Jump to content
mill

Novy Firmware 1.11 pro DVR CV-6000

Recommended Posts

Guest

Mám takový problém.U CV 6000 se mi asi kousl zvukový vystup.Na obrazovce se OSD objeví a jakože se hlas zesiluje nebo zeslabuje ale vystup je furt stejný.A nejde ani mute.Jen se zobrazí jako že ano ale zvuk jde furt.Zkoušel jsem vše vypnout a počase opět zapnout i SCART odpojit a znovu zapojit ale furt nic.Ovládání zvuku furt nic.

Pomohlo by přeflashnout?A kde stahnu firmware prosím?Mám 1.11.

Díky.

Myslim ze flash nepomuze, zkus scart zapojit do druheho konektoru, popr. je vyzkousej CINCH vystup.

Jeste zkus reset na tovarni nastevni.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

Pokud nekdo mate nejaky dalsi pripominky, tak piste, at je co opravovat.

Dneska ráno měl nahrát 3 věci jdoucí za sebou z AXN. První nahrál, na druhou se vykašlal, zjistil jsem to po začátku třetí. Když jsem vlezl na seznam naprogramovaných nahrávání, tak mě oblažil hlášením, že začíná nahrávat - ale nestalo se nic. Když jsem vlezl do seznamu nahrávek, tak u všech hlásil velikost cca 6GB, doplňkové informace, co se objevují v dolní části obrazovky při přejíždění po záznamech, obsahovaly rozsypaný čaj. Po vypnutí / zapnutí dálkovým ovládáním se vzpamatoval, začal nahrávat a velikosti nahrávek a popisy odpovídají skutečnosti.

Takže nová úroveň - už to nezačne nahrávat ani když je to zapnuté.

Nejsem si ale jistý, jestli je "co opravovat". Skoro bych doporučil začít znovu od začátku a lépe a ne s Handanem.

• Fiber Business 500
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Je toho hodně.
  • Praha 6

Pokud nekdo mate nejaky dalsi pripominky, tak piste, at je co opravovat.

pripominek je spousta, jen jsem linej to sepsat, ale snad se k tomu dokopu

DTV Standard + Superfilm + Internet 10M

měl nahrát 3 věci jdoucí za sebou z AXN. První nahrál, na druhou se vykašlal...

Uz se me to taky jednou stalo, ale je to dost zahadna chyba.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Brno

dělá to když máš nastaven přesah nahrávaní, nastavím první a konec natáhnu až na konec třeba třetího nahrávaní.

• Internet 200
  • Starší služba
  • TV Komfort
  • HD Mediabox DVR, CA modul
  • Příbram

přesah nastavený mám, ale jen asi 10 minut - rozhodně méně, než kolik byla v tomto případě délka jednotlivých pořadů

• Fiber Business 500
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Je toho hodně.
  • Praha 6

btw - teď psal místo zahájení nahrávání file creation error, vypnutí / zapnutí z dálkového ovládání a hele, už nahrává.

už by se u Handanu mohli naučit programovat ty zmetky, co vyrábí...

• Fiber Business 500
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Je toho hodně.
  • Praha 6

napadlo mě, že má možná v háji paměť - to chování by tomu odpovídalo

a Handanu by zase odpovídalo, že by se ji neobtěžovali při startu otestovat :-)

zkusím dokoukat co mám nahrané (těch 110 GB mi asi bude chvilku trvat, zkopírovat to nijak nejde, že - fakt prima :-)) a pak se pokusím o výměnu

• Fiber Business 500
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Je toho hodně.
  • Praha 6

Nedá se někde stáhnout nějaký firmware, vyskoušel jsem verzi 1.33 a není to ono a navíc se mi zablokovali placené kanály. Díky.

A fungovalo to aspon s tim FW ?

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Brno

Guest

nevím , co máš přesně na mysli? fungovalo ? přístroj funguje , ale s pár změnamy (např. menu není v cz), volal jsem na zákaznickou linku , prý mi pošlou refresh na kartu, aby mi šli programy , ale na firmware si musím počkat , dokud nebude nový.

OK,dik, ale s tim FW bych si jisty moc nebyl, protoze STB aktualizuje FW jen pokud je vyzsi ciselna verze a vyzsi nez 1.33 temer urcite od UPC nebude.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Brno

Guest

Asi nebude , a ani s tim refresf od upc se nic nezmenilo, budu muset opet kontaktovat zakaznickou linku, uvidime co udelaji.

Ty mas snad nejakej chybnej kus, jinak si to uz nedovedu vysvetlit :?

Teď třeba se poměrně často stane, že když se dívám na něco nahraného a mělo by to začít nahrávat, tak se zasekne přehrávaný obraz a nic se nenahrává. Vypnu / zapnu z DO, rozeběhne se nahrávání a klidně můžu pak zase i přehrávat a nahrávání normálně probíhá.

Případně oblíbený trik s tím, že něco nenahraje, přestože byl zapnutý - kouknu do seznamu nahraných pořadů a vidím, že od včerejšího poledne chybí několik nahrávek. Tak kouknu do EPG, jestli jsem nezapomněl nastavit nahrávání - a tak je to ok, všechno, co jsem chtěl nahrát, je označené. Kouknu do T.REC, tak už ty záznamy o nahrávkách vidět nejsou a když se pak zase kouknu do EPG, tak už ty, co měly být realizované, označené k nahrátí nejsou - tj. T.REC asi udělá nějakou údržbu a vymaže pokyny k nahrávkám v minulém čase.

• Fiber Business 500
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Je toho hodně.
  • Praha 6

vypozoroval jsem, že když mi dvr píše "zakódovaný kanál", tak v případě, že právě z toho kanálu nahrává, tak nejde tuhle hlášku zapudit přepnutím na rádio a zpět a navíc to, co nahraje, je ono oblíbené černo, co během přehrávání skáče po několika sekundách vpřed

• Fiber Business 500
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Je toho hodně.
  • Praha 6

Guest

Nejde mi zvuk u Novy Cinema. Nemáte to někdo z Vás taky? Nevíte v čem by mohl být problém ostatní kanaly fungují normálně.

vypozoroval jsem, že když mi dvr píše "zakódovaný kanál", tak v případě, že právě z toho kanálu nahrává, tak nejde tuhle hlášku zapudit přepnutím na rádio a zpět a navíc to, co nahraje, je ono oblíbené černo, co během přehrávání skáče po několika sekundách vpřed

A nemuze to byt tim ze ten kanal (multiplex) skutecne vypadl ?

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Brno

pokud vypnutí a zapnutí dvr může způsobit nahození multiplexu, tak ano :-)

další nepříjemný jev je, že když přehrávám záznam z disku a má začít nahrávání, tak buď se přehrávaný obraz několikrát zasekne a pak pokračuje dál (to je ta lepší varianta) a nebo se zasekne a stojí a jediné, co jde udělat s dvr, je vypnout ho - reaguje na tlačítko na přístroji i na dálkovém ovládání. Po zapnutí začne hned nahrávat, bez vypnutí/zapnutí nenahraje nic.

• Fiber Business 500
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Je toho hodně.
  • Praha 6

další nepříjemný jev je, že když přehrávám záznam z disku a má začít nahrávání, tak buď se přehrávaný obraz několikrát zasekne a pak pokračuje dál (to je ta lepší varianta) a nebo se zasekne a stojí a jediné, co jde udělat s dvr, je vypnout ho - reaguje na tlačítko na přístroji i na dálkovém ovládání. Po zapnutí začne hned nahrávat, bez vypnutí/zapnutí nenahraje nic.

To musí být nějaký vadný kousek. Já přehrávám a současně i nahrávám velmi často, ale tohle se mi neděje. Pouze se mi, když začne nahrávání, objeví na obrazovce, že bylo spuštěno naprogramované nahrávání a to je vše, obraz se mi neseká.

Něco podobného se mi ale občas stalo (avšak vemi výjimečně), když začnu naprogramovaný pořad nahrávat a po nějaké chvilce si jej chci začít přehrávat, zatímco se ještě stále dál nahrává. Protože na začátku zpravidla jsou ještě reklamy nebo upoutávky, tak dám rychlé přetáčení a pak teprve normální PLAY. V té chvíli se mi obraz sekne, pak pár sekund běží normálně, pak zase sek a tak dále. Pomůže mi přehrávání vypnout a pustit ho znova. A i když zase rychle přetáčím, tak na podruhé už se neseká. Nahrávání mezitím funguje bezproblémově dál. Jak jsem ale řekl, stalo se mi to asi jen dvakrát za celou dobu používání.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou