Přejít na obsah
tomus

HBO HD odstartuje v dubnu

Recommended Posts

Slibovaný filmový kanál HBO ve vysokém rozlišení začal dnes testovat na satelitu HotBird. Vysílání je však určeno pouze pro polský trh, konkrétně platformu „n“, a je kódováno v systému Conax CAS7. Informoval o tom server Satkurier.pl. Kdy se ho konečně dočkají také čeští diváci? Na to dnes serveru DigiZone.cz odpověděl generální ředitel HBO Česká republika Ondřej Zach. "Mým přáním je, aby HBO HD odstartovalo již 1. dubna, ale máme-li si nechat určitou rezervu, řekněme, že to bude v dubnu," řekl Zach.

Generální ředitel HBO nám zároveň potvrdil, že program bude jako první nabízen v digitálních kabelových sítích (DVB-C) a jednání probíhají např. s největším operátorem u nás, společností UPC. Kromě DVB-C by se pak mělo HBO HD objevit i v dalších platformách. Vlastníky satelitních HD přijímačů však Ondřej Zach zklame. Se zařazením do DVB-S se počítá až v poslední řadě a jeho termín zatím není stanoven.

Zdroj: http://www.digizone.cz/aktuality/hbo-hd ... e-v-dubnu/

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Tak jsem se už po několikáté rozčílil nad kvalitou "domácího kina" na HBO a kupodivu jsem nebyl zmuchlán a vyhozen, nýbrž se mi dostalo odpovědi. Tak jen doufám, že to již zde ve fóru nezveřejnil někdo další. Dotaz i odpověď přikládám:

Mám dotaz. Kdy už konečně začnete širokoúhlé filmy vysílat ve formátu 16:9 ? Věřte, že na velké obrazovce Vaše "domácí kino" vypadá opravdu směšně. A když ten Váš obraz roztáhnu, tak kvalita je horší než z VHS. Styďte se!

Dobrý den,

V současnosti jsou bohužel primárně všechny pořady na našich kanálech vysílány ve formátu 4:3, fomát 16:9 je letterboxován. V průběhu prvního pololetí letošního roku dojde ke změně ve vysílání pořadů 16:9. V současné době se nové pořady objednávají již ve formátu 16:9, pokud jsou primárně takto zaznamenány. Zároveň probíhá inventarizace a doobjednání starých pořadů tak, abychom ve chvíli, kdy dojde k přechodu na anamorfní vysílání pořadů ve formátu 16:9, mohli divákům nabídnout co možná největší počet pořadů takto zaznamenaných.

S pozdravem HBO

Tak to sice ještě nebude v HD, ale i tak je to pokrok. A na HD si s klidem ještě 10 let počkám, CRT TV mi zatím vyhovuje. :D

Sdílet toto téma

Návštěvník

Já se ptal na stejnou věc HBO před měsícem a odpověděli, že 16:9 spustí v polovině roku současně s HD.Nevím jestli se to týka jen HBO nebo i Cinemaxu a AXN.

Sdílet toto téma

Já se ptal na stejnou věc HBO před měsícem a odpověděli, že 16:9 spustí v polovině roku současně s HD.Nevím jestli se to týka jen HBO nebo i Cinemaxu a AXN.

no, kdyby spustili i AXN HD, tak by 4.řada ztracených vypadala krutě :)

ale na HBO HD se těšim... :)

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

to džejar: V HD to bude, ale ty jsi se ptal na HBO, že vysílají 4:3, oni ti odpověděli, že zatím ano, ale do poloviny roku začnou vysílat 16:9 (toto se týká HBO programů v klasickém rozlišení), ale potom existuje ještě kanál HBO HD, a ten by mohl začít vysílat podle vyjádření generálního ředitele HBO už v dubnu. Neplést si standardní HBO a HBO HD - úplně jiné kanály, ač vysílají stejný obsah, jen v jiném rozlišení.

Sdílet toto téma

Ahoj já nevím proč platit za HBO,když tam dávají samí kraviny!! já jsem pochopil jednu věc když jsem měl HBO 1,2,Comedi na 10dní = Nejdřív je to v Kině pak na DVD a pak na HBO nejposlednější je komerční TV.A já mám 3072kb/s tak si to raději stahuji z druhý ruky to jest já to mám daleko dříve než vy to máte na HBO.

Sdílet toto téma

Ahoj já nevím proč platit za HBO,když tam dávají samí kraviny!! já jsem pochopil jednu věc když jsem měl HBO 1,2,Comedi na 10dní = Nejdřív je to v Kině pak na DVD a pak na HBO nejposlednější je komerční TV.A já mám 3072kb/s tak si to raději stahuji z druhý ruky to jest já to mám daleko dříve než vy to máte na HBO.

jo tak tomu říkám názor do pranice :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Sdílet toto téma

Dostal jsem tuto sms :

Dnes byl do kabelové sítě UPC přidán digitální kanál HBO HD. Pro jeho přidání do STB, je nutno provést automatické ladění. Vaše UPC.

Zdravím, mohl si taky napsat(dodat) jest-li si HBO HD naladil, nebo to rozesílají všem!!

mě se od ráná zobrazuje zpráva že "byly" nalezeny nové multiplexy" a když to potvrdím, tak to jen zamrzne a nereaguje na dálkové obládání .O|

..tak doufám, že někdo přispěje zkušenostma jestli to někomu funguje!?

..po automatickém ladění taky žádná změna!

Díky všem za reakce .O)

Sdílet toto téma

Dostal jsem tuto sms :

Dnes byl do kabelové sítě UPC přidán digitální kanál HBO HD. Pro jeho přidání do STB, je nutno provést automatické ladění. Vaše UPC.

Zdravím, mohl si taky napsat(dodat) jest-li si HBO HD naladil, nebo to rozesílají všem!!

mě se od ráná zobrazuje zpráva že "byly" nalezeny nové multiplexy" a když to potvrdím, tak to jen zamrzne a nereaguje na dálkové obládání .O|

..tak doufám, že někdo přispěje zkušenostma jestli to někomu funguje!?

..po automatickém ladění taky žádná změna!

Díky všem za reakce .O)

mám stejný problém....zamrzne, nic nenačte...a dost mě to štve

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Jj taky mi přišla ta zpráva. STB mi vyhodil nabídku aktualizace, ale taky zamrznul, tak jsem ho normálně vypnul a zapnul a vlezl do menu, dal jsem manuální ladění nechal jsem tam 170,5/64/6900 a STB si všechno sám naladil.

Sdílet toto téma

Chci se podělit o aktuální info z kl. centra UPC.

Mám balíček internetu a dig. kabelovky, ke kterému je HBO, HBO2 a Comedy navíc zdarma.

Chtěl jsem si doaktivovat HBO HD za tu stovku navíc, ale zatím to nejde, protože nemají nabídku samostatného HBO HD v nabídce. Takže se na to zatím mohou koukat jen ti, co mají Supreme nebo balíček Superfilm.

Ke změně by mělo dojít v nejbližších dnech, a to už bude možné si to objednat samostatně. Budou mě prý informovat, tak dám tady kdyžtak vědět. Možná je na tom někdo stejně jako já.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul

Sdílet toto téma

Návštěvník

mě by zajímalo co brání UPC (teda kromě jejich nenažranosti) při digitálním vysílání, aby si zákazník sám vybral jaké programy chce platit. Sice je pěkné že máme cca 60 programů, ale skutečně použitelná je necelá polovina.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Výborná i když né potěšující zpráva....

Také jsem včera komunikoval asi 4hodiny emailem s KC UPC a nevěřili by jste tomu jakých nesmyslů se mi dostávalo za odpovědi.

Tuto informaci co napsal kolega přede mnou jsem dostal nakonec až po vytočení UPC poruchy a tam mi to pán potvrdil, že nemají rozhodnuté kolik za to vlastně chtějí peněz.

Mám také objednané UPC LIGHT+STANDARD+HBO a včera už bylo HBO HD vypnuté....

Óóóóó jak dlouhý celý den tento program nechali jet aniž by chtěli z lidí sedřít prachy....

Každopádně až budou v našem případě pouštět HBO HD a bude sejakoli dát objednat tak dám taky vědět, protože mě připádá že lidé kteří "informuji" v KC ví o produktech mín než

"obyčejní" lidé třeba zde.....

Sdílet toto téma

Jak vam jede na HBO HD zvuk DD AC3 pres optickej vystup do receiveru ? Ja ho mam tak o 20dB slabsi nez na vsech ostatnich kanalech a to jak CZ stopu tak i originalni. Zvuk do TV pres HDMI je v poradku.

U ostatnich kanalu je to OK.

Sdílet toto téma

Výborná i když né potěšující zpráva....

Také jsem včera komunikoval asi 4hodiny emailem s KC UPC a nevěřili by jste tomu jakých nesmyslů se mi dostávalo za odpovědi.

Tuto informaci co napsal kolega přede mnou jsem dostal nakonec až po vytočení UPC poruchy a tam mi to pán potvrdil, že nemají rozhodnuté kolik za to vlastně chtějí peněz.

Mám také objednané UPC LIGHT+STANDARD+HBO a včera už bylo HBO HD vypnuté....

Óóóóó jak dlouhý celý den tento program nechali jet aniž by chtěli z lidí sedřít prachy....

Každopádně až budou v našem případě pouštět HBO HD a bude sejakoli dát objednat tak dám taky vědět, protože mě připádá že lidé kteří "informuji" v KC ví o produktech mín než

"obyčejní" lidé třeba zde.....

Tak mi na KC UPC právě oznámili, že připlatit si HBO HD k balíčku UPC Light+Standart+HBO půjde někdy během měsíce. Ať si prý na konci dubna zavolám :evil:

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul

Sdílet toto téma

Návštěvník
Jak vam jede na HBO HD zvuk DD AC3 pres optickej vystup do receiveru ?

Pohoda, bez problémů.

Sdílet toto téma

Jak vam jede na HBO HD zvuk DD AC3 pres optickej vystup do receiveru ?

Pohoda, bez problémů.

A lokalita ? Ja Brno, byvaly Karneval. Me to konkretne dela pouze to HBO HD, ostatni programy ktery vysilaji AC3 tak jsou v pohode, takze zavada by nemela byt u me....

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku