Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Flip

jak je to s připojením od karnevalu

Recommended Posts

Dobrý den, mám zájem využít služby Karnevalu, vůbec ale netuším jakým způsobem budu připojen... optickým kabelem, či klasickým UTP kabelem? Modemem se u nic myslí něco jako router, či adsl modem? Lze připojit k internetu více než jeden počítač? mockrát děkuji za odpověď, pokud máte pár vteřin poprosil bych vás o vaše zkušenosti a osobní dojem, zda je připojení stabilní a bez problémový helpdesk. Díky Adam

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

do Karneval/UPC netu momentalne nechod , je to uz asi 2 mesice uplne prasarna . Je to ted nejhorsi net v CR !!! jdi radsi do O2

Sdílet toto téma

tak rychlost je znacne kolisava, misto 5mb to spadne na 3,5 atd. Oni maji nejaky helpdesk? Jestli myslite ty telefonni cisla co maji uvedene na strankach tak ty sou asi jenom vycucane z prstu, pac to tam stejne nikdo nebere a webovy formular nikdo necte.

Sdílet toto téma

Jestli maji Karneval / UPC sousedi v tve lokalite, tak se k nim jdi zeptat, jak to chodi.

Posledni dobou jsou v mnoha mestech problemy, ale ze by byly uplne vsude bych se tvrdit neodvazil.

Pri zakoupeni sluzby dostanes kabelovy modem, k nemu si prikoupis svuj pocitac nebo svuj svuj router (pokud budes chtit pouzivat vic pocitacu). Prikoupeni IP adres je mozne jen u urcitych sluzeb, takze si dopredu zvol pro sebe vhodne reseni.

Sdílet toto téma

Trochu jsem prolezl i jiné diskuze a když to shrnu tak jsem narazil asi na osm příspěvků, některé byly doloženy i screeny... všichni udávali fakt, že poslední dva měsíce strašně kolísá rychlost a technická podpora nereaguje... jediné další řešení je wifi, kterého se ale obávám s hlediska stabiliti a dostupnosti

Sdílet toto téma

Například já žádné problémy s kolísáním rychlosti nemám. Tedy nemám žádné problémy. Ping, rychlost, stabilita vše OK. Přesně tak jak psal frank, záleží asi na lokalitě.

Ani s technickou podporou nemám zas až tak špatný zkušenosti. Je tedy pravda, že se musí čekat déle, než by bylo za potřebí než tě spojí s operátorem, ale zatím pokaždý jsem se dovolal, přibližně 10 - 15 min čekání, někdy i méně.

Sdílet toto téma

Snad se to trochu zlepsi po definitivnim spojeni karnevalu s UPC, ktere se prave deje.

Radeji jdi do kabelu nez do Wi-Fi, je sice pravde ze infolinka momentalne trochu vazne, ale jinak bych to zase tak spatne nevidel.

Uzivatele si zde sice stezuji, ale vetsina je spokojena a ta si nestezuje.

JInak dostanes kabelovy modem, ktery se pripoji koaxialni kabelem do site a z modemu jde ven klasicky UTP kabel, ktery zapojis do sitovky PC, nic se neistaluje a ani temer nenastavuje.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Snad se to trochu zlepsi po definitivnim spojeni karnevalu s UPC, ktere se prave deje.

Radeji jdi do kabelu nez do Wi-Fi, je sice pravde ze infolinka momentalne trochu vazne, ale jinak bych to zase tak spatne nevidel.

Uzivatele si zde sice stezuji, ale vetsina je spokojena a ta si nestezuje.

JInak dostanes kabelovy modem, ktery se pripoji koaxialni kabelem do site a z modemu jde ven klasicky UTP kabel, ktery zapojis do sitovky PC, nic se neistaluje a ani temer nenastavuje.

Promin ale ted jen mlzis to ze v podstate zadny helpdesk na karnevalu neni .. proste tam zavolas provolas stokoruny a nikdo to ani nezvedne .. a nezvedaji to zamerne je uplne jedno jestli tam zavolas v 8 rano 11 dopoledne nebo v 16 odpoledne helpdesk na tebe hodi sranec v jakoukoliv hodinu ... Pokud jim napises pres formular na webu je to to same jak kdybys to nenapsal protoze ti nikdy nikdo neodpovi a pokud neverite neni nic lepsiho nez si to vyzkouset:) Nechi aby to vypadalo ze jen nadavam .. sluby jako takove karneval neposkytuje spatne .. za cca dva roky co u nej jsem sem nezaznamenal moc vypadku .. pingy taky ok .. a vetsinou to jede rychleji nez predklada taif .. ale ta podpora je opravdu neco strasneho .. Divim se ze si vedeni karnevalu dela takhle spatnou reklamu .. Proste jakakoliv zmena tarifu nebo tahanice ohledne vyuctovani atd jsou jedna velka katastrofa ktera zavani zalobou.

Sdílet toto téma

Já jsem teda až na pár drobností s Karnevalem spokojenej,ale jsem u něj krátce,tak nemůžu moc hodnotit.

Jinak co se týče wifi,tak tam zákaznická podpora asi taky nebude moc valná,když sem se rozhodoval pro poskytovatele,tak jsem napsal mail s dotazy na 4 firmy,ale odpověď přišla jen z jedné a to za týden...

Sdílet toto téma

Snad to nejhorší máme za sebou, ještě pár dnů... Rychlost mi stabilně jede na předepsanejch 8/1... V noci to byl někdy porod, ale to už snad bude ok... dneska sem čet ve 24ce, že hledaj operátora/ku klientského centra... tak snad najdou nějaký kvalitní lidi... 8)

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

no asi jste mě překecali, doufám tedy, že se jejich výkyvy ustálí a bude vše ok, chci se ještě zeptat na jak dlouho s nimi musím podepsat smlouvu, nikde jsem to nenašel... a taky, zda tedy můžou být současně připojeny dva počítače k internetu... díky moc

Sdílet toto téma

no asi jste mě překecali, doufám tedy, že se jejich výkyvy ustálí a bude vše ok, chci se ještě zeptat na jak dlouho s nimi musím podepsat smlouvu, nikde jsem to nenašel... a taky, zda tedy můžou být současně připojeny dva počítače k internetu... díky moc

1) zadna casove vazana smlouva se nepodepisuje.

2) 2 pocitace si pripojit muzes, ale budes si muset poridit router, protoze u aktualne nabizenych tarifu dostanes pouze 1 IP.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízenínevim

Sdílet toto téma

Časová smlouva žádná není,ale pokud si Karneval objednáš ještě do konce prázdnin,tak nebudeš platit zapojení,práci technika,nic,a 2 měsíce budeš mít net zdarma,ale to je podmíňený že u nich budeš minimálně půl roku.

Sdílet toto téma

Flip : 8 prispevku se stiznostma, to myslis ze je nejaky vypovidajici cislo ? Navic ber v uvahu ze pisou jen ti co maj nejakej problem, kdyby meli psat uplne vsichni tak by byl v tech diskuzich peknej bordel. U O2 bys nasel takovejch prispevku kde lidi nadavaj X krat vic, ale stejne je to jen par lidi z celkovyho poctu zakazniku....

Jinak ja zadnej pokles rychlosti nepozoruju. Je pravda ze nedavno byly takovy mini vypadky, ale rychlost vzdy jak ma byt.

Sdílet toto téma

nejde o 8 prispevku jde o ten pristup .. tedy vlastne o ignoraci :) Verim ze nastane zlepseni (nenapada me jak hur by ten helpdesk mohl fungovat to uz opravdu nejde :)) A jak rikam se sluzbami jsem celkem spokojeny jediny kamen urazu je administrativa .jsem zvedavej co mi ted prijde po te zmene za fakturu :)

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

administrativa a KC je prostě děs. Na infolince dělá dohromady na obě směny 6 lidí místo 30-50. Na maily serou, na dopisy taky.....

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku