Jump to content
David - UPC

Novinka v Moje UPC - dálkový restart modemu

Recommended Posts

Uživatelé, kterým to končilo chybou - zkuste prosím znovu. Uživatelé, kteří mají modem v bridge režimu a přesto vidí 5GHz síť, také prosím zkuste znovu.

U zakoupených zařízení prozatím tato funkce nebude dostupná. Kolegové již pracují na nápravě, která tento problém opraví. 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Tak potvrzuji, že již je vše v pořádku a informace se zobrazují na všech třech modemech.

Nyní Netbox 100Mb/100Mb, v minulosti Kombi Komfort+ 240/20
Router: TP-Link TL-WDR3600

• lokalitaBrno
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníCicso EPC 3208

David - UPC >> To je hezke, ze UPC mysli na sve zakazniky (pod tlakem Vodafonu?) Ale nemelo se to spustit az jako vyladena sluzba? Ono delat ze zakazniku testery neni moc fer..

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul, modem Cisco

@homberg ze zákazníků testery určitě neděláme :) Proto jsem to napsal první sem, kde vás mám jako uživatele za zdatnější a techničtější. Jinak nikde jinde o tom není ani zmínka. 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

mám odkoupený Technicolor a od té chvíle co jste se v tom začali vrtat mám po přihlášení do Moje UPC pouze: OMLOUVÁME SE, ALE DOŠLO K CHYBĚ.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor bridge, 3x CA modul

No a co ty tisice dalsich, kteri na tohle forum nechodi?  "Omlouvame se, ale doslo k chybe" jim moc nerekne. Ze jsou ucastniky testovani nove funkce nemaji ani potuchy.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

@homberg tisíce dalších si této novinky nevšimnou :) Není na první pohled až tak viditelná, ale když vím, že vám na fóru tyhle věci vadí, budeme to testovat na vybrané skupině mimo UPC Zone. 

@retron Zdravím, potřebuji od Vás také číslo smlouvy do zprávy, abychom mohli problém lépe identifikovat. Díky :) 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

David - UPC>> testujte, testujte...a potom nabidnete hotovou, odladenou sluzbu pro vsechny.

Ta novinka je pro kazdeho zakaznika UPC paradoxne viditelna prave v te hlasce - Omlouvame se...

Edited by homberg
  • lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

@David - UPC Asi by bylo lepší, kdyby se i tady mohli zájemci přihlásit, kdo chce dobrovolně testovat. Na základě pár komentářů, že o to nemají zájem, bych to automaticky nezamítl pro všechny členy zdejšího fora. Zájemců se určitě tady najde dost. 😀

• lokalitajirkov
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

@homberg Lol? Od včerejška jsou UPC CZ a UPC SK dvě úplně nezávislé společnosti, CZ vlastní Vodafone, SK vlastní Liberty Global. Jediné, co mají společné, je logo, název a nějaký software, My UPC to ale není.

• lokalitaPraha 8
  • internetFiber Business 500
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCompal

před 17 hodinami, David - UPC napsal:

Ahoj, co přesně se děje při nefunkční registraci? Končí ti to hláškou OMLOUVÁME SE, DOŠLO K CHYBĚ? 

@David - UPC Ahoj, ano, tam jsem skončil. Je to firemní účet, možná v tom je ten problém?

• lokalitaPraha 6
  • internetFiber Business 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníJe toho hodně.

Len škoda že SK priślo o takéto fórum, tušim bolo aj slovenské, či sa zlé pamätám? Len bohužial u nás nebude mať na to čas asi nikto, lebo je to fajn vecička takéto fórum, napr. i nejaké to testovanie.

edit: zmyslom slovenské myslím že UPC SK malo vlastné fórum na vlastnej doméne, nemyslím teraz ako že na tomto fóru bolo moŹne trošku riešiť i chyby na SK

Edited by ApacheSK
  • lokalitaKošice
  • internetStarší služba
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCompal CH7465LG