Jump to content

Kde je HBO zdarma?


Guest nakrknutej

Recommended Posts

V Karneval magazínu nás vyzívají, abychom nepropásli volné vysílání HBO od 29.9. do 3.10. 04. Samozřejmě už je 10 hodin prvního dne (z pěti) v pr... a HBO nikde. A to jsem už 3x prošel všechny programy a provedl automatickou aktualizaci TV.

Ani jim nemůžu napsat e-mail. Buď tam jsou jen tel. čísla, kde se operátora nedočkáš, nebo musíš vyplnit dotazník, aby jim došla písemná připomínka. Ovšem musíš znát číslo smlouvy, uvést pevné i mob. tel. číslo, jako kdyby nestačilo napsat z e-mailové adresy přidělené Karnevalem... :x Grrrr

Link to post
Share on other sites

U nás v Děčíně (bývalá síť TES media) vždy běželo volné vysílání HBO na samostatném kanále. Teď jsem tedy znovu zapnul TV, vše prohledal a stále nic. :?

Na promo nám už věčnost běží Meteo TV (i teď).

Link to post
Share on other sites

Hm to je divný, jak řikal tomus, jsem taky z Brna a na promokanalu mi už jede resp. už nejede. Ted tam máte zase Spectrum, takže ti kteří mají rádi přírodu, techniku atd. a hlavně mají nabídku mini aspon u nás si příjdou třeba na své :) i když nevim :)

 

PS: frekvence na ktere je promokanal vysilan, je nastavovaná na receiveru TV někde u Karnevalu, "nejspíš" někde v Praze. Takže by to mělo být všude stejný. Možná jich mají víc a někde se děli na další, ted momentálně u Karnevlau nedělam takže nevím :)

Link to post
Share on other sites

Skončilo, jen rikam ostatnim ze ted maji možnost sledovat prirodovedny, technicky, atd. tv kanal Spectrum! Přesně tak, hbo už skončilo. Každopádně, nic to nemění na tom, že když jelo na promokanalu tak ho lide z jinych oblastí např. neměli. Mimochodem je možné, že vaše rozvody nejsou stavěne na HBO frekvence. Karneval řiká, že posupem času zmodernizuje všechny rozovody na novější technologii, která tyto frekvence chyta

Link to post
Share on other sites

Mno tak jsem asi chytnul taky jen 3 dny, ale nevím jak kde u vás ostatních, ale u nás v Kralupech n. Vlt. bylo ono promo HBO těžce nekvalitní! Nejelo to jednak stereo a navíc hučelo ve zvuku!! :x A to mi jiný kanál v rozšířené nabídce pochopitelně nebrumí - mám i extra filtr :)

Když už píšu, tak se ještě zeptám jak máte (ne)kvalitní TV5??? Já obraz ok, ale zase poslouchám pěkné mono a nějak mi nepřipadá, že by stanice přes satelit šířila mono zvuk :?

 

Mno sice mi pan Kacafírek psal, že by to asi chtělo u "nich" nějaké filtry, ale to zas bude jistě závazek do další pětiletky :roll::shock:

Link to post
Share on other sites

říkám, oni ti můžou dát hodit na promokanalovou frekvenci HBO, ale např v Kralupach jak říkam, v některých oblastech nejsou ježte upraveny rozvody na technologii, kterou vysila HBO. prostě chce to v tom městě předelat. Většinou se o to už Karneval v určitých lokalitach snaží

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...