Přejít na obsah
tomus

Návod na přenos dat z Handan DVR do PC a editaci videa

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Ahojte. Ja som zákazník SatroNitra a mám trošku podobný problém. V pohode skopírujem všetky súbory do PC, ale nahrávky s chránených kanálov nedokážem spracovať.

Asi to bude tkvieť v tom probléme s 84bytom a označovaním nahrávok ako chranených a nechránených,(CAS a FTA), o čom sa zmieňujete v tomto vlákne. A ten script je dosť problém, nakoľko nemôže STB rozobrať ani si neviem predstaviť ako by som ho napojil na môj notebook.. Chcel by som niekoho poprosiť či by mi nevedel povedať ako ten konkretny byte prepíšem, alebo aspoň skontrolujem či je to tak.Program ProjectX mi vyhlasuje " can not find sequence header ". Ale dá sa v tomto programe použiť Hex editor, použil by som ten ak by mi niekto vedel poradiť ako na to. Ďakujem.

Venujem sa tomuto problému aj na jednej stránke:

http://sites.google.com/site/dvbarion/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Návštěvník

V úpravách scriptom nie som zrovna zbehnutý nedalo by sa to skusiť cez nejaký HEXeditor. Napr: priamo ProjectX. Myslím že asi dalo ale potrebujem s tým pomôcť.

Ak môžte pomôcť vyskúšajte mi to ukázať screnshotmi na súbore (krasna pokojska) čo som dal na stránku: http://sites.google.com/site/dvbarion/videa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem se prokousal tímto mnohastránkovým topicem (který potřebuje hodně promazat!) a pokusím se to shrnout. Hledal jsem nějaký soft, který by mi filmy stáhnul přímo z disku do PC, ale jak jsem poznal, tak GetHAV(http://www.haenlein-software.com/HS/dow ... tHAV13.zip) a TransHan(http://kp-klup.de/blabla/TransHan_v1.5.3.zip) u UPC CZ NEFUNGUJÍ. Naštěstí se tu objevil alespon linuxCAS-FTA, který FUNGUJE. Ale stále zůstává ta svízel, že se filmy musí stahovat ze STB přes zastaralé USB 1.1. Ha druhou stranu k vyndání disku jsem musel odšroubovat 14 šroubků a to také není "user friendly". Podle jednoho z uživatelů se to dá obejít připojením počítačového šuplíku na HDD. Někdo tu také dříve psal, že má k STB připojený 24 hodin denně staré PC a přes něj data stahuje, ale nechtěl bych vidět jeho účet za elektřinu. :(

A jaký je závěr v mém případě? Koupím si DVD rekordér od Panasonicu s DVB-T tunerem, kam si budu přímo nahrávat věci z antény. A když budu chtít něco z kabelovky, tak bud využiji propojeni analogového SCART-SCART, a nebo nabootuji linuxový script pro stažení do PC, to ale v krajní nouzi, protože vyndání disku je docela časově náročné a kupovat rámeček kvůli tomu nebudu. Pokud by tedy někdo neudělal program, kterým by se data dala stahovat přímo a ne přes STB-USB-PC.

Howgh, ich habe gesprochen!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A teď zase já (už sem asi trapnej s tim množstvím příspěvků, ale soráč)

Už mi začalo docházet místo na HDD a tak jsem se rozhodl poprvé připojit HDD k PC a použít slavný Hanbian alias Linux Live CAS to FTA a narazil jsem na zásadní problém.

Hanbian neumí komunikovat s diskem připojený přes USB :-( konkrétně přes D-Lock redukci USB/IDE/SATA. No dobře, zvolil jsem (ne)přímou cestu a připojil jsem disk na přídavný řadič IDE na základní desku. Mám Asus P5K-E kde na standartnim řadiči je už jen SATA a IDE je řešeno přídavným řadičem. V tomto přépadě Hanbian disk rozpoznal, ale při zpřístupňování a konvertování z CAS na FTA to začalo psát samé errory s IDE rozhraním a psalo to tak dlouho, že jsem nakonec PC natvrdo vypnul. Po vložení do DVR disk i pořady nahrané byli stále vpohodě, ale také stále CAS :-(.

Chtěl bych proto poprosit tvůrce, zda by nemohl udělat nějaký zásah do distribuce, aby i lidi co nemají IDE přímo podporován chipsetem, aby jim to chodilo. Začínám mít nouzi o místo na HDD v DVR.

Děkuji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
A teď zase já (už sem asi trapnej s tim množstvím příspěvků, ale soráč)

Už mi začalo docházet místo na HDD a tak jsem se rozhodl poprvé připojit HDD k PC a použít slavný Hanbian alias Linux Live CAS to FTA a narazil jsem na zásadní problém.

Hanbian neumí komunikovat s diskem připojený přes USB :-( konkrétně přes D-Lock redukci USB/IDE/SATA. No dobře, zvolil jsem (ne)přímou cestu a připojil jsem disk na přídavný řadič IDE na základní desku. Mám Asus P5K-E kde na standartnim řadiči je už jen SATA a IDE je řešeno přídavným řadičem. V tomto přépadě Hanbian disk rozpoznal, ale při zpřístupňování a konvertování z CAS na FTA to začalo psát samé errory s IDE rozhraním a psalo to tak dlouho, že jsem nakonec PC natvrdo vypnul. Po vložení do DVR disk i pořady nahrané byli stále vpohodě, ale také stále CAS :-(.

Chtěl bych proto poprosit tvůrce, zda by nemohl udělat nějaký zásah do distribuce, aby i lidi co nemají IDE přímo podporován chipsetem, aby jim to chodilo. Začínám mít nouzi o místo na HDD v DVR.

Děkuji.

skus si nabootovat knoppix a pustit ten script v tom, mozno to ma lepsiu podporu radicov (nepozeral som na com je postavene to livecd, nepotreboval som ho)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Možná jsem objevil Ameriku, ale našel jsem prográmek, jmenuje se VideoReDo TVSuite, který je naprostá bomba na střih a vypálení DVD z .ts. Stačí stáhnout film z DVR, udělat konverzi hav->ts a vysledný soubor otevřít v VideoReDo TVSuite, vystříhat reklamy přesně na jednotlivé snímky, a rovnou vypálit. Mohu jen doporučit, už jsem s ním udělal cca 5 DVD a je to nejednoduší cesta, jak film z DVR dostat na DVD. Medicínu k programu si snad každý už najde sám. :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

skus si nabootovat knoppix a pustit ten script v tom, mozno to ma lepsiu podporu radicov (nepozeral som na com je postavene to livecd, nepotreboval som ho)

Tak fajn. Rozkuchal jsem PC používané na grabování z DVR, kde IDE je naštěsté součastí chipsetu. Kýžený efekt se však nedostavil. Po nalezení HDD a vypsání nahraných pořadů to opět začalo házet chyby:

http://public.stareksoft.com/001.jpg

http://public.stareksoft.com/002.jpg

další pokusy zkončili zase jinými chybami:

http://public.stareksoft.com/003.jpg

http://public.stareksoft.com/004.jpg

http://public.stareksoft.com/005.jpg

Inu zkusil jsem knoppix. Disk naštěstí nalezl sám jako hda. Pak jsem se dopídil jak na script. Ale opět to na mě začalo křičet.

http://public.stareksoft.com/006.jpg

první příkaz byl tak jak jsem svript zkopíroval z tohoto fóra

druhý byl omyl, to nebyli nastavený práva souboru

a třetí je po odebrání prvního řádku ze scriptu

Já už fakt nevim co s tim :-(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak fajn. Rozkuchal jsem PC používané na grabování z DVR, kde IDE je naštěsté součastí chipsetu. Kýžený efekt se však nedostavil. Po nalezení HDD a vypsání nahraných pořadů to opět začalo házet chyby:

http://public.stareksoft.com/001.jpg

http://public.stareksoft.com/002.jpg

další pokusy zkončili zase jinými chybami:

http://public.stareksoft.com/003.jpg

http://public.stareksoft.com/004.jpg

http://public.stareksoft.com/005.jpg

toto nejdem ani komentovat, to nevyriesis ;-)

Inu zkusil jsem knoppix. Disk naštěstí nalezl sám jako hda. Pak jsem se dopídil jak na script. Ale opět to na mě začalo křičet.

http://public.stareksoft.com/006.jpg

první příkaz byl tak jak jsem svript zkopíroval z tohoto fóra

druhý byl omyl, to nebyli nastavený práva souboru

a třetí je po odebrání prvního řádku ze scriptu

Já už fakt nevim co s tim :-(

ono je to perlovy skript, ty si to pustil ako bashovy

takze pustat to treba

perl /cesta/skript

ak knoppix nema defaultne v sebe perl, skus predtym

apt-get install perl

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ještě zkromný dotaz, zda někdo nezná soft, který by dokázal bitově zkopírovat (s vynecháním vadných oblastí) disk na disk. Vše co jsem měl k dispozici (acronis, ghost) umí kopírovat pouze partition známého druhu (fat, ntfs, linux) ale kompletní bitovou kopii neumí :-(

tak s timhle ti poradim, ale budes muset znovu pouzit linux - jakykoliv bootovaci cd/dvd :-)

pripoj vadny i novy disk a zjisti si, jake maji oznaceni (/dev/hda, /dev/hdb, atd...) - treba pomoci

fdisk -l (to pismenko je male L)

az budes vedet, ktery je ktery, tak si to radeji jeste jednou zkontroluj, at neprijdes omylem o data

potom staci udelat bitovou kopii takto:

za predpokladu, ze "nemocny" (zdrojovy) disk je hda a "zdravy" (novy) disk je hdb !!! (jinak zmenit nazvy disku podle skutecneho umisteni!)

dd if=/dev/hda of=/dev/hdb bs=512 conv=noerror,sync

tohle zkopiruje bitove cely disk i pokud tam budou necitelne bloky (ty nahradi tusim nulami)

bude to dlouho trvat (hodiny) a neni tam zadny ukazatel prubehu, takze trpelivost (pustit treba pres noc), zrychlit se da zvetsenim blocksize (napr. bs=16384) ale pokud se v tomto bloku objevi chyba, tak zase prijdes o vic dat (o cely blok)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Používám vcelku bez zádrhelů "šestitisícovku" hned od počátku, kdy byla oficiálně nabízena. HDD se postupně zaplňovalo, pořady, které bych opravdu rád uchoval. Když už místa moc nezbývalo, rozhodl jsem se pročíst toto vlákno, abych se dozvěděl jak jak na to. Protože moje PC není v blízkosti DVR hledal jsem i možnost připojení pomocí USB repeaterů. Musím říct, že zde popisované způsoby, jak dostat kýžený pořad na DVD, jsou hodny "kloboukusmeknutí" před jejich autory :idea: . Osobně považuji největším problémem vyjmutí HDD z DVR. Na základě tohoto se naše milé UPC může chovat velmi nemile :x . Osobně jsem s DVR spokojen. Ale proč zaznamenání na DVD pořadů z např. veřejnoprávních TV kanálů není možné "běžným" způsobem provést bez nutnosti vyjímání HDD z DVR? Máte někdo zkušenosti, jak se UPC v tomto směru chová v jiných koutech Evropy? Díky za Vaše názory :)

• -
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • CA
  • Střední Čechy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nejdříve bych chtěl poděkovat všem, kdo věnovali svůj čas experimentům s DVR a napsání rad a návodů pro nás neznelé.

Osobně jsem dost... hmm.. konsternován funkčností celého aparátu.

UPC a jejich politika vůči uživatelům mě už vážně pěkne s... Jako by nestačilo, že integrovaný STB v TV mi je uplně na houby, protože UPC používá naprosto speciální normu pro své karty a proto si člověk chtě nechtě musí pořídit STB od nich. Překonal jsem i fakt, že buď má člověk DVR přes SCART (tudíž žádné HD) nebo HD STB ovšem bez HDD.

Ale fakt, že si nemohu stahnout to, co jsem nahrál je už vážně opruz. Jestli se nepletu, tak podle zákonů ČR si mohu takovou nahrávku pořídit a dokonce zálohovat. (a- jaký je rozdíl oproti nahrávce uvnitř nebo vně STB? b) stejně funguje např. download filmů z netu - mohu je stahnout, nesmím je vystavit)

Kolotoč - změna bytu (aby to bylo FTA) -> usb downloader -> hav -> havtots -> srovnání příležitostně rozhozeného zvuku mi přijde natolik šílený (a podle mě i časov nároný, USB přeci jen není zrovna nejrychlejší metoda přenosu), že raději investuji do TV karty a nagrabuji si to jednoduše do PC bez nějakých omezení, do normálního formátu, s normálním zvukem a sesříhám to v programu, jaký uznám za vhodný. Sice je to humpolácké a náročné na čas, ale podle mě asi nejjednodušší řešení a navíc se na ty filmy rád podívám při grabování znova. :-) Proto jsem si je přece nahrál.

Mimochodem, v PC oblasti existuje něco, co se jmenuje abandonware, tzv. "opuštěný" soft, který je stále chráněn autorským zákonem, nicméně není možnost jej koupit. Jestli někde někdy v nějaké TV pustí filmy Voskovce a Wericha, udělám vše proto, abych je z toho STB dostal i kdybych měl z toho HDD loupat plotnu po plotně. (btw: jestliže to má standardní IDE rozhraní, je možné narvat tam třeba 500 GB HDD? :-) )

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
(btw: jestliže to má standardní IDE rozhraní, je možné narvat tam třeba 500 GB HDD? :-) )

ako som uz inde spominal, teoreticky ano

ja tam mam momentalne 320gb, pretoze original ma kopec bad sectorov, avsak aj to sa mi podarilo na druhy pokus, kedze s prvym diskom (tiez 320gb) sa handan odmietal bavit (zjavne nekompatibilita medzi radicom a diskom (alebo sa tomu disku nepacilo UDMA33/66 - niekedy ked sa budem nudit skusim vyhrabat nejaku PII, ze ci tam pojde))

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jojo, ono přeci jen ěch 11 stránek je už dost textu, takže jsem Tvou informaci přehlédl. Někde jsem tu zahlédl informaci, že uvnitř je nějaké WDčko, tak to zkusím. Někde tu mám zahrabaný disk ze serveru.... přeci jen těch 160GB originálu je dost málo. Nehledě na to, že občas zlobí při přehrávání.

Díky za ujištění, že to de facto jde...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Jojo, ono přeci jen ěch 11 stránek je už dost textu, takže jsem Tvou informaci přehlédl. Někde jsem tu zahlédl informaci, že uvnitř je nějaké WDčko, tak to zkusím. Někde tu mám zahrabaný disk ze serveru.... přeci jen těch 160GB originálu je dost málo. Nehledě na to, že občas zlobí při přehrávání.

Díky za ujištění, že to de facto jde...

original je WDcko, oba co som skusal boli WDcka, ten co nesiel bol AV (teda taky aky by mal byt a aj original bol), ten co siel bol myslim AAKB (co je viacmenej serverovy a aj to na nom pocut, tichostou zrovna nevynika)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Pro Wolf_Net:

Promiň, ale ve svém příspěvku píšeš řadu nepravd, které je třeba uvést na pravou míru.

1. "integrovaný STB v TV je mi nahouby" - pokud máš ve své TV integrovaný tuner DVB-C, tak stačí si koupit CAM modul od fy LICA, a žádný STB od UPC nepotřebuješ. Jak jinak by asi podle tebe ta TV poznala, jaké programy sis u UPC zaplatil?

2. HD STB s HDD UPC připravuje - stačí prošmejdit tohle forum, je tu na to přímo topic.

3. ŽÁDNÝ zákon ČR ti nezaručuje možnost něco si zkopírovat z TV v digitální kvalitě - pouze ti umožňuje pořídit si záznam TV vysílání pro tvou potřebu. Což ti Handan umožní - na HDD. Kromě toho si můžeš tu nahrávku přehrát pomocí SCART ať už na DVD, nebo VHS. Pořizování digitáních kopií se ze scela pochopitelných důvodů brání vysílací společnosti, OSA a podobné organizace, ne UPC. To ostatně žádná autorská práva nevlastní a pořizování kopií by mu mohlo být klidně ukradený.

4. "stejně funguje např. download filmů z netu - mohu je stahnout, nesmím je vystavit" - to je dost rozšířený omyl. Stažení filmu z netu je stejně nezákoné, jako jeho vystavení na rapidu. Stejně tak vypálení kopie DVD půjčeného od kamaráda - vzato dodetailu, trestné je nejen to, že si DVD vypálíš, ale i to, že ho někomu půjčíš.

A na závěr: NEJSEM agentem UPC ani OSA, často s jeho politikou nesouhlasím, stejně tak netvrdím, že se mi líbí výše zmíněné zákony. Pouze jsem chtěl konstatovat, že je blbost nadávat UPC za něco, za co podle mě nemůže. Je to podobné, jako mu nadávat za programovou skladbu (třeba) Novy... :wink:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Ahoj, jelikož to ne uplně patří do této diskuze, slibuji, že je to poslední příspěvek na toto téma. Ale:

1.) V TV mám kromě STB také dva sloty na kartu. Takže by to ta televize poznala asi tak, že bych ji tam tu kartu zasunul. Řešil jsem to s jedním člověkem od UPC a ten mi potvrdil, že UPC nemá zájem podporovat integrované STB v TV a to z důvodu paušálních poplatků za pronájem. I kdybych si pořídil ten modul, o kterém píšeš, stále to znamená investici navíc. Ale díky moc, podívám se na to, moje TV má o mnoho lepší interface než STB (jak já nesnáším, jak mi STB přepíná formáty obrazu s půlvteřinovým výpadkem obrazu a nejde to vypnout) a dva ovladače mi prostě pijí krev.

2) Od UPC je opravdu hezké, že PŘIPRAVUJÍ STB s HDD a HD rozlišením. Jak dlouho, že jsou podobné výrobky běžně k dostání na trhu? Ovšem... nepodporuje ho UPC... klasický háček...

3) §15 autorského zákona. „Autorovo svolení k užití díla nepotřebuje a odměnu není povinen poskytnou, kdo a) zhotoví rozmnoženinu nebo napodobeninu uveřejněného díla pro svou osobní potřebu,..„ Tím je to myslím dost jasné. U nás je to prostě nastaveno tak, že nejsi právně postižitelný za to, že něco stáhneš nebo že si pořídíš kopii. Je pravda, že to, že Ti někdo poskytne SVOU nahrávku k tomu, aby sis ji zkopíroval je trestné. Čili při absolutním dodržení zákona bys nikdy neměl mít přístup k něčemu, co není Tvé (Tebou zakoupené vč. autorských poplatků) a proto je kopírování takto volné. To že lidé zákon nedodržují a díla na net vystavují, je věc druhá. Ano, v autorském zákoně je v tomto smyslu díra, je trochu zastaralý. Btw: na základě toho je trestné například užívání P2P sítí (torrenty atp), jelikož nejen STAHUJEŠ kopii pro svou potřebu, ale současně ji poskytuješ dále.

Zmiňuješ také to, že z Handanu to lze přes Scart nebo cinche zkopírovat. Ehhhhh.... a výhoda nebo logika tohoto je kde? U VCR nebo DVDR které si pořídím jinde než u UPC je to normální a legálni postup. Tohle je prostě komplikace stran Handanu (UPC). Fakt mi nepřijde uživatlsky nejideálnější nutnost dalšího zařízení pro zachycení signálu. Píšeš o tom jako o normální věci, ale ono to není normální. On totiž opravdu není z právního hlediska rozdíl mezi tím, jestli si to nahraješ do STB (pořídíš kopii pro vlastní potřebu) nebo to nahraješ na VHS nebo DVD (pořídíš kopii pro vlastní potřebu). Není potom jednodušší pohledat film po netu nebo si ho opatřit jinde? Přístup UPC a Handanu pirátsví v tomto pípadě přímo podporuje.

Na závěr bych chtěl říct, že osobně rozhodně nepodporuji pirátské stahování a už vůbec vystavování takových věcí na netu ale absolutně nesouhlasím s politikou OSA a jim podobných organizací. (Pokud někoho tato problematika zajímá, nechť pohledá po netu, úvah, peticí i právních rad jsou hromady)

Osobně si raději vychutnám film v dobré kvalitě za kterou jsem ochoten platit, než nějaký kinorip z netu atd atd...

Nicméně toto téma sem již uplně nepatří, takže děkuji všem, kdo si toto přečetli a kdo se nad tím trochu zamyslí, třeba to pochopí jednou i OSA, Handan, UPC a podobní. Komplikování života legálním uživatelům není krok správným směrem, protože přímo nutí uživatele hledat méně komplikované alternativy.

A teď se jdu podívat po tom modulu a ještě jednou díky za ten tip. Howgh

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník
No já mám problém zkoušela jsem to bootovací cd jsem vypálila,ale nevím jakými kabely a vůbec celkově,jak to připojit.Nikdy jsem to nedělala,poradíte peosím někdo? :(

Napiš mě na mail jarek105@seznam.cz

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

No jak je vidět tak zájem příliš není. Škoda.

Kdyby se někdo z Prahy přece jen rozhodl pomoct ostatním, tak mi pište na email Fire-man @ seznam.cz

Software mám skoro hotový potřebuji to jen doladit a otestovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Podle mne tady neni zas tak zivo, aby nekdo stihl do 1 dne zareagovat :-)

Ja tedy uz Handan nemam, vratil jsem jim ho UPC zpatky a zrusil kabel. televizi, kdyz zacali takhle nechutne prudit zakazniky.

Ale myslim, ze ani neni treba vozit harddisky, mohlo by stacit udelat image disku a poslat to pres sit.

Nevim jak udelat takovy image neznameho filesystemu na win, ale na linuxu bych to delal nejak takhle:

1) zapsat na cely handan disk stejne byty - 0x00

(nebo mozna lepe 0xFF, ale to neumim na jeden radek :-) )

predpokladejme, ze handan disk je /dev/hdx:

dd if=/dev/zero of=/dev/hdx

2) takto "vynulovany" disk v handanu zformatovat a nahrat par kratkych ukazek

3) udelat image handan disku do souboru (na jiny disk)

dd if=/dev/hdx of=handan.img

4) soubor handan.img zazipovat nebo jinak zkomprimovat (melo by to jit snadno, pac to bude plny nul) a soubor poslat firemanovi

5) na vytvoreni image staci pouzit nejaky mensi disk - neco mezi 4-10GB

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

To by asi mohlo jít, nevím s CYGwinem jsem si nehrál, tak nevím jak se staví k přístupu přímo k disku když Windows ten disk "nevidí".

Tak či tak, to proč to někteří nedokážou udělat v Linuxu je proto, že nevědí co mají dělat. Jednoduchá utilitka pro Windows by to udělala za ně.

Navíc, jak jsem říkal, pokusil bych se udělat i přímé stažení souboru, bez nutnosti stahovat to přes USB, to by mohlo ušetřit hodiny času.

Mohl by jsi když tak poslat image třeba nějakého menšího disku, tak jak psal Dan1?

Stačilo by podle mě tak 1 až 2GB disk. Pokud by tam navic těch nahrávek bylo málo a zbytek disku byl zaplněn nulami, tak by to podle mě šlo i velice dobře zabalit dobře zabalit nějakým archivátorem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
To by asi mohlo jít, nevím s CYGwinem jsem si nehrál, tak nevím jak se staví k přístupu přímo k disku když Windows ten disk "nevidí".

cygwin dokonca mapuje aj /dev/sd* na fyzicke disky, takze by to malo ist

Navíc, jak jsem říkal, pokusil bych se udělat i přímé stažení souboru, bez nutnosti stahovat to přes USB, to by mohlo ušetřit hodiny času.

no prajem vela stastia, nie je to tak jednoduche ako zmenit par bajtov v tabulke suborov :wink:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Zdravím,

mám dotaz zda je stále ještě použitelný postup změny CAS pomocí CD linuxu popisované dříve. Děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Byl bys, prosím tě, schopen napsat script pro přepis z CAS na ten druhý formát i pro Windows (Vista)?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...