Jump to content

UPC- Chello Easy: 256kbs, 5GB limit za 555,-


Recommended Posts

no jsem zvedav, kdy a jestli vubec se chytne Karneval za nos.....teoreticky ho k tomu nic nenuti, protoze UPC je jenom takova virtualni konkurence, ale prece jenom to vypada blbe, kdyz to nekde jde a nekde ne.....

 

osobne si myslim, ze puvodne chtelo UPC vylezt s necim podobnym jako je turbo light, ale kdyz videli ty reakce, tak se teda poradne pochlapili...

Link to post
Share on other sites

Muzem doufat ze jim pujde o prestiz jako v minulosti - taky se s UPCckem tak ruzne trumfovali s rychlosti.

Mozna se UPC pochlapilo s levnejsim tarifem, ale jak jsem poslouchal tamtamy, tak taky zacne ostreji dohlizet na svoje limity - dosud byly takovy "doporcuny" a kdyz uz nekoho zpomalily tak potom co limit pretahl dvoj nebo trojnasobne. Ted to ma byt tak ze na tom UPC bude stejne jako my. Alespon nejaka spravedlnost, strasne me sr*** kdyz se mi vysmivaly za limit :twisted::lol::twisted:

Link to post
Share on other sites

je fakt, ze UPC zaclo limity dodrzovat presne podle stanovene hranice, akorat se lisi IMHO v tom, ze pocitaji jenom download, zatimco karneval scita oba smery...

 

co se reakce tyce, domnivam se, ze nejblizsi termin muzeme ocekavat novy rok...do ty doby bude karneval vyckavat a sledovat, co novej levnej tarif udela UPC se stavajicima zakaznikama....aby jim na tech drazsich vubec nejaky zbyli...;)

Link to post
Share on other sites

No hlavne bych rek, ze do novyho roku by se taky mohlo trochu pochlapit ADSL (uvidime s cim prijde TELENOR), takze predpokladam ze ceny kabelu pujdou dolu a/nebo kvalita nahoru (jsem optimista co ;) )

 

Nik

Link to post
Share on other sites

Konečně začínají drzé mlaskající kabelovky slézat ze stromu na zem !! A proč tomu tak je? Láska ke svým zákazníkům, kterým již léta doslova a dopísmene dřou kůži z těla, to určitě nebude !! Alespoň u UPC již pochopili, že konkurovat ADSL je třeba začít dříve, než jim většina zákaznictva bude od ADSL a dalších typů připojení "vyluxována". Vždy je totiž jednodušší nového zákazníka získat, než jej pak pracně odlákávat od konkurence.

Jsem moc zvědav, jak dlouho toto jednoduché poznání bude trvat šéfkám a šéfům u TES-Litvínov, ó pardón, nyní u KARNEVALU !! Za jejich Light ve stávající podobě bych jim zaplatil tak maximálně 450 Kč včetně DPH, víc ani halíř !! :lol::lol:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...