Jump to content

Recommended Posts

Já pro změnu Light -Standart-HBO vše v balíčku za 1250,-Kč. Bohužel mi končí balíček až v únoru 2009. Takže mi co máme tenhle balíček tak asi máme smůlu. jsem zvědavej jaké udělají "výhodné" další balíčky.

Pro sebior:

To ti v současné době asi nikdo neřekne, když neví s čím vylezou. Já mám napři Light-Standart-Hbo za 1250,-Kč a čekám jak se to potom bude dále. balíček mi končí v únoru.

Já jsem posílal žádost o změnu služby na UPC 10M + Standard + DVR za cenu 790,- Kč celkem 4x. Tři odpovědi byly totálně zamítavé, ale ta čtvrtá již nějakou naději na změnu má.

-----------------------------------------------

dovolte, abychom tímto reagovali na Váš e-mail ze dne 20. 9. 2008, týkající se žádosti o změnu programové nabídky kabelové televize.

Pokud budete reagovat na naši odpověď, nepoužívejte, prosím, tlačítko odpovědět, ale využijte kontaktního formuláře na http://web.upc.cz/klpoz/cz/.

Je nám to velice líto, ale uvedené balíčky se připravují a zatím není možnost tyto balíčky aktivovat.

Dovolujeme si Vás požádat o strpení, v průběhu příštích dnů Vás budeme kontaktovat s informacemi o možné změně služeb.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním příjemného dne

M. Klabečková

operátor klientského centra

Tak ten balicek za 790,- uz asi definitivne zmizel - asi nejakej managerskej kiks :)

Nove balicky:

Zvýhodněný balícek služeb

Zahrnuté služby, Měsícní poplatek, Roční úspora

UPC 10M + DTV Standard, 930 Kč, 1 908 Kč

UPC 10M + DTV Standard + DVR + Freetime, 1 330 Kč, 2 868 Kč

UPC 20M + DTV Supreme + DVR + Anytime, 2 250 Kč, 4 776 Kč

• 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha