Jump to content

Recommended Posts

UPC odpaluje programy z analogového vysílání a jejich digitální televize je slaboučkou náplastí. Například předplacené HBO a HBO 2 (a teď již i HBO COmedy) jde na mém settopboxu (tragické kvality) na chabých 70% úrovně i kvality signálu. Jejich technik dokázal jediné a to vypojit všechno mezi televizí a UPC dírou ve zdi. Tleskám jeho umění a přesvědčivosti (kdybych byl u toho, což se bohužel nezdařilo, asi bych požádal tu osobu o informaci o jeho vzdělání...). Analog končí pomalu, ale jistě, ale digitál není alternativa, ale spíše nutné zlo. Jeden STB na platícího zákazníka je podle mě v dnešní době obrovským přežitkem a to nemluvím o nemožnosti dekódovat signál pomocí karty v jiném než "značkovém" UPC STB. Co jiného, ale zbývá divákovi a klientovy? Předražená cena, nulová informovanost....

 

 

Jaké jsou alternativy? Co lze zvolit jiného než televizi přes UPC? CO se vyplatí, kde člověk může mít dostatek kvalitních programů, které nezačínají Televizí Nova a nekončí Primou... Pomalu se připravuji na okamžik odhlášení příjmu od této skvělé firmy, která od chvíle kdy přebrala všechny zákazníky Karnevalu (intercabelu) dokazuje, jak smutný okamžik to pro nás byl.

 

 

Přivítal bych nějaké návrhy a zkušenosti "odjinud", které by dovolili vybrat si a nečekat, až postupně všechny tři televize v mém bytě krom té se STB budou bez signálu.

Share this post


Link to post

Rád se připojím k Vašemu příspěvku s plným souhlasem (jako laik k technickým možnostem o těchto službách UPC). Jen bych dodal že mne nejvíce vadí , dnešní možnost (Digitálu STB) pořizování záznamu na DVD), připadá mi to dost omezující. Též se zaobírám myšlenkou odhlášení služeb UPC (TV). Ovšem jaká zbude v dnešní době možnost (ptám se jako laik).

Share this post


Link to post

Tak třeba ze satelitu, nebo O2 TV. Máte někdo zkušenosti s touto "kabelovkou" po telefonních drátech ?

  • lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Technicolor, 2x CA modul

Share this post


Link to post

Možnosti existují, ale každému vyhovuje něco jiného.

Pořád přemýšlím o změně a tak jsem se pokusil vytvořit srovnávací tabulku hlavních poskytovatelů TV (celoregionálních). Pokud ji někdo chcete zaslat tak mi pošlete e-mail (soukromou zprávou).

Share this post


Link to post

Viděl jsem šlapat jak O2 tak DigiTV a je to bída. U O2 je nabídka slabá, kvalita sice dobrá, ale když se STB vypne do pohotovostního režimu je z jeho displaye cirkus. Pořád bliká a vypnout se dá jen tím, že se vytáhne ze zásuvky. DigiTV je slabota, za málo peněz je i slabá kvalita. I když nerad, tak musím přiznat, že zatím není jiné řešení než UPC a oni to moc dobře ví, proto s tím nic nedělaj.

Share this post


Link to post

Souhlasím. A co se týká CS LINKU (tedy karty Gital a TaT) tak je sice návratnost pořizovacích nákladů oproti UPC do jednoho roku, ale nabízené programy nestojí zato. Asi zatím bohužel zůstanu u UPC, nebo začnu chlastat a čumět do pulitru.

Share this post


Link to post
Guest

O2 se nabídkou vylepšuje, od jara bude dvoutunerový STB, připravuje se HD. Takže asi to O2 ?

Share this post


Link to post
O2 se nabídkou vylepšuje ...

 

Všichni poskytovatelé budou muset začít zlepšovat své služby, pokud teda spolu neuzavřou nezákonný kartel (doufám, že i UPC dostane konečně rozum). Prozatím se mi ale nechce uvázat se na rok novou smlouvou, proto že ten rok je při současném rozmachu digitálního vysílání moc dlouhá doba.

Já raději ještě chvilku počkám a časem se uvidím.

Share this post


Link to post

Ja doma (krome analogove kabelovky) pouzivam kartu Gital na CS link. Kvalita obrazu vyborna (vsak ten signal z druzice prebira UPC a pousti do DVB-C), cena mensi, nez u UPC a nabidka se neustale rozsiruje (nyni pres 15 kanalu) - navic se da predpokladat, ze nove stanice s licenci na DVB-T budou svuj signal distribuovat prave pres CS Link s moznosti individualniho prijmu. Pro toho, kdo chce mit ceske a slovenske verejnopravni stanice + treba vyber z filmovych kanalu, neni co resit... U Digi TV cena nizsi, kvalita bohuzel take, caste vypadky obrazu... a UPC Direct - kvalita nejhorsi (male rozliseni obrazu - vetsinou kolem 1/2 Pal formatu a mizerny datovy tok), cena zavratna (pokud se nepodari usmlouvat na polovinu). Navic je u satelitniho prijmu vyhoda ve velkem poctu nekodovanych stanic, ktere se daji prijimat...

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...