Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
smallpea

Zvuk u VH 1.

Recommended Posts

Zdravím, chci se zeptat jak Vám jde zvuk u kanálu VH1?Mě před asi týdnem přepínali zvuk chvíli na dolby (tuším,že je tam označen jako AC3,nebo tak nějak), pak zas na normál.Teď mám sice v tom identifikačním okénku zvuk zase normál,ale právě ten zvuk vůbec nejde a to je u hudebního kanálu trochu divný. :cry: Díkes za radu a odpovědi. :wink:

Sdílet toto téma

No tak to mě teda pěkně zmrznul úsměv. :cry: Stejně jako mě STB-a to dneska několikrátTakže chybu mám hledat kde? V UPC,nebo trochu nedokonalým STB? Nebo v obojím? Zřejmě to teda vyřeším tak,že se na to dívat zkrátka nebudu. :lol: Tak díky moc za odpověď.

Sdílet toto téma

Zrejme nejakym nedopatrenim se na VH-1 nakratko objevi zvukova stopa AC3, STB si to zapamatuje a pak zacnou problemy, je nutny smazat vsechny kanaly a znovu je nacist,

nebo se vam to nekomu podarilo vyresit i bez smazani vsech kanalu (nebo resetu do tovarniho nastaveni) ?

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Nezkoušel sem, jak si radil zkusit naladit nově jenom ten konkrétní program. Příště to zkusím, určitě k tomu bude příležitost. Taky se mi zdá, že to má souvislost s AC3. Když se mi to stalo minule, tak tam ten zvuk v AC3 skutečně byl.

• lokalitaBílina
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníEPC3208, CA modul, HD Mediabox, HD PVR

Sdílet toto téma

tak jsem dneska vymazal všechny kanály a znovu naladil a je to ok.u VH1 zvuk jak víno. :) jen u dětských kanálů už nemám název toho konkrétního programu,ale všechny je mám jako rezervu i po tom prohození z minulého týdne ze strany upc,ale to mi ňák zvlášt nevadí. :lol: jinak u nich epg jede.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku