Přejít na obsah

Recommended Posts

Aha, tak takhle to nepujde, tvuj DVD nema DVB-C tuner ,takze na nem nenni mozne naladit digitalni kanaly, proto musis pouzit externi zdroj a tim je DVR.

Takze propoj DVR s DVD SCARTem, na DVD vyber externi vtup (AV), na DVR si prepni na treba HBO a obraz bu jsi mel videt na DVD a muzes nahravat.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník

Teďka jsem to ještě kontroloval a vše vypadá jak má.Já bych si stím pohrál ale mám obavy aby to nebylo ještě horší.A co kdybych to propojil podle návodu ne k dvr ale ke svému dvd?

Sdílet toto téma

Tak to zkusím popsat:

1/ scart "TV" na DVR propojit s TV vstup "EXT1"

2/ scart "Video" na DVR propojit s DVD recorderem např do vstupu "EXT1"

3/ scart "EXT2" DVD recorderu propojit s TV vstupem "EXT2" (pokud TV tento vstup má)

4/ na TV pustit DVD

5/ na DVD pustit předvolbu "EXT1" (něky označované také AV1, L1)

6/ na DVR STB přepínat programy(budou se měnit předvolby na DVR)

7/pustíš nahraný program na DVR a na DVD recorderu pustíš nahrávání.

Nezapomeň, až přepneš TV na zobrazování DVD odlož z dosahu DO k TV, až přepneš DVD na vstup z DVR nepřepínej již vstupy na DVD(používej pouze k zapnutí a vypnutí nahrávání), dál vše ovládej DO k DVR

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

Já mám STB Handan s DVDrec propojený scartem - z STB výstup scart video do DVDrec vstup scart Line 1, z DVDrec výstup Line 2 scart do TV Bravia vstup scart AV2. Na TV nastavím AV2, na DVDrec Line 1 a měl bys na TV vidět signál z Handanu. Pak se bohužel musí zvlášť naprogramovat nahrávání na Handanu a zvlášť na DVDrec. To je vše a mělo by to fungovat...

• lokalitaPraha 4
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonVolám neomezeně
  • zařízeníKaon KCF-SA900PCO, Modul CI+, Compal

Sdílet toto téma

Dík za radu ale bohužel,na tv mám jen av a video-s a když to dám na av tak se nnic neděje.Zkoušel jsem i nahrávat z dvr na svůj dvd rekordér dělal jsem to přesně tak jak mi to řekli na lince technické podpory a bez ůspěchu.Propojené by to mělo být dobře už vážně nevím. :roll:

Sdílet toto téma

TV musí být zapnutá na AV a DVDrec zapnutý na výstup, který máš propojený z TV. Zkoušel jsi prohodit v DVDrec scarty? A máš v pořádku kabely? Jsou kabely ¨v pořádku a obousměrné? Existují i jednosměrné scart kabely (video in, video out nebo obousměrné) ! Zkus je otočit. A máš scart, kterým je z DVDrec propojená TV výstupní? Jsou na některých dvdrec některé scarty jen vstupní - podívej se do manuálu... Napiš co máš za DVDrec.

• lokalitaPraha 4
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonVolám neomezeně

Sdílet toto téma

Tak jsem to celé zkontroloval a obrátil a nakonec jsem to úplnou náhodou spustil.Mám na ovladači k dvd tlačítko tv/dvd a tím se mi to povedlo přepnout a nahrávat.Ale zase mi nejde nahrát film který mám na dvr můžu ještě požádat o radu jak na to.díky moc

Sdílet toto téma

Záznam z vysílání z kabelu UPC už tedy funguje, jestli jsem pochopil a chceš si na DVDrec nahrát film, který máš uložený na DVR? Stačí jen pustit přes DVR požadovaný film a na DVDrec spustit nahrávání...

• lokalitaPraha 4
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonVolám neomezeně

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku