Přejít na obsah
Návštěvník tomus

Zaplťpánbu za STV (hokej)

Sledujete Světový pohár na Nově nebo na STV2?  

6 hlasů

1. 1. Sledujete Světový pohár na Nově nebo na STV2?

• Nova
      4
    • STV2
      2

• Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Ještě že mám Karneval, kterej má v nabídce STV... Sledovat hokej na Nově je utrpení srovnatelné s vytrháváním nehtů zaživa... Tiittelbacha by měli zastřelit... :evil:

Když srovnám komentář slovenských komentátorů s Tittelbachem, je to jako heavy metal vs dechovka...

Díky moc Karnevalu a hlavně STV, že se na naše úspěchy na Světovém poháru vydržím dívat aniž bych rozmlátil monitor :!:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Díky moc Karnevalu a hlavně STV, že se na naše úspěchy na Světovém poháru vydržím dívat aniž bych rozmlátil monitor :!:

No jo, to máš pravdu. Tittelbach sotva představil Šlégra na komentátorském stanovišti, tak už si ho pletl s Fischerem. Je to prostě manták.

Bohužel slovenskou dvojku máte jen vy na jihu Moravy, jinak ve většině sítí Karnevalu je pouze jednička, takže musíme koukat na Novu. :(

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Ještě že mám Karneval, kterej má v nabídce STV... Sledovat hokej na Nově je utrpení srovnatelné s vytrháváním nehtů zaživa... Tiittelbacha by měli zastřelit... :evil:

Když srovnám komentář slovenských komentátorů s Tittelbachem, je to jako heavy metal vs dechovka...

No když už tak měl bejt pohár na ČT. Ten komentář opravdu za moc nestojí (a to nejsem žádný sportovní expert), obzvláště ty komentáře toho experta nebo expertů, co to komentují s Titelbachem, mi jdou na nervy.

Ale jinak si ten užasný pohár stejně mohli odpustit. Mně osobně se mnohem víc líbí mistrák.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...