Jump to content
jukl

navyšování rychlostí ADSL - jak to bude s UPC ?

Recommended Posts

od 1.9.08 se navysujou rychlosti u adsl ceny zustavaji stejne jak to bude u UPC ? ma nekdo nejake info ? protoze mit 16-ku lajnu a me to draty unesou podle technika. tak neni co resit a rusim upc i za cenu ze bych musel platit telefon kterej nepotrebuju :D ale stale by to bylo levnejsi nez u upc .)

Guest

a k cemu ti bude takova rychlost?Na online hrani a poslech radia asi ne?

Tyhle názory nesnáším. Tak někomu stávající rychlosti nestačí, a někomu stačí. Tak sakra, proč by jako nemohli zareagovat na zvyšování rychlostí ADSL? Zkus si potom porovnat ceny, a zjistíš, že by ti ta 16 Mbps (ikdyž takovou rychlost UPC nenabízí) vycházela lépe přes ADSL než od nich. Takže pokud budou reagovat, tak by mohli snížit ceny, což určitě neudělají, nebo zvýšit rychlosti.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox, CA Modul
  • Příbram

Guest

1.9.2008 se bude zvedat rychlost :lol::lol::lol: co to je za hloupost tohle čtu poprvé.

Ano přivítal bych zvíšení místo 4096kb/s na 5120kb/s nebo zvýšení upladu na 128KB/s místo 32KB/s

Guest

Myslím, že většina by spíš ocenila navýšení uploadu než downloadu, ale toho se se současným Eurodocsisem nedočkáme.

Mno me to proste nedalo...ty si asi nezazil modem ze? pres telefoni linku...trvalo to cca minutku nes si se prihlasil do site..a byl si rad kdys si stahoval 5kb za sekundu a tos byl king.....ja napr mam klasika pac potrebuju rychlost nezavazne na cas..

Mě je 23let.Tak jsem to zažil ale ne na vlastním PC ještě jsem ho neměl to sem si ani nevěděl co to je PC.já jsem dostal 1PC 2002, ve škole jsem zažil Pentium 133MHZ a operační paměť 32MB to bylo něco.

...ty si asi nezazil modem ze? pres telefoni linku...trvalo to cca minutku nes si se prihlasil do site..

To souhlasim, s tim se da srovnavat uz snad jen nahravani programu a her z audiokazet - pomaly, s nejistym vysledkem a podobnymi zvukovymi efekty

DTV Standard + Superfilm + Internet 10M

No tak toby měli zvednout EASY 4096kb/s/256kb/s na 6144kb/s/512kb/s za stejný peníze 570kč!! ať si UPC nemyslí ze nechceme zvednou rychlost ať to zvedne do 20.9.2008.

On je u O2 4Mbit/s za 570,-? :lol:

• Internet 30
  • Starší služba
  • TV Start
  • nevim
  • Brno

Guest

Jak jsem pochopil konkurenční firmy zvedli internet, a teď je neřadě UPC.cz aby to taky zvedla!!!! když to nezvedne tak je UPC.cz pěkně trapný!!

No ani by ty rychlosti zatím zvedat nemuseli, ale mohli by spíš snížit ceny, aby se to vyrovnalo i těm nynějším novým nabídkám ADSL.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Příbram

No ani by ty rychlosti zatím zvedat nemuseli, ale mohli by spíš snížit ceny, aby se to vyrovnalo i těm nynějším novým nabídkám ADSL.

Přemýšlej :lol: , proč snižovat cenu ??? Když nám zvednou rychlost můžem si snížit třeba tarif a budem třeba na stejné rychlosti jako teď ,ale za nišší cenu !!!!!!!!! Za sebe ! říkám že to tak udělám ! Jen čekám na navýšení downloadu .

Toto by ,ale samozřejmně nešlo uplatntit pokud už nyní máš nejnižší základní tarif :oops: :oops: :oops:

Moderator fora

Tak rovnou můžou snížit cenu, než aby zvyšovali rychlosti. Pokud by zvyšovali rychlosti, tak pak kdybych chtěl snížit tarif, tak bych si zbytečně zaplatil 300 Kč za snížení tarifu. To ať radši snížej ceny rovnou, a pak nemusíš zbytečně platit tyhle poplatky za snížení tarifu.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Příbram

Guest

tak premejslejte trochu ekonomicky (a to upc zvlada, kdyz si muzou vybrat, vyberou si samozrejme vzdycky tu moznost, na ktery vic vydelaj)

1) kdyz vsem zvysej rychlost, tak bude vetsina lidi platit furt stejne a bude mit vyssi rychlost, pochybuju, ze si vetsina lidi snizi tarif

2) i kdyby si spousta lidi snizila tarif, tak vydelaj na kazdym dalsich 300,-

co by meli z toho, kdyby snizili cenu??? nic me nenapada

No nevim, ať zvyšujou, ale pouze za předpokladu, že ta to síť opravdu utáhne. Už teď je to ve večerních hodinách někdy dost vytížený. Radši budu mít nižší download s nízkým a stabilním pingem, než naopak.

Tak jsem se dozvěděl, že něco skutečně chystají, ale nechtějí to prozradit. Tak jsem opravdu zvědavej. :D

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Příbram

Tak jsem se dozvěděl, že něco skutečně chystají, ale nechtějí to prozradit. Tak jsem opravdu zvědavej. :D

Jsem napnutej jak drát... :P

Každpádně je fajn, že se provideři tak snaží předhánět, aneb zdravá konkurence je potřeba.

My uživatelé si můžeme pouze mnout ruce, protože my na tom získáme :)

Jinak jak psal Tomus: technologie Eurodocsis 3.0 s tím hodně zase zamává. Můžeme ale jen diskutovat, kdy se tohoto vylepšení dočkáme, věřím ale, že to bude stát za to. :)

DJ Tukancheez - Oficiální fan stránka

• Internet 150
  • -
  • TV Start
  • -
  • -
  • -
  • Technicolor
  • Praha, Brno

No ono jim už asi nic jiného ani nezbývá. Už oznámila i Telefonic 02, že od září zvedá rychlost a bude mít už jen dva tarify - 8 Mbit/s za 475 Kč a 16 Mbit/s za 832 Kč. UPC bude muset nějak reagovat. Buď zrychlí a zlevní anebo bude muset přepracovat všechny ty srovnávací grafy, kterými se chlubí. :)

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou