Jump to content

Novotak33

Uživatel
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

About Novotak33

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 150
 • Vodafone television
  -
 • Vodafone devices
  Cisco
 • Place of subscription of Vodafone services
  Kolín
 1. Zdravím! Včera jsem u tarifu 300/20 naměřil tuto rychlost http://www.speedtest.net/result/7631443546.png . Upload se skokově zvýšil z 20Mbit na 30 Mbit. Je to nějaká chyba nebo se chystá plošné zvýšení rychlosti uploadu? Má někdo nějakou informaci? Dva dny nazpět jsem si nechal aktivovat službu Horizon Go k internetu, ale to s tím asi spojené není, správně?
 2. Mám nově 100/10 a dnes jsem provedl speedtest a výsledek je: Jen od začátku září jsem měl 40/4, přešel jsem na 100/10, kdy se rychlost stabilně držela na maximu a dnešní speedtest ukázal zrychlení na 150/15. Je na tom někdo stejně? Že by něco testovali?
 3. Retence nabídla 100/10 za 380,-Kč s věrnostním obdobím 24 měsíců, po roce možné vypovědět bez sankcí. Končila mi smlouva na 40/4 s modemem bez wifi za 363,-Kč.
 4. Já ani nerestartoval, resp ještě večer a to to jelo 40/4 stále a ráno se probudím a ... Je to pěkné , ale až to pak zase zkrouhnou, bude to bolet
 5. Tak už na to koukám také, jen mi to spadlo do spamu. Přišlo to na e-mail ze schránky : upc.cz@email.upc.cz . Obrázek stejný, jen je pod tím uvedeno, že člověk má 1.7 restartovat modem. http://newsletter.upc.cz/prazdniny-14-E/
 6. Tohle Vám přišlo do soukromého mailu ? Mám teda 40, že by se mi to nelíbilo, to se řict nedá, ale nic mi nepřišlo, na stránkách UPC jsem taky nic nenašel, takže předpokládám, že to bude zase akce jen pro zvané.
 7. aaaflirtiku, uklidni se, slušně jsem se zeptal, nikdo na tyhle výlevy není zvědavý . Tomus, díky za reakci, jen mě to tak napadlo, tak se raději zeptám, než abych něco podepsal a pak na to doplatil, pokud se Vám tedy otázka zdála nemístná, tak se za ní omlouvám.
 8. Lidi mám dotaz, přišla smlouva na ten tarif FP40, ale ve smlouvě je uvedeno, že se jedná o slecu 33,18% na 24 měsíců, to souhlasí, ale co když v průběhu "závazku" zvýší ceníkovou cenu za tenhle tarif, bude se to potom stále počítat dle starého ceníku nebo podle nového ? Ve staré smlouvě (retence) jsem měl uvedeno 299,-kč na 12 měsíců za FP30. Budu tam asi v pondělí volat a poptám to, spíš mě zajímá, jestli to někdo už neví. Možná panikařím zbytečně, ale raději odejít hned. Díky.
 9. No, když volal mě, tak jsme se bavili o tom, jak internet využívám a když jsme se už dostali k možným nabídkám, tak sám mi řekl, že prý 10Mbit mi nabízet nebude, že to bude pro mne málo, takže tu desítku asi nezavrhují, třeba by se dala dostat se slevou, musíš to zkusit.
 10. NN, na to jsem se neptal, on se mě nejdříve vyptával, jak net využívám, tak jsem mu to vylíčil a pak z něho vypadlo toto .
 11. Děkuji Marek-26 . Právě volali a nabídli to samé. Tzn 370,-kč za 40/4 s pronájmem modemu, (300 internet, 70 modem), věrnostní sleva na dva roky, prý se to dá v pořádku vypovědět, jen se doplácí počet měsíců již využitých krát 200,-kč věrnostní slevy, kterou mi každý měsíc uplatnili. Nabídku jsem přijal, díky za pomoc .
 12. Ahoj lidi, bude mi končit roční sleva na internet FP30 za cenu 386,-kč i s modemem. Volal jsem na UPC, tam mi nabídli jen FP40 za 500 + 50 za modem, což jsem odmítl, tak mi řekli, že se do 5-ti dnů ozvou, zatím nic, tak se chci zeptat na co se člověk může připravit ? Dá se vydupat to nové FP40 dejme tomu do 400,-kč i s pronájmem modemu ? Nebo alespoň to FP30 za stejnou cenu je dnes reálné nebo ne ? Už jsme u UPC druhým rokem (první za 350 i s modemem), vím, že to nemá zrovna moc valnou hodnotu . Rád bych tady zůstal, jsem spokojen, ale nechci platit 500, zase tolik ten net nevyužívám, alterna
 13. V poslední době jsou vysílány automaticky titulky u Novy Cinemy z teletextu. Na TV Panasonic se mi to nedaří vypnout, jsou tam sice dvě volby u DVB titulků, ale po přepnutí na druhou volbu se nic nezmění. Je to docela otravné, aby v pomalu každém filmu byly teletextové titulky. TV Panasonic 32G20, je to jak u DVB-T, tak i u Cčka. Nevíte někdo, co s tím ? Na Fandovi se sice automaticky také spouštějí, ale dají se vypnout, proto soudím, že chyba nebude úplně v TV. Díky
 14. Dnes ráno jsem projížděl programy a HD programy jsou v pořádku, i SD programy z MUXu na 160MHz jsou OK, ale taková CT24 a UPC express se občas kostickuji, koukal sem se na stav signálu na TV Panasonic a ta v době kostickovani ukazuje sílu na maximu, ale kvalita zběsile lítá od 1 do 5-ti, pak se to zase vrátí na 10. Takže nevylučují, že se jedna o problém v kabelech, ale jsou asi čtvrt roku staré a ostatní programy fungují.
 15. Kolín - Nejde net, TV funguje, modem najde upstream i downstream frekvenci, ale pote jen blika Online indikace, mam za tim router a ten nedostane od modemu ani IP adresu EDIT : Ted router za modemem dostal IP z vnitriho rozsahu a dostal sem se do web managementu modemu a modem ma nejaky jiny upstream kanal, je na 60MHz a hodnota Power je na 12.2 dBmV , normalne to byva 43MHz a cca 38 dBmV
×
×
 • Create New...