Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

No bojím se, že celkem kvalitní MTV Europe bude v českých sítích nahrazena nováckou MTV Czech... Ale že se v těch MTV už nedá vyznat s tím souhlasím bez výhrad.

• lokalitaPraha 10
  • internetInternet 200
  • televize-
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Ubee

Sdílet toto téma

hm, tak pokud by to bylo jen základní mtv tak s tim nemam problem..ale je to demence v tom, že pořady na českém mtv logicky budou později než na tom anglickém... sem fakt zvědav jestli CZ verze bude něčím jiná než ty ostatní a bude mít třeba něco extra

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Kdyby to MTV dali navíc v HD jak to mají např. v U.S.A. tak by klidně ty ostatní mohli vyhodit, nevím jak vy, ale já preferuji kvalitu nad kvantitou...

Sdílet toto téma

Již na konci listopadu rozjede MTV v česku a na slovensku svou mutaci. Takže TV Nova, Nova Cinema, Nova Sport přibude MTV. Velký koncert Prodigy 27.listopadu na podporu této stanice a za dva dny 29.listopadu se rozjede tato stanice. Očekavá se spuštění u kabelových operátoru a IPTV. Satelitní platformy SKYLINK a GITAL jednají o zařazení této stanice.

Sdílet toto téma

Já si myslím, že můžeme být rádi, že to bude v 16:9 (možná to nabídnou později i v HD). Stačí se kouknout na MTV Europe, MTV2, MTV Dance (a platí to samozřejmě i pro ostatní hudební stanice) a zjistíš, že vysílají jen 4:3 (v dnešní době mi to přijde už dost blbý). Takže už bude velkej pokrok, když to bude 16:9.

Sdílet toto téma

Podle me v dnesni dobe snad uz vsechny ... Staci se kouknout treba na Ocko nebo na jinou stanici, tam je videt, ze ten klip je vysilan s cernejma pruhama nahore a dole, takze myslim, ze jsou vyrobeny v 16:9.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

I kdyby to nakrásně byla pravda (o čemž pochybuji), tak se stále nabízí otázka: co se starými klipy? Ořezat po vzoru nováckých zpráv? Děkuji nechci. Než takovou prasárnu, tak to ať raději vysílají ve 4:3.

Sdílet toto téma

To by mě tedy taky zajímalo, co znamená ořezat po vzoru nováckých zpráv, vždyť to není nijak ořezaný .... je to vysílaný 16:9 a navíc na Nova HD i ve vysokém rozlišení.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku