Přejít na obsah
Návštěvník otrokovičák

Otrokovice - již jde někomu net po kabelu ?

Recommended Posts

Návštěvník

Tohle je zoufaly,slibuji to tu od cervna a je pulka rijna a jeste jsem tu ani nezahlid projet montera okolo nebo tak neco,jaky mate zkusenosti v ostatnich mestech,jak to dlouho trvalo od prvnich slibu ? mesice,roky ?To je teda firma,naslibuji a furt nic :o(

Sdílet toto téma

Návštěvník

Tak nevim jestli si panove z karnevalu delaji ze vsech srandu a nebo jim proste smrdi penize... kazdopadne uz by mohli ten net konecne zprovoznit abych si ho na vanoce moh poridit... Me uz ten "karneval" co mam kazdy mesic pri vyuctovani od telecomu nebavi... Nic nestahnu, nic nezahraju muzu si akorat tak pocitat kolik mi ten telecom zas uctuje za takove nic. :x:x:x

Sdílet toto téma

Návštěvník

Ve ctvrtek maji prijit ke me domu to nainstalovat! Otrokovice-Bezrucova

Sdílet toto téma

Návštěvník

Tj.... me zajima spis pristavni ;) .... nevim skousel sem objdenavat na jejich stankach a nic... takze otazka... jaks to tedy objednal ty ? ) plz

Sdílet toto téma

Návštěvník

No prisla pani prodejkyne a prodala mi to.

Asi te ale zklamu, ted odesel technik zrovna asi pred 5ti minutama, ptal jsem se ho na tu Pristavni a rikal, ze tam nejdou, ze to je zatopova oblast + jsou tam jen baraky - ne cinzaky - takze letos urcite ne, mozna nekdy pristi rok (mozna).

Sdílet toto téma

Návštěvník

Tak to je nuzarna.... no ale i tak dik ze ses zeptal... nakopal bych je vsechny... Nevidim zadnou potopu krom te co zaplavy cely svet ktera by se sem dostala kdyz mame tak super neproniknutelne protipovodnove valy :D ..... Pf se snad budu muset prestehovat nebo poridit Wi-Fi ........... BLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

a navic mely by to videt jako povinost ČR zcelit jednu velkou kabelovou sit.... a taky nakopat telecomu do prdele... Kua.... GRR.....Fujtajbl.... Bleee.... potvory....

Sdílet toto téma

Návštěvník

covece, jestli bydlis v rodinnym domku, tak mam takovej pocit, ze ty se zadny kabelovce nevyplati.....muzes bejt rad, ze tam mas aspon televizi....

Sdílet toto téma

Návštěvník
covece, jestli bydlis v rodinnym domku, tak mam takovej pocit, ze ty se zadny kabelovce nevyplati.....muzes bejt rad, ze tam mas aspon televizi....

no tech domku je kolem asi 35 (kecam )) nece se mi pocitat) .... to by karneval nezabilo.... BTW televize je mi na exkrement kdyz porad sedim u PC

Sdílet toto téma

Návštěvník

no tech domku je kolem asi 35 (kecam )) nece se mi pocitat) .... to by karneval nezabilo.... BTW televize je mi na exkrement kdyz porad sedim u PC

budes se divit, ale mozna zabilo.....pokud ti, nekdo potvrdi, ze to je tim rodinnym domkem, a ze tam nepudou, protoze je to moc drahy, zkus si sehnat podporu ve vasi rodinne ctvrti a domluvit se s karnevalem na uhrade nakladu s tim spojenych...a pak uvidis kolik to je penez...a budes porad bez internetu...;)

Sdílet toto téma

Návštěvník

Nooooo .... tech par korunek by nebyl problem :DDDD ......... njn asi bude muset byt wifi (

Sdílet toto téma

Návštěvník

mě spíš vadí že mě tahaj za fusekli,na webu prezentovali jak to tu bude od kvetna a po urgencich nekolika desitek mailu,kdy neustale slibovali zapojeni v dalsich mesich me nakonec napsali,ze to do konce roku ted nani v planu,a mam obavu aby se na batovske domku nevyprdli uplne.Co si myslet o tom ze o 100 metru dal v cinzaku uz to maji.Asi je to pro ne atraktivni, domky ne,tak to ale aspon ty zensky mohli napsat na rovinu a nedavat furt plany nadeje.

Karneval SUUXXXXX s tim jejich jednanim,at se jdou vycpat,uvazuji ze jim tu TV co jim platim narvu do špic,a na strechu zas dam klasickou antenu

Sdílet toto téma

Návštěvník

No ja si ZATIM poridil posrany podelany a nanicovaty drahy a otravny telecom ... mam 512ku ... no staci to ale uprimne 1k je vic a navic limit 20GB je vic nez 300mb nebo kolik mam na tejden (coz je za ten mesic podstatne min nez 20 GB ) ) a navic to stoji pomalu tolik co ta megovka

A pokud do urcitych lokalit proste nepujdou tak at si priste raci lesti bambus a porad nekecaji jak to vsude bude a jak to bude brzo....

Sdílet toto téma

Návštěvník

napred psali ze to tu bude na Odboje v kvetnu - RD,po trapeni a cekani kazdy mesic az do prosince,termin prodluzovali a ted se na netu objevilo jen Tv ano,internet nedostupny,šmejdi křivý a pritom 100 metru dal v cinzácích to mají.Aspon kdyby nedavali nadeji,takhle clovek doufa a pak prd.

Mno mam mikrovlnu 512,tak at si to uz narvou do někam,kdyz nechtej vydelavat

Sdílet toto téma

Návštěvník

Mám internet přes kabel už 1 měsíc a 3 dny a v pohodě. Jen by mě zajímalo nastavení vlastního nicku v emailu jméno@karneval.cz. Nejede mi to!

Sdílet toto téma

me to taky zajima me to funguje jenom kdyz jsou tam ty cisla pred tim @karneval.cz kdyz tam jsou ty cisla tak to funkcni je jak je tam jmeno napr.nick@karneval.cz tak uz to nejde nevim cim to je nekde jsem cetl tady na foru ze to jeste nejak testujou ty stranky tak nevim

Sdílet toto téma

Návštěvník
mě spíš vadí že mě tahaj za fusekli,na webu prezentovali jak to tu bude od kvetna a po urgencich nekolika desitek mailu,kdy neustale slibovali zapojeni v dalsich mesich me nakonec napsali,ze to do konce roku ted nani v planu,a mam obavu aby se na batovske domku nevyprdli uplne.Co si myslet o tom ze o 100 metru dal v cinzaku uz to maji.Asi je to pro ne atraktivni, domky ne,tak to ale aspon ty zensky mohli napsat na rovinu a nedavat furt plany nadeje.

Karneval SUUXXXXX s tim jejich jednanim,at se jdou vycpat,uvazuji ze jim tu TV co jim platim narvu do špic,a na strechu zas dam klasickou antenu

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku