Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
Sparhawk

Modem Motorola SB5100E - CN

Recommended Posts

Zdravim, chtel jsem si pripojit na modem od UPC Motorola SB5100E - CN dalsi PC a to pres USB. Bohuzel, ale nemohu nikde najit ovladace na tento modem, jelikoz jsem k nemu nedostal ani cd s ovladaci...

Mam Visty, ale snad to vezme ovladace i z XP...

Mohl by mi je nekdo, nekam nahodit, popripade odkaz, kde bych je mohl stahnout...

Predem moc diky..

• lokalitaZlín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD-DVR MEDIABOX

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Vi nekdo jestli prodavaji nekde v praze tento modem? protoze rozbil mi se transformator a nemyslim ze to prodavaji zvlast'.

Sdílet toto téma

POkud je modem OK, tak zkus sehnat samotny napajeci zdroj 12V / 1,25A.

Nebo se zkus obratit na UPC jestli by ti ho nevymenili, myslim ze by to nemel byt problem, jen nevim jestli to bude zadarmo.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

POkud je modem OK, tak zkus sehnat samotny napajeci zdroj 12V / 1,25A.

Nebo se zkus obratit na UPC jestli by ti ho nevymenili, myslim ze by to nemel byt problem, jen nevim jestli to bude zadarmo.

Pokud na pohled neni poskozen, pak nebude s vymenou zadny problem. Jinak modem do usb ani nemusis zkouset pripojovat, jelikoz upc potrebuje provest registraci na mac adresu. Pro pripojeni vice pc pouzij router.

Sdílet toto téma

Jinak modem do usb ani nemusis zkouset pripojovat, jelikoz upc potrebuje provest registraci na mac adresu. Pro pripojeni vice pc pouzij router.

Zkouset to muze, protoze to funguje. Ale router bude elegantnejsi reseni.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízenínevim

Sdílet toto téma

Kulombo: I já znám takový lidi, že si sami nic nenajdou... a umí max zapnout, spustit program a vypnout počítač a jak to nejde hned volají na helpdesk... :-D K tomu já nemám co dodat.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

A co když mám teto modem od UPC a koupil jsem si vlastní jiný modem? Jaký ho rozchodit? To musím řešit přes UPC?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

EHM? Tento modem je od UPC, fyzicky je naprosto stejný, má jen jinou MAC adresu, jiné datum výroby atp...

Sdílet toto téma

Chapu, ale proste to nejde,

modem do site UPC registruje prostrednictvim MAC adresy a je mozne pouzit pouze modemy pronajate, nebo zakoupene od UPC, nebo od nekoho kdo ho od UPC prokazatelne koupil.

Jestli si ho koupil nekde levne treba na Aukru, tak to bude beztak nejeky nevraceny kus.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Ok, ale jak to probíhá? Zapojím a funguje / nefunguje, nebo ho musí někdo nějak nakonfigurovat?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Chjo, někdy si připadám jako v Maďarsku. Umím číst a vidím že se služba registruje na Mac adresu modemu, ale není z toho jasné, zda je to pouze na jednu jedinou konkrétní adresu modemu, který mi byl pronajat, zda to může někdo z UPC přenastavit (na dálku? pro modemy, které jsou "posvěcené"), nebo zda se registruje sám na libovolnou Mac adresu "posvěceného" UPC modemu. Tuto odpověď tady opravdu nevidím.

Sdílet toto téma

posvětit se můžeš jít leda do kostela :lol:

upc prodává a pronajímá modemy, jejichž mac má v nějaký svý databázový tabulce... pokud budeš připojovat modem s mac vyřazenýho (ukradenýho, zničenýho) nebo úplně cizího modemu, v síti upc nepojede a nikdo na tom nic nezmění...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Registrace služby probíhá tak, že se technik po předání modemu přihlásí do registračního systému UPC a ten konkrétní modem, co u tebe nechal, přiřadí ke tvé smlouvě. Takže ti služba bude fungovat jenom s tím konkrétním kusem, co u tebe nechal. Registraci jiných modemů opět provádí technici UPC, zbytek popsal Slamb.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku