Přejít na obsah
Avalon

Podmínění přístup conax

Recommended Posts

ahoj když sem přišel dneska ze školy a chtěl sem se koukat na AXN-Sci-fi ale kdyz sem to tam dal tak mi to mistu filmu ukazalo tabulku a tam bylo napsano Podmínění přístup conax a o jeden řadek pod tím je napsano Není přístup

Sdílet toto téma


Link to post

Problém v rozvodech a systém podmíněného přístupu Conax, nikdy jsem nic takového neslyšel. Ano, problém v kabeláži by mohl být tehdy, pakliže by nedokázal protáhnout k STB dostatečně kvalitní signál, případně by nastávalo rušení, ale v tomto případě?

 

Jak už tu někdo psal, zavolej si, oni ti pošlou myslím požadavek tykájící se spárování, případně ti "opraví" předplacené služby ke kartě, kde taktéž může být problém.

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud blbne cely mux, tak je to spatnym signalem, pokud nejede jen jednotlivy kanal, tak je to budto problem na distribuci, spatne nastavene predplatne na karte, nebo ma STB nejaky zasek - zkust vypnout/zapnout, popr. chvily pockat jeslti to nenaskoci.

 • lokalitaBrno
 • internetInternet 100
 • televizeTV Komfort
 • telefon-
 • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

Jakou použiváte kabelaž k UPC Digitálů buď kabel s filtry nebo klasický kabel ??Který je lepší??Myslím jakou značku HAMA nebo klasika dělaná koupený kabel + koncovky.

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

Myslím kabel mezi zásuvkou UPC a Handmanem 7000 HD.Vlastním LCD a handman 7000 HD a poslední dobou kanály Filmbox a Filmbox Extra dost kostičkují,jakoby posvítalo odkodování programu.

Sdílet toto téma


Link to post

Nedelejte z tech koaxu takovou vedu, tech poslednich par metru od zasuvky uz vas nezachrani.

 

Dulezity je pouzivat koaxial s dobrym stinenim (zvlast u digitalu), tzn. nepouzvat napr, takove ty stare zelene, ktere maji jen dratove opleteni a chyby tam ten alobal.

 

Take by koax nemel byt nikde po ceste zlomeny, mel by tam vzdy byt nejaky ohyb, ne ostry uhel, jinak se muze protrhnout stineni a tudy vnikat ruseni.

Pozor take na ruzna poskozeni - okousani od psa, kralika apod., opaleny od topeni atd.

 

A to nejdulezitejsi je zby konektory mely dobry kontakt mezi kabelem a mezi zdirkou STB ci TV.

 • lokalitaBrno
 • internetInternet 100
 • televizeTV Komfort
 • telefon-
 • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma


Link to post

No věda ne , ale výsledek je docela dost znát. Těch kvalitních kabelů např.Belkin, Belden a pod je dost. Jenže ještě si zapoměl na spojení kabelu a koncovky, tam se dá bastlením udělat taky dost chyb. A pak délka je taky důležitá. Bohužel v bytě při rozvodech se dá i dost zmšit, právě ty ostré ohybu za stěnou nábytkem atd. Navíc většinou je více kabelů pohromadě třeba v lištách a tady stínění je alfa omega nerušeného signálu. Ale "drátek" je jdna část systemu. Zásuvka její stav atd. vše se může na signálu projevit.

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

 • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

  Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×