Přejít na obsah
Mooonty

Volání v rámci sítě UPC zdarma (?)

Recommended Posts

Vím, že toto téma zde na fóru, již bylo probíráno. Zajímá mne jakou máte zkušenost s voláním v rámci sítě UPC. Pokud pominu jednotlivá pochybení ve vyúčtování (která se mohou samozřejmě vyskytnout) :( , stalo se Vám, že by jste měli naúčtovány "bezplatné hovory"? Platí, že klient UPC z Ostravy může neomezeně povídat s klientem UPC z Prahy? Předpokládám, že není nutno brát na zřetel původní síť např. Karneval, nyní je vše UPC. Díky za Vaše názory a zkušenosti.

• lokalitaStřední Čechy
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Já nevím, zatím co jsem volal známým, co mají taky telefon od UPC, tak všechno bylo zaúčtováno správně, tzn. za 0 Kč. Jen když jsem volal (nevím, jestli to dělá pořád) na infolinku UPC, která má být pro klienty telefonu zdarma, tak ten na internetu jsem měl zaúčtovaný, nicméně, když jsem tam volal, tak mi řekli, že volání na číslo na klientské centrum, sami při vyúčtování vymazávají z výpisu, takže účtováno není - opravdu ve vyúčtování nebylo.

Sdílet toto téma

Předpokládám, že není nutno brát na zřetel původní síť např. Karneval, nyní je vše UPC.

Tohle jeste dlouho po slouceni neplatilo, jestli to uz napravili nevim.

Dle mých zkušeností se dnes už nerozlišuje UPC a Karneval, volání v rámci obou je zadarmo

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku