Přejít na obsah
džejar

Digitální vysílání v sítích UPC ?

Recommended Posts

Něco pro zasmání. UPC prý zavedlo digitální vysílání. Otci přišel dopis, že mu přinesou STB. A co myslíte - zapojili mu ho do Karnevalu - že prý v síti UPC digitální vysílání není.

Tak tedy nevím, čím se UPC chlubí - ale jejich peří to není. :lol:

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

dnes se ozvala operátorka UPC a informovala mě o možnosti kombinace služeb UPC digital a internetu za lepší cenu (ne o moc) než mám současný analogový klasik a internet, slibovala současný příjem digital (zřejmě standard tarif) i analog TV (asi klasik), takže hlavní plus by bylo větší počet kanálů, ošem protože to zní od UPC značně podezřele (jakože dostanete více za méně peněz), tak jsem chtěl prvně prozkoumat tyto kombinace služeb a podmínky na internetu, bohužel jediné co jsem na stránkách http://www.upcdigital.cz našel byla zmínka o "Větší výběr a kombinace služeb ", bližší popis nikde. Lze popis těchto kombinace někde zjistit, nebo jsem odkázán na slovní popis operátorky z telefonu :?:

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

Zdravím,. Co získám přechodem z analogové nabídky Klasik (dříve Komplet, sever Čech) na nabídku Standard.? Citace z ceníku: "STANDARD zahrnuje službu KLASIK a zapůjčení digitálního přijímače". Získám pouze možnost příjmu digitálních nekódovaných programů (ty lze sledovat i jinými prostředky, bez dalšího navýšení ceny za službu), nebo získám i přístup k těm zakódovaným programům, které jsou současně obsaženy v analogové nabídce Klasik? Dík za objasnění.

Sdílet toto téma


Link to post

Stačí se podívat na programovou nabídku digitální kabelovky ( http://www.upcdigital.cz/seznam-program ... 4aee9b8d85 ). Tam máš napsaný, jaký programy ti půjdou. Tedy jak se ptáš, jestli ti půjdou i kódovaný? Půjde ti vše, tedy i kódované, kromě dalších balíčků, které si dále k Standardu můžeš doobjednat.

Tedy při přechodu na digitál získáš více programů (celkem v digitální nabídce Standard jich je 42 z celkových 50) a k tomu ti bude zdarma poskytnuta i analogová nabídka.

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×