Přejít na obsah
Katoda

Eurosport HD konečně v nabídce DVB-C

Recommended Posts

UPC dnes oznámila, že do své nabídky zařazuje pátý kanál ve vysokém rozlišení, kterým bude právě Eurosport HD. Eurosport HD je v digitální kabelové televizi zařazen do nabídky Standard, která je automaticky obsažena i ve vyšší nabídce Supreme.

Zdroj: Digizone

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :)

uz to bezi ???

http://www.parabola.cz/clanky/3242/digitalni-kabelova-tv-upc-zarazuje-eurosport-hd/

EDIT: Tak to běží, ale místo VoomHD ! kam zmizel Voom sakra ??

jaka je jeho frekvence at ho doladim rucne ??

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

digizone.cz:

"Eurosport HD je v digitální kabelové televizi zařazen do nabídky Standard, která je automaticky obsažena i ve vyšší nabídce Supreme. Cena za nabídky se přitom nemění. Zákazník UPC, který si již pořídil digitální HD přijímač od UPC pro příjem HD programů, tak může sledovat Eurosport HD zcela zdarma."

"Dále mají možnost abonenti UPC Digital sledovat také National Geographic HD, VOOM HD, HBO HD a Filmbox HD."

Takže Voom by asi měl být (já bych klidně oželel, voom je jediný HD program na který nekoukám :) )

Škoda že se to nedotáhlo na olympiádu..... Ale lepší pozdě než později že? :)

Sdílet toto téma

digizone.cz:

"Eurosport HD je v digitální kabelové televizi zařazen do nabídky Standard, která je automaticky obsažena i ve vyšší nabídce Supreme. Cena za nabídky se přitom nemění. Zákazník UPC, který si již pořídil digitální HD přijímač od UPC pro příjem HD programů, tak může sledovat Eurosport HD zcela zdarma."

"Dále mají možnost abonenti UPC Digital sledovat také National Geographic HD, VOOM HD, HBO HD a Filmbox HD."

Takže Voom by asi měl být (já bych klidně oželel, voom je jediný HD program na který nekoukám :) )

Škoda že se to nedotáhlo na olympiádu..... Ale lepší pozdě než později že? :)

na voom koukam, pac ma ze vsech HD kanalu nejlepsi obraz..a to furt..nat geo hd je supr jednak ze to je UK verze a je hd, ale ne vzdy je HD...HBO HD je smesna kvalita a filmobox je neco mezi dvd a 720p...na euro hd sem ted videl reklamu na boty a malem se se podelal..mazec a jakou frekvenci ma ten voom ??

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

jo, to je mi jasný, jen mi ta změna Voom HD na (jak na potvoru) 4:3 Eurosport Upscale-HD přišla poněkud trapná

no, na Eurosportu HD běží dost věcí HD..urcite poznas az to bude HD..bude to 16:9, obraz krasnej a dole vpravo napsano "Full HD"...ne vse tam ale v HD je..napr. ted ten volejbal neni...zalezi porad od poradu..

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

jasně, určitě bude poznat, až to bude HD... já bych ale teď radši věděl, kde je Voom HD, chci se v sobotu (ostatně jako skoro každou předchozí sobotu) dívat na SoundStage :-)

• lokalitaPraha 6
  • internetFiber Business 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníJe toho hodně.

Sdílet toto téma

jasně, určitě bude poznat, až to bude HD... já bych ale teď radši věděl, kde je Voom HD, chci se v sobotu (ostatně jako skoro každou předchozí sobotu) dívat na SoundStage :-)

jj, taky bych rad vedel...soundstage je supr..a potom jeste Nomadi sou cool... :)

premejslim ze bych dal automaticky ladeni..ale nevim, nechci aby mi to poprehazelo kanaly podle zanru jak upc slibovalo :lol:

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

jj, taky bych rad vedel...soundstage je supr..a potom jeste Nomadi sou cool... :)

premejslim ze bych dal automaticky ladeni..ale nevim, nechci aby mi to poprehazelo kanaly podle zanru jak upc slibovalo :lol:

Laděním, ať už automatickým nebo manuálním, by se ti to zpřeházet nemělo. To bys musel dát nejprve vymazání všech programů a teprve pak dát ladění.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

sakra a dost, uz me upc sere!

nejenze prida eurosport hd po olympiade a prohodi ho za voom hd, ale dokonce se ted kvuli Eurosportu HD seka NatGeo HD..vsadim se ze to je kvuli tomu, ze ten multiplex je plnej..mala rezerva dat.toku...jestli tomu tak je tak at de UPC uz vazne do prdele..sice sem rad za aktualizaci fw a za to, ze zrychlili o dost net, ale sakra, at to nahäzou do ted novejch 2 multiplexu co "ona" mysoim kdysi nasel...

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

To je hurá akce UPC dejte tomu pár dní (tipuju) :)

A klidně mě kamenujte ale Eurosport za Voom měním hned :twisted:

uvidim vecer jak to pofacha..ale sakra, VoomHD tam ma bejt, tak nevim co delaj cary mary...a proc se sakra seka National geographic HD ??? :?

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Návštěvník

sice s křížkem po funuse, ale přece . . . předpokládám, že Voom HD se objeví na jiném kanále

Sdílet toto téma

Proběhla aktualizace a mam tam Eurosport HD 450/64/6900 a WOOM HD 250/64/6900 .Jinak je tu o jednu rezervu navíc a Jim Jam ,Bebe TV, Minimax/Animax a Jetix/Jetix Max mam dvakrát.

• lokalitaPlzeň
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník

Aby se Vám při automatickém ladění (Handan CV 7000) načetl VOOM HD, musíte před začítkem ladění zadat Symbol Rate 1 - 6900. Je tam defaultně zadáno 0 a pak to při autom. ladění nenajde nové programy.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Nevíte někdo, když mám Starter + balíček Sport, jestli to "chytnu" taky? Krom toho mám ještě balíček Superfilm a Filmbox, kvuli HD programum, ale přecházet na Standard a platit o 300 vice jen kvuli Eurosportu HD, se mi teda fakt nechce :-( Díky

Sdílet toto téma

no upc cekalo az skonci olympiada,tlak lidi lacnych po tomto kanalu klesna a tudiz mozna klesla i cena za tento kanel..jinak mi to nedava smysl. urcite v tom jsou jen penize. ale diky bohu za to ze uz to je a muzem koukat :-)

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku