Přejít na obsah

Recommended Posts

Vzhledem k žalostnému stavu nabídek boxů pro kabelovou televizi jsem založil toto nové téma , kde by chtělo monitorovat, co lze na naěm trhu vlastně pořídit a za jaké peníze. Takže začnu tím, že objednat lze v zahraničí. Tento způsob ne každý preferuje a obrací se tím pádem k našim obchodníkům. Provedl jsem malou sondu na našem trhu a zde uvádím výsledky.

1. Technisat Digicoder - dodavatel firma Omko Brno - testuje se , na trh by měl přijít patrně před Vánoci cena zatím neurčena, lze spekulovat asi něco kolem 15 tis. Kč

2. AB IP 9000HD - dodavatel firma Omko Brno - je ihned k mání , nutno přikoupit samostatný tuner DVB-C v ceně 1990 Kč, cena přístruje 15 560 Kč. Funkčnost s modulem Technicrypt nepotvrdili, ale ani nevyloučili. Nutno odzkoušet.

3.AB IP 900 HD - dodavatel i situace stejná jako u modelu 9000 HD. Cena 9980 Kč + tuner 1990 Kč.

4. Vantage VT-HD 7100 C - dodavatel firma Antenex Praha . Lze dodat na objednání při vyšším počtu kusů - cena nebyla sdělena. Spolupráce s modulem CI neověřena.

A to je tak asi všechno mimo Handanu ve všech provedeních a Technisatu Digit MF 4 - K.

Od ostatních dodavatelů včetně Topfieldu jsou vyjádření negativní ( není zájem od kupujících, nevozíme. Až bude, možná dovezeme.).

Pokud má někdo nějaké jiné poznatky, prosím o jejich uveřejnění.

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

A když nechci Set top box?

Varianta Sony, zatím jsem mezi prodávanými modely nenašel žádný bez DVB-T.

Varianta Philips, tady se nevyznám - některý model má a jiný nemá DVB-T.

Třeba mi poradíte další varianty, že by třeba Loewe?

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

roro to co děláš je chválihodné, ale chtělo by to rzdělit do kategorií. Klasika jen STB, STB s DVR, s DVR a HD.

 

Na rozdíl od mnohých jsem dvpou TV 40W4000 a 32W4000 testoval vedle sebe stb H 6000, 7000HDF a modul. Mám 3 TV tak proto tyhle 3. Vzhledem k tomu, že považuji za standard obreaz z TV s modulem, tak v porovnání Han. 6000 je trochu obrazově horší (pouze scart) H7000 je naprosto obrazově stejná s obrazem z TV z modulu. Stejně jde o to, žre více než 1080i z nich nedostanete. pokud někdo chce upscaling na 1080p pak je to ONKYO , ale díky profi procesoru na upscal. je cena od 70K do 150K. Jinak ani u jednoho Handanu vyjma 5000 nepozoruji žádné problémy. Zatím se testuje Technisat Digicorder 2 HD tam je potvrzeno, že s modulem CAS7 funguje, ale zatím nikdo neviděl obraz. a HDD 160Gb je tak akorát na prd a 19K za to samé s HDD 500Gb je asi trochu moc. A tompodstatné je mít dobrý signál jinak nepomůže nic.

Sdílet toto téma


Link to post

Na každou další TV musíš mít pro příjem digitálního UPC buď od UPC settopbox nebo modul se spárovanou kartou (TV ale musí mít CI slot pro modul Technicrypt CXV od Licy).

  • lokalitaPraha 4
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonVolám neomezeně
  • zařízeníKaon KCF-SA900PCO, Modul CI+, Compal

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

Pane Drdo naprosto jednoduše. Mít dvě zásuvky od UPC jeden TV spliter, modul a dva Handany. Co je na tom tak složitého či nedostižného?

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

Já jsem v jednom obchodě (tuším Electro World) viděl TV Philips.

Na celulce DVB-T, ale ze zadu na přístroji na nálepce DVB-T a DVB-C. Prodavač potvrdil, že to lepší série (dražší), a že se to vůbec neuvádí. Zjistí to často až po vybalení na tom štítku.

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×