Přejít na obsah
homberg

HD programy a modul Conax

Recommended Posts

Tak presne po tydnu, co jsem obdrzel tenhle modul, prestaly fungovat programy HBO HD a Filmbox HD. Zustal Eurosport HD a Voom HD.

Nevedel jsem, ze HBO HD je v jinem baliku, nez klasicke HBO, HBO2 a HBO Comedy, ktere mam predplacene...

Kdybych v budoucnu chtel oba HD programy prijimat, budu muset objednat bez STB za stejnou cenu?

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul, modem Cisco

Sdílet toto téma

Návštěvník

zdravím,

máme takový menší zádrhel, předplácíme balíček digital standard, který má obsahovat i kanály eurosport HD a national geografic HD, nedávno jsme pořídili plazmu s HD ready a předpokládal jsem, že se tyto dva kanály začnou normálně zobrazovat, bohužel se tak nestalo. Když na tyto kanály přepnu nic to nehlásí (žádná hláška typu - přístup odepřen atd) ale jen zaseknutý obraz z předchozího kanálu a ticho. Ještě jedna zvláštnost - když settop box zapnu a jako první by se měl zobrazit jeden z těchto kanálů tak cca 10 s je slyšet zvuk tohoto kanálu...který poté přestane, obraz zatím vůbec.

Může být problém v TV? Něco potřeba donastavit? Nebo raději kontaktovat UPC s tím, že chyba bude asi na jejich straně?

Díky za rady.

Sdílet toto téma

Návštěvník

A mas HD STB (150/mesic) nebo jen bezny? :) Mozna hloupa otazka, ale tohle vypada presne na tento pripad

Sdílet toto téma

Návštěvník

díky za informaci, koukám, že mají v nabídce buď DVR nebo HD STB, je nějaká možnost skloubit to v jednom přístroji?tj. nahravat a zaroven mit rozliseni HD?

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku