Jump to content
jukl

navyšování rychlostí ADSL - jak to bude s UPC ?

Recommended Posts

Řešíte tu stále to samé a dokola, lidi co takto trochu číst? :)

Pochopte, že psát UPC můžete, ale stále budete dostávat stejné odpovědi.

Hlavně je stále nepostujte zde, zbytečně se tento thread stává nepřehledným.

No, v podstatě už nepřehledný je. :)

To, že budete argumentovat tím, že jste zákazník a máte právo si stát za svými právy, to chápu i já jsem uživatelem UPC, ale pochopte, že tím, že to tu napíšete stejně nic nevyřešíte :wink:

Tady se nikoho nedovoláte z UPC, toto je neoficiální fórum :)

DJ Tukancheez - Oficiální fan stránka

• lokalitaPraha, Brno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor

Guest

No mně se zdálo, že odpověď pro mě byla poněkud jiná. Všem píšou máte smůlu nemáte nárok a mně napsali: "Až bude, rádi vám to dáme". Prostě jenom dokumentujeme rozdílný přístup k různým zákazníkům.

Jestli sis ráčil všimnout, tak si tu spíš vyměňujeme zkušenosti a spíš směřujeme k tomu, abychom měli stejně.

• lokalitaPraha 10
  • internetInternet 200
  • televize-
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Ubee

No mně se zdálo, že odpověď pro mě byla poněkud jiná. Všem píšou máte smůlu nemáte nárok a mně napsali: "Až bude, rádi vám to dáme". Prostě jenom dokumentujeme rozdílný přístup k různým zákazníkům.

Tak jim pohroz vypovezenim smlouvy, kdyz to nezabere tak ji vypovez a uzavri znova treba na nekoho jineho z rodiny.

To si myslím, že v tomto případě nemá cenu, přece nebudu hrozit výpovědí za něco co vlastně v tuhle chvíli neexistuje? :)

• lokalitaPraha 10
  • internetInternet 200
  • televize-
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Ubee

To si myslím, že v tomto případě nemá cenu, přece nebudu hrozit výpovědí za něco co vlastně v tuhle chvíli neexistuje? :)

No nekdu tu o nekolik prispevku vys napsal ze jim pohrozil ze pujde ke konkuerenci a oni mu dali slevu na cely rok. To uz by se vyplatilo pockat na zvyseni rychlosti do noveho roku.

Asspon neco.

Guest

No nekdu tu o nekolik prispevku vys napsal ze jim pohrozil ze pujde ke konkuerenci a oni mu dali slevu na cely rok. To uz by se vyplatilo pockat na zvyseni rychlosti do noveho roku.

Asspon neco.

jo, tak to mu ver, ze si na te-be v lednu vzpomenou, ze ti maji dat slevu na rok :geek:

Guest
OT : Tady je aspoň vidět povaha lidí. Hamtyhamty ať mám víc než tamty :) . To je opravdu problém vydržet těch pár měsíců , když jste to vydrželi doteď ?

no, pokud hamty znamena, ze usetrim prachy... jinak dl rychlost mi staci uz ted.

Ne reaguju jen na to , jak vsichni pisou zadosti o zvyseni rychlosti . Me staci taky dosavadni DL a jestli neco stahnu misto 30minut za 10minut tak mi to žíly neutrhne(tak si pockam no). Taky bych spiš uvítal snižení ceny.

Anebo chcou mit rychleji nactene stranky ? :roll::roll:

Ne reaguju jen na to , jak vsichni pisou zadosti o zvyseni rychlosti . Me staci taky dosavadni DL a jestli neco stahnu misto 30minut za 10minut tak mi to žíly neutrhne(tak si pockam no). Taky bych spiš uvítal snižení ceny.

Anebo chcou mit rychleji nactene stranky ? :roll::roll:

Já psal na UPC také, ale z jiného důvodu. Mám balíček UPC Light + digi Standard + HBO balíček za cenu 1250 Kč měsíčně. Já jsem absolutně spokojen a normálně bych jim nepsal, jenže když tu měli balíček 10 Mbit Internet + digi Standard + DVR v hodnotě 790 Kč? Když bych si k tomu připočetl HBO, tak je to 990 Kč, a to bych měl navíc o 4 Mbit rychlejší a HLAVNĚ DIGITÁLNÍ REKORDÉR.

Mně mé internetové přípojení samozřejmě stačí, jen mi šlo o to, že by to byla měsíční úspora citelná (hlavně bez HBO balíčku) a navíc bych měl DVR.

Jinak co se týče odpovědi, byla celkem prostá. Žádné navýšení (až od 1.1.2009) a žádná sleva z paušálu (o což mi šlo hlavně).

• lokalitaSokolov
  • internet100+
  • televizeKomfort+

Guest

Přesně. Teď mám 20 Mbps/1000 kbps (na síti karnevalu více než 1000 kbps upload nedávají, aspon tady v ostravě ne) za 1693 Kč měsíčně. S novým tarifem bych měl mít to samé, ale jen za 800 Kč měsíčně. Už chápete, proč se mi nelíbí možnost přechodu až po 1.1.2009?! Vždyt za horší službu budu platit po tři měsíce více než dvakrát tolik !

Myslím, že by tohle někde u soudu obstálo, protože starý ceník už nikde není k dispozici a zákazníci, kteří nebyli upsaní na dobu určitou teď budou účtováni podle čeho??? Podle nějakého historického ceníku vydaného kdysi před 15.9.2008??? To přece nelze dle obchodního zákoníku.

To vidím tak, že se na ně vykašlu, nechám to běžet a po novým roce dám žalobu za neoprávněné obohacení. Jelikož si takto příjdou nelegálně k minimálně 3*(1693-800) = 2679 Kč.

Lidi, pokud si to necháme líbit, tak podobné manýry budou ve stále větším měřítku :-(

Guest

Ja si zavolal na infolinku ,rekl jsem jim ze prechazim k O2 a oni mi dali na rok slevu na light 50 %...takze se me vyplati samozrejme zustat..za 397 je to hodne solidni-...

Koukám, že tu všichni dávaj výpověd jen kvůli tomu aby získali slevu. Též bych toto zkusil, ale bojím se toho, že když udělám přesné to samé, taková nabídka, která vám byla nabídnuta mě nenabídnou. :x

.... Vždyt za horší službu budu platit po tři měsíce více než dvakrát tolik !

Myslím, že by tohle někde u soudu obstálo, protože starý ceník už nikde není k dispozici a zákazníci, kteří nebyli upsaní na dobu určitou teď budou účtováni podle čeho??? Podle nějakého historického ceníku vydaného kdysi před 15.9.2008??? To přece nelze dle obchodního zákoníku.

K tomuto bych měl pár poznámek:

Nejsem sice právník, ale nějaké ty zkušenosti z tohoto oboru mám:

Zajímalo by mě jak chápete toto:

Účastník je povinen hradit příslušné poplatky v souladu s platným Ceníkem nejpozději do data splatnosti uvedeného na vyúčtování, jinak do 10 (deseti) dnů od obdržení vyúčtování; vyúčtováním se rozumí vystavení faktury – daňového dokladu, zpravidla v elektronické podobě, případně zjednodušeného daňového dokladu nebo jiného dokladu podobného charakteru dle výběru účastníka, který zahrnuje poplatky účtované na základě Smlouvy a Všeobecných podmínek účastníkovi a to zpravidla za období jednoho měsíce (jednotlivé dílčí plnění).

Nevím zda to čtu dobře ten začátek, ale příjde mi, že by se z toho jednoduše dalo pochopit, že my co máme smlouvu na starý tarif dle starého ceníku, který již neexistuje, ta by měli UPC hoši něco dělat,protože dle mě ač to nerad říkám porušují svoje všeobecné podmínky. :D

• lokalitaPraha, Brno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor

Tukancheez: A z toho odvozuješ, že ceník s původními tarify, které se již nenabízí, pro stávající zákazníky neplatí?

Nevyvozuji z toho nic, jen jsem tak pročítal všeobecné podmínky, a prostě toto mi tam nějak moc nesedí. Toď vše.

Rozhodně nejsem právník a natož, abych z tohoto dělal nějaké unáhlené závěry.

• lokalitaPraha, Brno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor

Guest

Koncem srpna mne volala pani z UPC, jestli nechci dig. TV. Mám Klasik+Light+Freetime za 1399,-. Řekl jsem, že jo, ale nechci platit víc a chci Standard+Easy+Freetime taky za 1399.-. Řekla, že jo, ale musim zacálovat 350 za snižení nabídky a že technik přijde 18.9. 15.9. vylezli s novými balíčky, tak jsem jim hned napsal, že chci Standard+10M+Freetime+DVR za 990,- a ať s tím technik počítá. Odpovědili, že to akceptujou a že dneska technik bude na to připraven. Uvidíme večer. Ještě se neraduju. Tak nevím, podle čeho dělí zákazníky.

Guest
Tukancheez: A z toho odvozuješ, že ceník s původními tarify, které se již nenabízí, pro stávající zákazníky neplatí?

Všude je prezentován pouze jeden ceník a to platný od 15.9.2008. Kde je uvedeno, že jsou dva ceníky - jeden starý (a ještě k tomu ponechaný v platnosti) a jeden nový a kdovíjaký ještě??? Kde najdu ten starý ceník???

Vzhledem k tomu, že mi vypršela už dávno 12 měsíční lhůta (ano, měsíční částku na tuto dobu mám napsanou ve smlouvě), tak mi není jasné, na základě čeho mi chcou účtovat.

Tukancheez si taky všiml, že to není v pořádku.

dnes dosel email:

Vazena pani, vazeny pane,

dekujeme Vam ze vyuzivate sluzeb spolecnosti UPC Ceska republika a.s. Dovolte, abychom Vas informovali o vyraznem zlepseni jedne z nich, a sice vysokorychlostniho internetu UPC.

Rychlost Vaseho soucasneho pripojeni Easy je nyni 4 096/256 kbps. Od 1. ledna 2009 Vam automaticky zacneme navysovat rychlost pripojeni az na konecnych 13Mb/1,5Mb. Ostatni parametry sluzby, vcetne ceny, se nemeni. Vami vyuzivana internetova sluzba tak bude nadale nejvyhodnejsi co do pomeru kvalita/cena.

O presnem harmonogramu postupneho navysovani Vas budeme informovat behem tohoto podzimu.

Doufame, ze neustale zlepsovani vykonu naseho vysokorychlostniho internetu prispiva k Vasi spokojenosti s touto sluzbou. I nadale budeme pracovat na tom, aby vysokorychlostni internet od UPC byl diky svym parametrum ten nejlepsi na internetovem trhu.

Dekujeme Vam za zajem o nase sluzby a jsme radi, ze je budete vyuzivat ke sve spokojenosti i v budoucnu.

S pratelskym pozdravem

Vase UPC

jenze my mame UPC Starter, tak ted nevim :o

Maxthon - výborný prohlížeč, oficiální české fórum: http://maxthon.cz/

JJ to tam sice uvedený je, ale pokud se kouknete do nového ceníku služeb, vidíte v nich tarify s názvem Starter, Easy, Light, atd.? Asi ne, takže pro staré tarify, které zůstávají dřívějším zákazníkům, prostě platí starý ceník, na který je odkaz výše.

pokud mate internet dle staryho ceniku tak vam cena plati i presto ze jsou novy tarify , s tim nejak nehnete ani kdyz upc napadnete .... maji to dobre udelane a promyslene a nic neporusuji .... ale jestli nekdo chce muze to zkusit :)

:)