Přejít na obsah
Návštěvník tomus

Karneval DC++ Hub

Recommended Posts

Návštěvník

Zkousel sem ten vas hub, ale neuspesne. Sice sem zacatecnik co se tyce pouzivani DC++ ale pise mi to tam: You've got too few slots open, current slotsminimum is: 2; a ja nevim co to znamena :roll:

Sdílet toto téma

Návštěvník

michale to znamená že si musíš votevřít víc slotů páč minimum je 2 ;) vlez d nastavení ... sdílení.... a tam uplod slots a nastav si minimálně dva ;) a mělo by to možná i ject :)

Sdílet toto téma

Návštěvník

Jako jediný DC Hub ten Děčínský vydržel s obstojnou návštěvou, takže tu mám pro vás malé upozornění.

Karneval mění IP v děčínském segmentu, takže od 22. srpna 2004 DC HUB poběží na IP 10.20.133.4 ;)

Sdílet toto téma

Návštěvník

Nova IP adresa v brne: 10.74.138.22 (puvodni 10.74.0.120)

Sdílet toto téma

Návštěvník

našel by se někdo ochotnej , kdo by založil hub v plzni ? Popř by sem ho mohl založit i já, karneval plánuju začátkem září

Sdílet toto téma

Návštěvník

Pokud vim, zatim zadny plzensky hub nejede. Ale zajem zacina bejt slusnej. Ozvi se mi na pm, icq ci mail a zkusime to nejak vyresit.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Nefunguje aktive mod takze na multihub search muzem zapomenout. No nic rozbijem prasatka a tu stovku si priplatime... :roll:

Sdílet toto téma

Nefunguje aktive mod takze na multihub search muzem zapomenout

Ten stejne nikdy poradne nefungoval uz v puvodnim DC klientovi, mozna proto ho ani DC++ a vetsina jeho modifikaci nepodporujou :wink:

Stejne jako vetsina hub softu nema linkovani na multihub search 8)

Sdílet toto téma

Návštěvník

ještě sice nejsem karneval zákazník , ale mám dotaz : jste na dc activ nebo pasiv ???

Jestli pasiv tak potěž pámbůh

Sdílet toto téma

Passiv, protoze Karneval dava standartne jen neverejnou IP, takze jsi za proxy serverem. :x

Ale muzes si prikoupit verejnou IP a byt pak activ. :wink:

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník
Passiv, protoze Karneval dava standartne jen neverejnou IP, takze jsi za proxy serverem. :x

Ale muzes si prikoupit verejnou IP a byt pak activ. :wink:

ale když se ta proxina nastaví tak by to mohlo jít ne?

Sdílet toto téma

To nehrozi aby ti Karneval povolil port na proxy aby ti jel activ, reseni je opravdu jen ta verejna IP :wink:

Sdílet toto téma

Návštěvník

To nehrozi aby ti Karneval povolil port na proxy aby ti jel activ, reseni je opravdu jen ta verejna IP :wink:

díky - hold to kilo obětuu

Sdílet toto téma

Návštěvník

Pripadam si vazne jak ta nejvetsi lama a jelikoz s hubem moc zkusenosti nemam, tak se zeptam...

Provozuju DC++ "serve"r Ptokax a to by bylo docela ok, ale chci si tam dat WMBOTa teda uz tam je ale nevim co ted po me chce? Pise:

Detekoval jsem prvni spusteni, pokud jste majitel hubu, poslete mi odblokovaci heslo na PM

Tak majitel jsem, ale nejak ani z helpu nepoznam, jak a co mu mam poslat? To jsem ale de** l co? :roll:

Druha vec: PtokaX ma v sobe jiz dva boty - OPCHAT a PTOKAX. sjou tam defaultne, ale nejak nikde neni jak je nastavit a co maji vsechno delat? Uff, jestli mi nekdo z vas expertu poradi, tak budu stastny muz :) diky.

Sdílet toto téma

Návštěvník

OK rozjel jsem hub na neverejne ip. dchub://10.36.20.3:411

Pojede prevazne vecer, v pripade zajmu celodenne.

VerliHub 0.9.7 Debian Linux

WinChip 200@240MHz 64MB RAM 512MB HDD :lol:

-----------------------------------------------------------------------------

(PS: Pred deseti lety bych za takovy PC vrazdil, dnes je zadara)

Sdílet toto téma

Návštěvník
OK rozjel jsem hub na neverejne ip. dchub://10.36.20.3:411

Pojede prevazne vecer, v pripade zajmu celodenne.

VerliHub 0.9.7 Debian Linux

WinChip 200@240MHz 64MB RAM 512MB HDD :lol:

Nejsem sice odbornik pres sitovou komunikaci,ale myslim,ze na hub na neverejny IP se nikdo nepripoji. Kazdopadne sem taky z TP tak budu rad kdyz to rozchodis - pres den a ted vecer sem se zkousel pripojit a porad nic. Ja mam verejnou IP a doma se mi taky vali nejaky zelezo (PII/333,64RAM,1GB HDD) tak eventuelne muzu rozjet hub ja - kaZdopadne uvitam spolupraci - kdyztak mi pisni mejla na jacktr@quick.cz nebo sem hod kontakt na sebe a neco vymyslime :).

Sdílet toto téma

Ja bych zase rekl za ne neverejnou IP se da bez problemu pripojit Karnevalakum, protoze je to vse v ramci vnitrni "LAN" site (mluvim z vlastni zkusenosti se sdilenim a hranim) . nekdo rikal ze je to omezeny oblastma, takze ja jako prazak bych mel mit smulu, lec presto jsem se na tenhle hub vcera connectnul ...

Sdílet toto téma

Návštěvník
Ja bych zase rekl za ne neverejnou IP se da bez problemu pripojit Karnevalakum, protoze je to vse v ramci vnitrni "LAN" site (mluvim z vlastni zkusenosti se sdilenim a hranim) . nekdo rikal ze je to omezeny oblastma, takze ja jako prazak bych mel mit smulu, lec presto jsem se na tenhle hub vcera connectnul ...

Mno jo - mas pravdu. V ramci site nebo minimalne jedny oblasti mame kazdej svoji IP a tak i neverejna staci k jednoznacny identifikaci. Docela by me zajimalo jestli budem vsichni active :) ....a taky jestli se pripojim k tomu hubu i kdyz budu pripojenej s verejnou IP nebo jestli budu muset prepinat na "oblastni" verejnou :).

Sdílet toto téma

Docela by me zajimalo jestli budem vsichni active

ano, budete

jestli se pripojim k tomu hubu i kdyz budu pripojenej s verejnou IP

ano, pripojis

Muzou se tam pripojit vsichni ze site Karnevalu, ale nepocitat data to bude jen tem kdo maji stejnou IP adresu v rozsahu napr. 10.72.xx.xx

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

Návštěvník

Dik za vycerpavajici odpoved :). Pokud budu pouzivat verejnou IP tak akorat nikdo nepozna do kteryho segmentu patrim az se pripojim na hub. Navic kolega co zalozil hub ma 10.36.xx.xx a ja sem taky z TP a mam 10.30.xx.xx ... jestli mas pravdu s tim napocitanim dat tak asi stejne budu muset pustit vlastni hub.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Bohuzel Active budes jen na stejnem segmentu site-sidlisti.

Dej si tracert a pokud cesta vede pres router s verejnou ip (vetsinou 81.27.192.xxx)

tak:

1. NAT- nejsi Active, protistrana vidi uz jen ten router.

2. Pocitaj se data.

Jinak Hub na nepocitani dat az tak potreba neni protoze pres nej jde jen komunikace, hledani atd. Pro stahovani je navazano spojeni primo mezi uzivately.

Takze jestli mas nekoho vedle z baraku tak od sebe bez limitu muzete klidne stahovat treba z Zumpy kdyz tam nebude banan :?

Sdílet toto téma

Mozna by nebylo od veci shromazdit nekde seznam oblasti i s predpokladanym rozsahem adres, at se muzem vic zamejslet nad nejakyma prenosama bez tarifikace :)

Tohle doufam bude na novych neoficialnich strankach Karnevalu, na kterych ted pracuju s Gumem. :wink:

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

Návštěvník

Takze jestli mas nekoho vedle z baraku tak od sebe bez limitu muzete klidne stahovat treba z Zumpy kdyz tam nebude banan :?

Taky sem o tom premejslel, ze by stacilo si treba do description dat cislo segmentu,ale na verejnym hubu nemuzu mit otevreny sloty jen pro nekoho...treba pres filtr IP....to bych asi rychle letel s bananem v ruce :).

Ale kazdopadne jestli je jeden segment jen jedno sidliste tak je to stejne nanic, protoze nase sidliste ma jen cca 14 baraku a tak si ty znamy radsi obejdu s diskem v batohu :) ..... ale snad to budou cely TP, protoze tracert ode me k tobe jde primo pres brany:

1 15 ms * 16 ms 10.30.3.1

2 8 ms 6 ms 7 ms 10.36.20.1

a kdyz prepnu na placenou verejnou IP:

1 21 ms * 16 ms he-tep-2-ca0.karneval.cz [81.27.202.1]

2 8 ms 6 ms 7 ms 10.36.20.1

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku