Přejít na obsah
ferdys

Router D-Link DI-524UP

Recommended Posts

Mám následující problém. Připojím router přesným postupem dle manuálu a když pustím konfiguraci z CD, vždy jen při prohledávání zařízení naskočí okno "Zařízení nepřipojeno"... Dál jsem se nikdy nedostal. Ani 192.168.0.1 v exploreru nefunguje ..modem přidělí síťové kartě IP adresu v pořádku, ale na modem nejde z řádky ani ping. Zkusil jsem tedy připojit k routeru notebook a připojení proběhlo okamžitě a bez problémů.

 

Na stolním kompu jsem deaktivoval firewally, ale zřejmě něco dalšího blokuje komunikaci směrem do routeru a já už si nevím rady. Bez routeru s připojením nemám žádný problém. Může někdo poradit nebo nasměrovat na něco jiného než na kompletní reinstalaci XPéček..?

Předem díky ...

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

Myslím, že ano ... už jsem to rozběhal ....na jedinné ze tří eth karet co mám v kompu ... původní hlásí stále "zařízení nenalezeno" , interní hlásí "chyba ethernetového připojení ..." a třetí, kterou byl doposud připojen druhý komp zafungovala ... nevím čím mohou být blokované jsem rád, že "zatím" nemusím reinstalovat .....a jdu nastavovat Firewall ....

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×