Přejít na obsah

Recommended Posts

Nemůžu si pomoct ale musím si postěžovat na ten krám PVR DVR. Poslední dobou (asi tak od změny času) začal děsně blbnout - nenahrával programy, nebo nahrával něco jiného než měl, často vytuhnul atp. Tak jsem se rozhodl provést tovární reset. Po startu to našlo jen cca 14 programů, po znovu spuštěném hledání snad celou nabídku, což už je úctyhodných 81 programů. Načež jsem narazil na to, že poskládat programy jak jsem byl zvyklý bude pěkná fuška ale hlavně že nejdou ze seznamu (tedy toho co se běžně zobrazuje) vyházet všechny rezervy a HD kanály které jsou tam na prd. Jediný co mně tak napadlo je zkusit to rozstrkat pomocí FAV, tak si s tím pohraju dám exit a vyvolaná nabídka Uložit ano-ne je tak děsně debilně udělaná že nejde rozumně poznat zda je navoleno ano nebo ne - samozřejmě jsem to tipnul blbě. Až jsem to udělal znovu tak koukám že používání FAV způsobuje že se v informačním okně (klávesa i) špatně zobrazuje název probíhajícího a příštího pořadu. Grrrr.

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník
... Až jsem to udělal znovu tak koukám že používání FAV způsobuje že se v informačním okně (klávesa i) špatně zobrazuje název probíhajícího a příštího pořadu. Grrrr.

Pro nápravu stačí jednoduše DVR vypnout a znovu zapnout a vše pak funguje jak má. Alespoň tedy u mne.

Sdílet toto téma


Link to post
nabídka Uložit ano-ne je tak děsně debilně udělaná že nejde rozumně poznat zda je navoleno ano nebo ne - samozřejmě jsem to tipnul blbě.

Tak s tímhle naprosto souhlasím! Mě teda zvolená grafika u ano-ne dialogů příjde taky naprosto nelogická a matoucí a samozřejmě jsem to ze začátku volil vždycky přesně opačne. Teď už jsem si na to jakž takž zvyknul i když mi to na hlavu přijde pořád. Ale u tohohle STB je to pro mě jedna z těch méně iritujících vlastností :lol:

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×