Přejít na obsah
dave67

TV po připojení antény do STB hučí

Recommended Posts

Nazdar, je to tak, připojím STB (Handan 5000) k TV (Sam LE40559) a repráky začnou vydávat takovej tlumenej zvuk - prostě to začne hučet:) Zřejmě je to způsobeno anténou, začne to až po jejím připojení do STB. U analogu bylo vše ok. Napadá vás čím je to způsobeno a nějaký řešení?

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKAON KCF-SA700PCO + CA modul

Sdílet toto téma

Návštěvník

Zavolejte na UPC a oni Vám dají takzvanej T-Filtr.pak to prestane hučet.je to spusobene uzemením.

Sdílet toto téma

Návštěvník

je třeba galvanicky oddělit kabelový přívod od zbytku AV sestavy, osobně jsem to vyřešil přes internet koupeným oddělovačem; jinak vzniká zemnící smyčka

Sdílet toto téma

OK, takze koupim...

Galvanický oddělovač FM2-F

Redukce F-konektor IEC-konektor

Redukce F-konektor IEC-zdířka

A zapojim to mezi antenu a STB, ze?:) A jeste jedna vec, vyplati se koupit kvalitnejsi SCART kabely, napr. tento http://www.omko.cz/?kod=BEVL7392 ? Ted mam obycejny od UPC...

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKAON KCF-SA700PCO + CA modul

Sdílet toto téma

Návštěvník

Ahoj mám stejný problém taky ně hučí TV,mám TV kartu PC = mám na TV kartě zapojený galvanický oddělovač mám koupit ještě jeden oddělovač nebo to mám zapojit do setobosu??

aby to přestalo hučet??

Sdílet toto téma

Galvanicky oddelovac se dava hned na vystup ze zasuvky kabelove tv, porp. pred prvni zarizeni za zasuvkou (rozbocovac, TV, STB ...) staci pouzit jeden, vetsi mnozstvi nema vyznam.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

U připojení STB k TV to může dělat i vadný SCART - kabel od UPC mi to dělal (vadné uzemnění), po výměně za nový (Bandridge) jde zvuk v pohodě.

• lokalitaPraha 4
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonVolám neomezeně
  • zařízeníKaon KCF-SA900PCO, Modul CI+, Compal

Sdílet toto téma

Návštěvník

JJ ,je to Galvanický Oddělovač.Zavolejte do UPC (Placena služba) neboraději je bombardovat mailama aby Vám poslali technika.Je to služba GRATIS!!!Připojuje se to ta tzv LOOKBOX , což je skříň s kabelama,a nebo si to kupte a zapojte to před Settobox.Doporučuji propojit nejdšíve TV a Setobox klasickým koax kabelem,až pak kontaktovat UPC.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Zdravím,od sobotního večera mám problém se zvukem,je jakoby něčím rušenej nebo co neustále dokola se opakuje stále stejný ton,a to i když vypnu anténu ze settoboxu,tak televize píská pořád,na analogu je to bez problému,zkoušel jsem volat na upc tam mi řekli že pomůže galvanický oddělovač,zkoušel jsem ho ale nepomohlo to,poraďte kde může být chyba.

Sdílet toto téma

No pokud neni k STB pripojena antena a blbne to porad, tak to zemnim potencialem nebude a galvanicky oddelovac ti logicky nepomuze.

Zkusil bych vymenit scart kabel, ale je mozny ze to muze byt i vadnym STB.

Takze nez budes kupovat jiny kabel, tak zkus namisto STB pripojit neco jinyho (DVD, Video).

Eventualne to zkus propojit pres CINCHe.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník

Dík za rady :) ,vše vyzkoušeno ze stejným výsledkem jako před tím,už je jediná možnost vadný STB :x

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku