Jump to content

Nový Firmware 1.18 pro Handan CV-7000HD

Recommended Posts

Dnes vysel novy firmware pro STB Handan CV-7000HD.

Opraven je problem s nocnim samozapinanim, zobrazenim REC na display pri zapnute funkci timer, nastavenim aktualniho kanalu pri aktivaci funkce timer, ukazatel urovne signalu zmenen z 55% na 90 % a dalsi.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

Trvá problém, kdy se někam přepnu a zobrazí se jen "zakódovaný kanál" nebo tak něco. Dřív pomohlo přepnutí na rádio a zpět, teď už několikrát mi to nezabralo, trval urputně na svém, po vypnutí/zapnutí a nebo přepnutí na jiný mux a zpět už tak zásadový nebyl a připustil, že sice kódovaný je, ale že mi ho teda milostivě zobrazí.

• Fiber Business 500
  • -
  • TV Komplet
  • Je toho hodně.
  • Praha 6
  • 3 weeks later...

jen tak pro zajímavost - když jsem na nějakém z těch nových kanálů s dětskými pořady, tak mi po vypnutí ukazuje stb čas o hodinu menší, než ve skutečnosti je. Když přepnu třeba na ČT1, tak se čas vrátí tam, kam má být.

Je to opakovatelné, takže pokud nestíháte, přepněte si na jetix a hned máte o hodinu víc času :-)

• Fiber Business 500
  • -
  • TV Komplet
  • Je toho hodně.
  • Praha 6

Co rikate na titulkovani u NatGeo s handanem HD? Katastrofa. Hrozne nepouzitelne fonty, pri autozoomu to uz vubec nejde cist.... Je to nekoukatelne a musim prepinat na analog, kde jsou titulky jako drive, tedy v poradku.

Kritiku na toto jsem tu nikde neslysel, tak se divim zda to je jen muj problem ...