Přejít na obsah
homberg

problem s 2 TV

Recommended Posts

Mozna by nekdo dokazal poradit. Mam problem s prijmem TV UPC Standard na druhe, potazmo treti televizi.

Situace ja takova: na "hlavni" TV je modul Conax s kartou a vsechny programy slapou ok (jen se ztratil Spice, ktery se ted tvari jako placeny?? - drive sel v poho)

Na druhou TV jsem zapojil nyni nevyuzity Handan5000 - vsechny programy ok

Ted jsem z nejakych duvodu zavedl kabel do dalsiho pokoje ke treti TV a Handan jsem premistil tam - jdou jen HBO, HBO2, HBO Comedy a Z1 - vsechny dasli kanaly hlasi signal nedostupny (zkousel jsem Handana naladit rucne i automaticky - pri ladeni to vsechny programy najde, ale posleze zobrazuje jen ty uvedene). Kde je tedy problem? Handan u TV2 jde a u TV3 ne. Samozrejme analog bezi ok u vsech TV.

Zasuvku mam od technika UPC udelanou tak, ze jeden kabel od ni vede k TV1, k TV2 a TV3 mam rozbok.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul, modem Cisco

Sdílet toto téma

Podle mě to vypadá na slabý signál - doporučil bych širokopásmový zesilovač před rozbočovač, já to takhle mám rozvedené doma a šlape to bez problémů...

• lokalitaPraha 4
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonVolám neomezeně
  • zařízeníKaon KCF-SA900PCO, Modul CI+, Compal

Sdílet toto téma

Jenže já před použitím zesilovače měl signál kolem 65-70% (koax k TV cca 20m) a měl jsem podobné problémy - některé muxy jsem vůbec nechytil. Po zapnutí zesilovače všechno jede (signál 97-99%, kvalita okolo 98-100%).

• lokalitaPraha 4
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonVolám neomezeně

Sdílet toto téma

Pomůže, jen nezapomeň, že ho musíš zapojit co nejblíž ke zdroji signálu, nejlépe místo rozbočovače ke 2 a 3 TV.. Když tak napiš.

• lokalitaPraha 4
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonVolám neomezeně

Sdílet toto téma

Tak nepomohl :( Zapojil jsem ho hned do UPC zasuvky. Na vine bude asi kabel, protoze je 2x napojovanej z ruznych koaxu. Tak jeste koupim koax a dam pak vedet.

Jo a sila signalu u 2.TV (2m od zasuvky) je stejna jako u 3.TV (15m ), tedy nic moc tech 54%. U 1.TV nevim, pac ta jede na Conax modul od Licy (ale je taky takovejch 15m od zasuvky, ale slape v pohode).

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul, modem Cisco

Sdílet toto téma

Včera mi technik měl instalovat druhou zásuvku (za 500).

To údajně není na Karnevalí síti možné, takže mi pouze nainstaloval rozbočovač se šroubovacími konektrory. Na druhé straně nacvaknul normální. (celé za 300)

Rozdíl oproti normálnímu rozbočovači a obyčejným kabelům je obrovský (předtím jsem nenaladil nic z MUXu 2 - 418MHz.

• lokalitabylo vyplněno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníbylo vyplněno

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku