Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
Radomir Drda

Zkušenosti Technisat DigiCorder HD K2

Recommended Posts

Návštěvník   
Návštěvník

S technisatem mám zatím výborné zkušenosti, maká to bez problémů, včetně HD a nahrávání.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Nechal jsem si ho poslat z Německa , i s dopravou stál se 160Gb diskem 463 euro. Má kompletně české menu , nahrávky jsou ve formátu .ts, stahuje se přes usb, nebo LAN, radikální skok ve kvalitě obrazu . Fungoval na první zapojení, modul se zasunul a začal fungovat. Když tak se ptejte dál, mám ho zatím jen pár dní, tak všechno zatím testuju.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Ještě by to chtělo nějaký postup jak rychle udělat z HDTV s příponou .ts mkv nebo něco podobného ve vysokém rozlišení.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Takže znova:

Náhrávám jedenkanál v HD - sleduji cokoliv.

Nahrávám 2 kanály v SD - sleduji cokoliv.

Spojení s PC přes LAN a program Mediaport od Technisatu nebo přes USB - přenosný pevný disk, nebo jiný paměťový modul ( karta, přenosná paměť).

Obsáhlejší test DigicoderuHD S2 je na www.omko.cz. Je tam hodně věcí shodných s HD K2. Záznam je v TS - pro HD je potřeba nějaký editor co umí MPEG 4 h264 kvůli zpracování videa a a následnému vypálení na DVD nebo BR. Náhrávka má všechny zvukové stopy i titulkové, klasický MPEG2 jde demuxovat v projectX nebo PVAStrumento. Editace pomocí Womble MPEG video wizard DVD - celková doba tvorby 1 DVD cca 10 minut. S HD zatím nevím, hledám vhodný demuxovací a editační program co umí MPEG4 h264.

Sdílet toto téma

Mozna blbost, ale zajimalo by me, jestli kdyz zapojim tenhle recorder s Conax modulem a kartou UPC pres HDMI k TV a recorder bude vypnuty (standby), budu moci sledovat programy na TV a prepinat DO od TV.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul, modem Cisco

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

K tomu tuneru - na webu pisou, ze lze naraz nahravat/sledovat dva HD programy, ale v manualu je v jedne kapitole drobna poznamka, ze to z technickych duvodu neni mozne - predpokladam, ze to ale plati pouze pro PIP, jinak ze to jde. Nebo ne?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Zjistil jsem, že tomu tak skutečně je, platí to ale pouze pro HD. Kdyby se však dala do druhého slotu druhá karta s modulem, tak by to fungovalo bez problémů.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Taky me tento STB zajíma, ale poslední dva příspěvky nechápu. Můžete to vysvětlit?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Pokud box nahrává hd program,nejde se již na druhý hd program dívat. Pouze na sd. Řešením je vložit do slotu 2x modul conax + 2x karta. V takovém případě by mělo fungovat vše následovně: 1x hd nahrávám - dívám se na cokoliv

2x (4x neověřeno) nahrávám sd - dívám se na cokoliv

Sdílet toto téma

To zkus :)

Podle mě to řešit nebudou a kartu poskytnou.

Škoda že není dekódování realizováno někde před účastnickou zásuvkou nabo přímo v ní. Pak by byla situace o dost jednodušší. Ale holt ochrana je ochrana už vidím typického čecha co zaplatí a sousedům poskytne full nabídku za 100,- měsíčně ....

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku