • lokalitaBrno
 • internetInternet 100
 • televizeTV Komfort
 • telefon-
 • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

Doplním vypnutí analogu je zatím vzdáleno, ale kanály na analogu ubývají a budou tak jak se bude rozšiřovat digitál nabídka.

Fogy jaký problém s kartou? Karta je ochrana proti neoprávněnému sledování UPC a slouží k tomu aby danou Tebou placenou nabídku dekodovala.

Nechápu, když máš sSTB a díváš se na analog, když analog od UPC je podstatně horší jak digitál. Zvláště když mluvíš o Bravii tedy o LCD. Pokud chceš jen analog tak si raději kup nějaké CRT a budeš na tom s obrazem o něco lépe sice na kapesním rozměru displeje, ale zato budeš mít co je pro analog nejlepší.

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

 • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

  Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×