Jump to content

Karveval v Moste

Recommended Posts

• 2 months later...

Karneval mám jen týden,ale zatím to maká velice dobře.Rychlost je vynikající,v průměru kolem 120MB/s 1000Kbps.Objednal jsem si LIGHT,ale asi si nechám Turbo.Je sice dražší,ale fak rychlý.Tady ve foru jsem četl různý stížnosti na rychlost,ale mě to běží super.Spíš se šťouraj v těch svých kompech a prd tomu rozumí.Je to tady samej rádoby odborník,co tady hází odbornejma termínama.Mám průměrný PC s továrním nastavením všech komponent,žádnej tuning a běží mi to líp než většině lidí co se v tom pořád hrabou a něco nastavujou a pak se diví,že jim to nejede.

Karneval mám jen týden,ale zatím to maká velice dobře.Rychlost je vynikající,v průměru kolem 120MB/s 1000Kbps.Objednal jsem si LIGHT,ale asi si nechám Turbo.Je sice dražší,ale fak rychlý.Tady ve foru jsem četl různý stížnosti na rychlost,ale mě to běží super.Spíš se šťouraj v těch svých kompech a prd tomu rozumí.Je to tady samej rádoby odborník,co tady hází odbornejma termínama.Mám průměrný PC s továrním nastavením všech komponent,žádnej tuning a běží mi to líp než většině lidí co se v tom pořád hrabou a něco nastavujou a pak se diví,že jim to nejede.

Spasa prisla, svita !! Za sebe ti mohu rict, ze jsem neskonale stasten, ze si nam hloupym bezvercum prisel ukazat cestu a vse nam vysvetlit temito bajnymi slovy.

Jakmilu najdu neco "cemu prd rozumim" tak budes prvni na koho se obratim.

A jestli jsem v predchozich dvou vetach "hodil nejaky odborny terminy", tak se omlouvam.

OMG :lol::lol::lol::roll::shock:

Čus,to těma termínama je v pohodě to k tomu prostě patří,ale někteří se tady prostě jen předváděj a dělaj machry na ty co nezdílí jejich názory Na Karneval.Jednou jsem se tady zastal Karnevalu a pustili se do mě,ale jinak je to O.K. A co jak to běží u tebe,já zatím nemám nejmenší problém Bl.100.Jestli to nebude tím,že zdejší komunita internet nemá vůbec připojenej.....možná neví co to je :D Pokud si budeš měřit rychlost připojení tak Karneval i http://www.dsl.cz měří zhruba nastejno.Tak to změř a dej vědět jak to maká.

Hele, ty nas "novepecenej odborniku na Karneval", budu na tebe mit prosbu. Koukni se do myho profilu a precti si tam jak dlouho uz "vim co je internet u Karnevalu" ....

Nic proti tvy "dobry vuli poucit", ale trochu to prehanis - ses tu asi dva dny, podle vseho sis to tu ani poradne neprosel, kdyz tu hazis moudra o speedmetrech nebo inteligenci zdejsi komunity a tak si jenom rikam kdo tu "dela machra" ....

Kdyby sis řádně přečetl text v předchozí zprávě,tak bys věděl,že tou komunitou myslím osazenstvo bloku 100 u nás,takže ses rozčílil zbytečně.V žádném připadě se nepovažuju za odborníka a nikdy jsem to netvrdil!!! a pokud máš nějaký zajímavý příspěvek co se týče Karnevalu a provozních problémů či snad chváli rád,se zapojím do diskuze a dozvím se něco co bude přínosem pro mě i ostatní

Sakra lidi zanechte tech debilnich dohadu a urazek, a drzte se zvoleneho tematu :!:

Venca: velka vetsina nespravne funkce internetu je zapricinena ze strany Karnevalu a to ze mas na PC tovarni nastaveni jeste neznamena ze ti to musi bezproblemu jet, zadnej tunning se zde vpostate ani udelat neda.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno