Přejít na obsah
Firestone

Výpadek UPC SMTP mail serveru?

Recommended Posts

Ahojte,

nemáte někdo aktuálně problém s odesíláním mailů skrze smtp.upcmail.cz ? Nedaří se mne nic poslat - i když posílám vyloženě čistě textovou zprávu bez příloh, tak mně Outlook Express vyhazuje dvě hlášky:

Zprávu nelze odeslat, protože její velikost přesáhla omezení serveru. Zprávu můžete rozdělit na menší části pomocí možnosti v nabídce Nástroje, příkazu Účty, tlačítka Vlastnosti, na kartě Upřesnit. Předmět 'Re: Dotaz:', Účet: 'xxx@xxx.cz', Server: 'smtp.upcmail.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '552 5.2.0 U9Lp1a06Y2E4fzM029LrNt automated process detected unsolicited content', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 552, Číslo chyby: 0x800CCC6D

Server neočekávaně ukončil připojení. Možnou příčinou jsou potíže se serverem, potíže se sítí nebo dlouhá doba nečinnosti. Účet: 'xxx@xxx.cz', Server: 'smtp.upcmail.cz', Protokol: SMTP, Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba zásuvky: 10053, Číslo chyby: 0x800CCC0F

Dík za jakékoli info.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Aaaaa tak problém vyřešen - zdá se, že ten debilní outlook nezvládá adresy tohohle typu:

xxx_xxx@de.hettich.com

Osobně takový mail vidím prvně, ale bylo to tím!

Podtrzitka do emailovych adres nepatri. Obcas se to vyskytuje, ale nic to nemeni na faktu, ze adresu s podtrzitkem muze libovolny ucastnik retezce prohlasit za chybnou a bude mit pravdu. Holt bezmozci se najdou vzdy a vsude.

Sdílet toto téma

kdepak, tahle hlaska znamena, ze odchozi mail neprosel pres ANTISPAMOVY filtr na smtp server

podtrzitko v emailove adrese je naprosto v poradku

setkal jsem se s timhle problemem (filtrovani odchozi posty) u zakaznika - posilal zcela neskodny mail, akorat si nakonec pridal podpis skladajici se z emailu a url jeho webu

-> antispam u upc to vyhodnotil jako nevyzadanou postu a neodeslal

kdyz podpis odstranil, email se odeslal

je to proste zase dalsi bordel v konfiguraci site / sluzeb u upc :-(

Sdílet toto téma

Už asi 4 dny nejsem schopen přijímat poštu i když normálně odesílám. Vždy se objeví hláška.

Server neočekávaně ukončil připojení. Možnou příčinou jsou potíže se serverem, potíže se sítí nebo dlouhá doba nečinnosti. Účet: 'xxx@xxx.cz', Server: localhost, Protokol: POP3, Port: 110, Zabezpečení (SSL): Ne, , Číslo chyby: 0x800CCC0F

Na noťasu mám účty nastaveny úplně stejně a outlook normálně funguje. :( Můžete mi někdo poradit. Mám pocit, jestli outlook nemůže být "nakopnutej". PC však není můj šálek kávy.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Tak od 23.1.09 jsem měl ty samé problémy , volal jsem technikům UPC. poslal dva maily a oni pořád psali, že mám mít nastavený server smtp. upcmail.cz, což jsem vždy samozřejmě měl.Po třetím mailu mi kupodivu sdělili, že si mám nastavit pošt. server pro odesílání

smtp.dkm.cz a okamžitě pošta funguje bez problému... Když jsem tam volal znovu, tak mi sdělili , že smtp.upcmail.cz je v provozu stále, ale proč mi nefunguje , to oni neví...Prý ten smtp.dkm.cz mohu používat pořád, tak jsem rád...

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Tak od 23.1.09 jsem měl ty samé problémy , volal jsem technikům UPC. poslal dva maily a oni pořád psali, že mám mít nastavený server smtp. upcmail.cz, což jsem vždy samozřejmě měl.Po třetím mailu mi kupodivu sdělili, že si mám nastavit pošt. server pro odesílání

smtp.dkm.cz a okamžitě pošta funguje bez problému... Když jsem tam volal znovu, tak mi sdělili , že smtp.upcmail.cz je v provozu stále, ale proč mi nefunguje , to oni neví...Prý ten smtp.dkm.cz mohu používat pořád, tak jsem rád...

Dík, konečně jsem to na základě tvýho popisu taky rozchodil.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

no je to možný? proboha co je to za hovada v tom UPC... teď jsem řešil stejný problém a dík Alexovi mi to konečně funguje....všude píšou smtp. a nemuzou napsat, ze pro jiné mailové poskytovatele to je DKM. mr*at

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

no je to možný? proboha co je to za hovada v tom UPC... teď jsem řešil stejný problém a dík Alexovi mi to konečně funguje....všude píšou smtp. a nemuzou napsat, ze pro jiné mailové poskytovatele to je DKM. mr*at

Celou dobu jsem pouzival smtp.upcmail.cz Az dnes vecer mi to prestalo fungovat. Nastavil jsem smtp.dkm.cz a vse jede bez problemu. Zbytecne dlouho jsem se u toho rozciloval... UPC mi posledni dobou dela dost podrazu, prestava se mi to libit.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Jsem rád , že jsem pomohl i jiným uživatelům UPC, ale je fakt , že mi možnost jiného pošt. serveru uPC mohli sdělit podstatně dříve a ne nechat se mne trápit skoro 14 dní, je fakt, že pošta jde odesílat přes webmail, ale já mám radši OUTLLOK. Apropo, tudle jsem to z recese nastavil na pův. pošt. server smtp.upcmail.cz a zase to "chodilo", nicméně používám ten smtp.dkm.cz pro jistotu....

Alexander Lomský

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Stejný problém i v roce 2011. mail do minulého týdnu fungoval po nastavení DKM vše cv pořádku.

Sdílet toto téma

Dnes 30.11.2011 se nemůžu dostat do emailových schránek jak na doméně karneval tak i na doméně upcmail.

Máte někdo podobné problémy ??

• lokalitaLitoměřice
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníWi-Fi modem Technicolor TC7200

Sdílet toto téma

Ja v tuhle chvily zadny problem nemam, zrejme kratkodoby vypadek.

To určitě ne. Zkouším to od 12:00 hodin a bez úspěchu ( jak outlook tak i webové rozhraní ).

A pokud si zadám do googlu "upcmail" ( posledních 24 hodin ) tak je problém i v jiných státech.

Nechápu proč nemají tento výpadek - problém někde na svých stránkách ( www.upc.cz ) napsán. S tím, kdy to dají dohromady. :evil:

• lokalitaLitoměřice
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníWi-Fi modem Technicolor TC7200

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku