Přejít na obsah
malina

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech

Doporučené příspěvky

Návštěvník

(Brno stred) Mate pravdu. Prijde mi ze UPC od soboty zacalo pozivat nejaky software, ktery analyzuje pakety a blokuje nektere p2p site. Nejde asi jen o blokovani nekterych portu, nekodovany torrent se mi omezuje na vsech portech - rychlosti minimalni. Pokud je BT protokol zakodovany, tak to vali (...temer...) jak za stara - dalsi dukaz ze tam asi nasadili nejaky packetfiltr.

S SSH vzdalenym pripojenim - a i s nicim jinym (DC nepouzivam) ale nemam zadny problem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Divný, dřív jsem stahoval z torrentů i 1MB/s a teď jsem rád, když se to přehoupne přes 20KB/s. Děje se to od pátku/soboty. Na DC huby se prozměnu ani nepřipojim. Volal jsem jim, ale o ničem neví. Jsem si jistej, že chyba neni u mě. Nevíte o tom někdo víc?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Divný, dřív jsem stahoval z torrentů i 1MB/s a teď jsem rád, když se to přehoupne přes 20KB/s. Děje se to od pátku/soboty. Na DC huby se prozměnu ani nepřipojim. Volal jsem jim, ale o ničem neví. Jsem si jistej, že chyba neni u mě. Nevíte o tom někdo víc?

Je jasný, že to blokujou, ať už záměrně či nevědomky jim tam něco nefunguje, je chyba určitě u nich.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

To je jasny, fakta prece mluvi za sebe... UPC bud nema potrebu hlasit do sveta jaka nova antiP2P opatreni maji, anebo pravdepodobne o tom nevi nic obecni lide na infu, pro ktery by to stejne byl jen drobny technicky detail.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

DC jede jako hlemýžď. Než se stihnu vůbec připojit na sever, tak to padne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak pred chvili mi spadnul torrent traffic na 0 (slovy nula) ... to je masakr ... zmena portu nepomaha :evil:

Panasonic Viera TH-42PX80EA + Kaon KCF-SA700PCO + Bose Lifestyle 30 II, Cisco EPC3208 + Asus RT-N66U

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Cisco, HD Mediabox
  • Brno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...