Jump to content
trolecek

rychlost

Recommended Posts

Copak se to asi deje? Ze by nejake zmeny v siti k lepsimu? :))) Ale co jsem to placnul za blbost.

20084015646.png

Jinak nam plzenakum(a nejblizsi okoli) v budouci dobe mozna zacne svitit na lepsi casy. Spolecnost Velbnet jiz nejaky ten cas provozuje tzv FTTB(Fiber To The Building), ale nepovazoval jsem jejich nabidky za duveryhodne. Ale od te doby uz uplynulo spoustu casu a jejich stranky zaznamenaly aktivitu. Dokonce se k nam do baraku dostala i nabidka pripojeni. U UPC mi pristi rok konci smlouva, takze pokud Velbnet rozhejbe i TV po optice, tak zrejme prejdu k nim. Mam si vybrat mezi negarantovanym 20M nebo 100M :))

Guest

asi s tím něco dělají v celé síti, v Brně teď mám download nějakých 700kbps . . . pokuď je to plánované, tak by mohli dopředu informovat.

Guest

Takze Zlin to same, normal 12MB tarif a dneska:

20084018545.png

Doufam, ze to rychle poresi, konecne dva dny volna z prace a ted toto...

to je neskutečný, rychlost na desetině, drtivá většina multimediálního obsahu se seká, a nikde žádná oficiální zmínka, omluva.... hlavně že 3x napsali že budou v říjnu 2x inkasovat platbu když ji v záři zapomněli strhnout, jestlipak dají za dnešek slevu, asi ne když testy rychlosti přímo u upc jsou relativně ok, vždyť "Kvalita a rychlost připojení se nevztahuje k poskytovatelům služeb, mimo síť UPC.", proč to pak rovnou neprodávají třeba jako rychlost až 10Gbps, vždyť to že reálný internet jede max ve stovkách kbps přeci asi není jejich problém.....

Guest

jj, rychlost se trochu zvedla.

Ale u mne je to možná tím, že jsem získal od UPC "bonus". :D

Přišel mi mail, že se omlouvají, ale díky ...bla chyba bla bla... v říjnovém SIPU nebudu mít započítané služby UPC (TV + NET)..

No radost byla jen chvilková, započítají mi to příští měsíc. Takže místo nějakého "bonusu" (jsem asi naivní) jsem musel zvednout max. částku na SIPO, taky bych se mohl lehce stát neplatičem. Stačí si nevšimnout políčka "zaplaťte"...

To jo teda, ale že pořád nic na svý stránky nenapíšou, že s tím něco dělají. To by člověk pochopil, že pokud dělají nějakou údržbu nebo upgrade, ale museli by to nejdříve oznámit.

u20084027175.png

To jo teda, ale že pořád nic na svý stránky nenapíšou, že s tím něco dělají. To by člověk pochopil, že pokud dělají nějakou údržbu nebo upgrade, ale museli by to nejdříve oznámit.

u20084027175.png

Tak kdys by neco napsaly a nemlzily tak bych to take pochopil...

Edited by Guest

Guest

V Pardubicich uz druhy den stejna mizerie, a stava se to cim dal casteji.

20084027999-1cf7520f95.html

Ahoj tak jsem jim volal na tu jejich linku a mají tam hlášku omlouváme se našim klientům za výpadky rychlosti připojení,může docházet k restartům modemu a děkujeme za pochopení,prý ještě během dneška a zítřka.

Jinak lokalita Brno-Lesná a rychlost:

20084028044.png

edit:rychlost ještě i jinde:

speed.io.png

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníHD DVR Mediabox

U mě v Praze v pohodě

20084031758.png

v minulých dnech jsem sice zpozoroval zpomalení, ale nebylo to na úkor dosažitelné rychlosti, ale počtu spojení, při vyšším počtu souběžných připojení rapidně klesala odezva

tabulkahg4.jpg

Brno už je v pořádku.

Brno rozhodne v poradku neni.

rychlost Downloadu: 1 139 kb/s (142,3 kB/s)

rychlost Uploadu: 65 kb/s (8,2 kB/s)

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKAON KCF-SA700PCO + CA modul