Jump to content
Josef Kučera

Rok nefungující internet

Recommended Posts

@Josef Kučera Tvůj modem má na upstreamu naladěný pouze jeden kanál, obvykle jich bývá více, ja mám třeba 4, takže tam bude zřejmě problém, ostatní kanály jsou pravděpodobně rušené a proto je modem nedokázal naladit a rychlost uploadu je potom nízká. 

Snad se to technikům UPC podaří brzy vyřešit. 

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

je to tím že mám modem v režímu Modem proto beží jen jeden kanál to nato nemá vliv a odpravit se to nepodaří protože UPC napsalo toto 

Vzniklá situace mě velice mrzí. 

K výpadkům, bohužel, docházet může, neboť jim nedokáže zabránit sebelepší technologie a zcela bezchybné fungování služeb není schopen garantovat žádný poskytovatel. Chtěla bych Vás však ujistit o tom, že provádíme pravidelné kontroly našich rozvodů, hlavních stanic i celého technického zázemí, čímž se snažíme vznik jakýchkoli závad co nejvíce eliminovat. 

Prosím vezměte na vědomí, že odpovědnost naší společnosti za škody způsobené nefunkčností služeb, je omezena ze zákona. 

toto mi napsali tak že prostě jednoduše že to řešit nebudou chapu že vápadekj muže být treba jeden za mesic ale každy den 4 je moc ale upc to nevadí jak vidíte

tak ze snaha upc to opravit nulová  když mají jako výmluvu že jím internet vlastně každý den muže vypadnout treba i 5 krát denně a nic se nedeje protože na to mají nárok

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CH7465LG
  • Kralupy nad Vltavou

To je tedy odpoved hodna nejvetsiho poskytovatele kabeloveho internetu v CR :( Byt vami, tak okamzite rusim smlouvu a jdu od nich.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • 2x CA modul, modem Cisco
  • Praha

Ale hovnajs...
100% dostupnost skutecne NEZARUCI ZADNY POSKYTOVATEL, proste protoze je to defacto fyzicky nemozne (presneji receno by to vyzadovalo takove naklady - na ruzne zalozni systemy a zalohy zaloznich systemu... a pro jistotu jeste i nekolikanasobnou zalohu zalohy zaloznich systemu - ze to nikdo nedela).

Kazda dalsi "devitka" nad dostupnost 99% je zatracene nakladna a kazdy poskytovatel jakekoliv sluzby si ji necha VELMI DOBRE zaplatit.

Takze za tech par slupek, co UPC stoji - obzvlast pokud se bavime o typickem ceskem skudlilovi, ktery kvuli usetreni par korun jede na tom nejpomalejsim, co jde - opravdu nedostanete zadnou supermega dostupnost.

Edited by Evzen
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

jojo odpoved od lidi co to mají na párku 

chapu že sto procent nikdo nezaručí ja neříkam nic kdyby internet jednou za mesic zazlobil ale každý den 5 6 krat neni malo nemyslite ? sto procent funkcnost ani nejde protoze kdyz vypadne elktřina tak mě ja  jasné že internet tak nepůjde ale říct že neni technologie kdyby tu byla optika tak je to tak 90 krát stabilnější to snad ví každy a nejsem škudlil mam to nejlepši co tu jde a to mě rok nechalo platit upc internet co tu ani nebyl možný ta rychlost a až když tu byl technik tak nám řekl jo to u vás taková možnost není mame sem slaby kabel na takvou rychlost tak že upc na to kašle  

a nedej bože že už mi týden mají volal a stále nic

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CH7465LG
  • Kralupy nad Vltavou

Ja reagoval na ty silacke reci o okamzitem odchodu.
Naprosto chapu tvoji frustraci a nasranost... velice dobre tu bezmocnost znam.
Nezbyva nez se zkusit povznest nad tyhle prefabrikovane odpovedi nejake kikiny z level 1 supportu, ona ma svoje predpisy, ze takovehle veci MUSI napsat (jinak by taky mohla jit domu z prace bez penez) a zkusit je bombardovat technicky ladenymi emaily a reporty, takze na ne bude level 1 kratky a konecne to postoupi nekomu, kdo do toho technicky vidi (tohle probourani se az k nekomu s technickym vhledem do veci je nejtezsi).

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Brno

jojo je no jde o to řeším to rok a jím je to jedno jde o to že jsem sám kdo tu je na to napojení byt to panelak a cely vchod tak to řeší jinak než jednoho človeka

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CH7465LG
  • Kralupy nad Vltavou

Ono jde taky o zpusob jednani a vyjadrovani.
Jestli jim pises podobnym stylem jako tady (bez interpunkce jako pubertak a s hrubkama), tak se ani moc nedivim, ze se do toho zase tolik nehrnou.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Brno

Trpělivost máš tedy svatou, to se musí nechat.

Asi ti nezbude nic jiného, než zrušit internet (televizi a telefon si můžeš ponechat) a poohlédnout se po jiných poskytovatelích v Kralupech n/Vl.

Napiš do google vyhledávače: internet Kralupy nad Vltavou. A uvidíš, kolik ti toho vyběhne. Výběr tam je.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov

jde o to že  na mé adrese bud jen po wifi což je o nicem a nebo o2 nebo t-mobile ale jen 50 mb ale po jineném kabelu tak by to mohlo byt stabilnejší jde o to ze maji na dva roky smlouvu a to se mi moc nechce na tak dlouho mám se stehovat treba za rok

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CH7465LG
  • Kralupy nad Vltavou

Zrovna bezdrátu bych se nebál, mnoho poskytovatelů má mnohem lepší konektivitu než UPC (většinou symetrická rychlost, nižší ping,..). Samozřejmě záleží na konkrétním poskytovateli. Zkusil bych nějakého ISP kontaktovat, zda nebude ochotný k nějakému zkušebnímu období, u menších firem se to může podařit.

Všichni lidé jsou špatní, dokud je nutnost nepřivede k tomu, aby byli dobří. (Machiavelli)

• Fiber Business 240
  • Business EU
  • Business Premium
  • -
  • -
  • -
  • Modem Cisco, HD PVR, Horizon, CA modul
  • Ostrava

jojo to vím ale nenabízí to jako jedno zatím a mají taky na dva roky smlouvu což nehcci platit dalších 500 a nabizí snad jen 50 mb

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CH7465LG
  • Kralupy nad Vltavou

jo vypadá to lepší ale jsem ted min na pc ale zdá se mi že dřív býval menší ping ale už to vypadá lepši ale nebyl jsem tolik na pc jak řikam no další týden dám vedět

opět internet blbne 150 ping 1 mb uplaoud

internet stalé nefunguje UPC nic moc neřeší 

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CH7465LG
  • Kralupy nad Vltavou