Přejít na obsah

kolda5

Uživatel
 • Počet příspěvků

  23
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli kolda5

 • Hodnost
  Nováček
 1. Oni mi volali právě na základě zprávy (urgence) přes FB, protože na zprávu z kontaktního formuláře nereagovali přes týden.
 2. Já jsem z "retence" třeba hodně zklamaný. Dosud jsem měl internet 120 + Horizon Komfort+ za 599 Kč včetně pronájmu wifi modemu (CA moduly mám svoje). Nyní mi to chtěli změnit na internet 200 + Horizon Komfort + za cenu 690 Kč. S tím jsem nesouhlasil, tak mi volali z retenčního a nabídli pouze tu samou cenu za ten změněný tarif, který mi poslali v emailu, tak jsem řekl, že s tím nesouhlasím a jsem schopen platit max. 630 Kč. ZA tu cenu mi nabídl internet 200+ pouze balíček Horizon Klasik +. Tak jsem mu sdělil, ať mi rovnou sníží nabídku, když nemají zájem dostávat stejně peněz, tak mi nabídl 100 Mbit+ Horizon Klasik + (s balíčkem Sport + Darwin - již, ale nově osekané např. o Eurosport a Discovery) a to mi nabídl cenu 479 Kč. Takže vlastně úplně stejná cena jako kdybych bral nabídku přes stránky dostupnyinternet.cz, kde stojí tento balíček 549 Kč, ale ponížený o STB (jelikož mám CA modul) by vyšel na těch 479 Kč. Na 10 Mbit internet, který teď bude stát mamku 290 Kč mi nenabídl vůbec žádnou slevu s tím, že kdyby ho předělal do jejich "věrnostní slevy", tak by ho naopak ještě musel o 9 Kč zdražit ! Ptal jsem se ho jakou cenu by nabídla za 100 Mbit, tak sdělil, že by se cena pohybovala kolem 400 Kč. KDyž jsem mu sdělil, že na fóru dostali lidi cenu 310 Kč i s TV, tak mi sdělil, že to není možné. Z těch cen, co nabízel se dá usuzovat, že čistě kopíruje pouze ceny ze stránek dostupnyinternet.cz a nic lepšího nebyl schopen nabídnout. Divím se, že některým tady z fóra nabídli zajímavější ceny (možná kvůli pro ně zajímavější lokality) ? Ostrava pro ně zajímavá evidentně není.
 3. No mě "potěšili" velmi moc..Prý zvednutí o pár korun.. Mě to zvedli o 91 KČ !! Takže mají smolíka a vypovídám.. Platím dosud za 120 Mbit + kombi komfort 599 Kč (mám svůj vlastní CA modul, modem v pronájmu) a chtějí mi to předělat na Balíček Internet 200+ s Horizon Komfort+. Kdyby mi to zvedli max. na 630 Kč, tak ještě OK,ale 690 Kč vážně platit nemíním.. Zajímalo by mě podle jakého "klíče" přidělují zvýšení.. Předpokládám, že to můžu bez sankcí vypovědět, tzn. nebudou mi doúčtovávat tu vyšší cenu (mám to věrnostní zvýhodnění, či jak tomu nadávají).. Je to vážně hnus.
 4. Ano bridge mód se to jmenuje (tím jste odpověděli na mou třetí otázku ..Samozřejmě to bylo celou dobu v bridge módu, ale netuším jestli mamka s tím něco někdy nedělala, protože když jsem tam někdy přišel, tak jsem si smartphone normálně na její wifi připojil, stejně jako noťas. Teď, ale tablet nešel (i když jsem měl plnou intenzitu signálu), tak jsem se chtěl podívat do nastavení do kterého jsem se nedostal, protože mamka někde založila hesla. teď to chci znovu celé nastavit s tím, že si ty hesla už napíšu a uložoím si je u sebe..Jenže celé to začlo tím, že jsem chtěl upravit kabely, zašroubovat wifi antény, které byly skoro odšroubovány a vše jsem vypojil se zásuvky a potom se to prostě nerozjelo, jak by mělo (proto jsem chtěl vlézt do nastavení, jestli je vše v cajku). Proto jsem se ptal na obnovení do továrního nastavení, protože se nedostanu do administrace UPC modemu.
 5. No mamka předtím měla router bez wifi..Proto jsem pořizoval ten ASUS. Přijde mi to i bezpečnější varianta než mít router od UPC, ale to je věc názoru.
 6. Ahoj, chtěl bych se zeptat než se pustím do hledání manuálu s nastavením na následující: Mamce jsem asi rok zpět nastavoval domácí síť. K modemu Cisco 3925 jsem připojil router Asus RT-N12, tak aby využívala wifi přes tento router a wifi v cisco modemu jsem zakázal. Nastavil jsem ji všude hesla, která si měla schovat. Teď jsem ji pořídil tablet a chtěl jsem ho připojit do domácí sítě (heslo od wifi našla). Tablet jsem úspěšně připojil, ale z nějakého důvodu přešlo jít internet na notebooku (také přes wifi). Všiml jsem si, že antény byly skoro z modemu odšroubovány a kolem modemu byla směť šnur. Vypojil jsem tedy jak modem UPC tak wifi modem Asus se zásuvky a úhledně jsem ji to zpět zapojil. Jenže po znovu připojení sice šel notebook přes wifi, ale zase nešel tablet. Chtěl jsem se podívat do administrace, jak wifi modemu, tak UPC modemu. Jenže mamka nemůže najít hesla. Tzn. musím obnovit tovární nastavení obou modemů a vše znovu nastavit A vás se chci zeptat na následující než se začnu šťourat v manuálech: - Jak obnovit tovární nastavení na cisco modemu + jaké jsou výchozí hesla ? - Pamatuju si, že díky toho, že jsem měl v modemu od UPC zapojen wifi router, tak se k modemu od UPC přistupovalo přes nějakou jinou IP než standartně, tak se chci zeptat přes jakou ? - Dále tuším, že se nastavoval v routeru od UPC nějaký mód, aby právě vše šlo přes wifi modem. Je to tak ? - Musím nejdřív nastavit vše v cisco modemu s tím, že notebook nejdřív připojím k cisco modemu anebo můžu hned zapojit do cisco modemu i Asus router ? Děkuji za pomoc
 7. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda existuje kromě tohoto zařízení (které bylo nedávno představeno) - Njoy Digital N7 : http://www.tvfreak.cz/recenze-njoy-digi ... -dome/5031 nějaké podobné, ale levnější zařízení, respektive nějaká možnost toho jak si v bytě streamovat DVB/C od UPC přes LAN/wifi síť? Tzn. abych se mohl bez toho aniž bych měl tv tuner v noteboku a PC na těchto zařízeních normálně dívat i na kódované (zaplacené) programy od UPC ? Pokud by byla možnost se dívat na DVB/c i z tabletu a mobilu, tak by to bylo taky super (ale toto není podmínka). Hlavní pro mě je, abych se prostě podíval na kódované programy na PC a notebooku a mohl si programy i nahrávat... Celkem se divím, že takové zařízení neexistují..V tuto chvíli mám Samsung smart TV s CA modulem a spárovanou kartou přímo v TV, ale není možnost si uložené nahrané pořady přehrát třeba v PC. Vím, že by byla možnost připojit si k PC sep-top-box (mám doma od UPC)+ AverTV HomeFree Combo F210, ale to nechci..Je to další krabice navíc k samotnému tuneru...Další ožnost je to vyřešit nějakým HTPC, ale stejně je k tomu třeba zase DVB/C tuner (jenže už dost drahé řešení a skoro žádný výběr).. Pokud opravdu nic neexistuje a jedinou možností by byl ten Sep top box v kombinaci s tím Averem, tak zapojení by bylo jak ? Kabel od účastnické zásuvky by šel do septoboxu ve kterém je spárovaná UPC karta a z toho STB by pak šel kabel do toho tuneru, který byy byl zapojený v routeru ? Přistupovat by pak šlo na ten Aver normálně přes nějaké webové rozhraní / přes nějaký program ? Nahrávání by pak fungovalo normálně v pohodě ? Díval jsem se třeba, že tento DVB/C přijímač má LAN výstup http://www.abcomcz.cz/produkt/ab-crypto ... 18434.html , ale předpokládám, že neslouží proto, abych si jednoduše píchl toto zařízení do routeru a pak si vesele streamoval kabelovku po bytě... Díky za vysvětlení či radu, jaké řešení by ještě připadalo do úvahu..
 8. jedna se o ostravu.mel jsem za to ze kdyby to bylo kabelazi tak by blbly vsechn programy.kabely mam v casti bytu vedeny v liste a pak pres zed za skrini, takze se k tomu ted nedostanu. proto pokud jste nekdo z ostravy a muzete vyzkouset, tak budu moc rad.diky
 9. Mám kabelovku od UPC, kterou bez problémů využívám v TV..UPC dává možnost využívat i DVB/T, takže mám koupen TV tuner Aver, který mám V PC..Všechny multiplexy mi jedou v pohodě až na ten, kde je Smíchov,Zoom,Pohoda,šláhr TV..Ten se pravidelně seká a kvalita padá ze 100 % na 68 % pak zase na 100 % a hned na 68 % a takto se to cyklicky opakuje..Zkoušel jsem několikrát přeladit,ale vždy stejný výsledek..Na TV mi ale jedou přes DVB/T v pohodě i tyto kanály...Nemáte někdo v PC tv kartu a neladíte programy pomocí DVB/T od UPC ? Dělá Vám to taky ? Díky za jakoukoliv radu
 10. Dobrý večer, chci se zeptat uživatelů UPC z Ostravy, lokalita Ostrava-Jih, zda nemají poslední dny zpomalený internet..Respektive odezvu internetu..Stránky se otevírají pomaleji.Rychlost stahování je OK i dle testu je vše OK, ale vše se strašně dlouho načítá. PC mám v pořádku bez virů apodobné havěti..
 11. Ostrava: OD včerajška (večerní hodiny) a stále mi nejdou servry: mobilmania,tvfreak,avmania,zive,forum.n73.eu
 12. Toto je všem určitě moc dobře známé.. Je pravda, že si lidi navykli na retence od UPC (já jsem toho názorným příkladem) ale prostě, když si zajdu na stránky UPC a vidím akční nabídky pro nové zákazníky, které už teď nově platí i na stálo (v případě kabelovky) či na rok v případě internetu tak jsem zklamán.. Já sám mám retenci na digitální televizi starter za 99 Kč. Takže po této stránce jsem spokojen. Zažádal jsem si kvůli přítelkyni o programový balíček Darwin, který byl nejdčíve za 60 Kč po dobu 4 měsíců a te´d jsem si vyjednal retenci jelikož jsem za 6 programů nechtěl platit 120 Kč...Měl jsem za to, že mi tedy nechají ty programy za 60 Kč a já bych tedy platil 159 Kč. Jenže balíček mi dali jen za 99 kč s tím, že už nemůžu mít další slevu na tento balíček. Tzn. dohromady 198 Kč. Souhlasil jsem s tím jen kvůli přítelkyni, která přírodopisné kanály zbožňuje, jinak bych to okamžitě zrušil..Jenže nabídka pro nové zákazníky je za 150 Kč i s vybraným balíčkem napořád ! Toto mě štve, proč já bych měl jako dlouholetý zákazník platit o 50 Kč navíc, když noví to mají napořád za 150. To máte 600 kč ušetřených za rok a i když se to někomu může zdát směšné, tak prostě lidi dnes hledají způsoby kde všude se dá ušetřit díky této blbé době.. Dále mám 25 Mbit v retenci za 390 Kč. Tam je to zase v pořádku, jelikož noví zákaznici mají internet za 399. Uvažoval jsem, že tedy zruším kabelovku s tím, že by se to obratem přepsalo na přítelkyni a v konečné fázi, by jsme platili méně, jenže dělat tyto kroky kvůli 40 Kč je zase blbost.. Chci se zeptat třeba klidně i obchodních zástupců přes PM, zda by se dala snížit cena i v okamžiku kdy jsem už dlouhodobým zákazníkem a nebo jestli můžou takové nabídky nabízet pouze novým zákazníkům. Děkuji
 13. Já mám totiž poslední dobou s touto TV, kterou mám koupenou od prosince 2010 nově problémy..Z ničeho nic jak sleduji TV, se objeví moje menu, pak další nabídka a zase další bez toho aniž bych zmáčknul cokoliv na ovladačce !! pak zase z ničeho nic se objeví číslo programu s názvem televize..jako kdyby měl někdo nějaký speciální ovladač a dělal si srandu ale to snad vylučuji..Také svítící logo LG, z ničeho nic během puštěné TV zmizne !nemám žádné úsporné režimy,nic..Takže jako kdyby ta tv blbla..Mám stáhnutý nejnovější FW..Nechápu to, takže budu volat do servisu..Mám pocit, že před těmi problémy my šel přesun programů určitě právě i s tím CA modulem..Ještě můžu zkusit Tv dát do továrního režimu ale nevěřím, že by to pomohlo...Nemáte někdo stejné problémy se stejnou nebo obdobnou modelovou řadou této LG TV ? Díky Tak jsem upnul jak to vypadá, všimněte si,že ovladačku mám bokem, žádnou další nemám ! A zničeho nic se přepínají menu a navíc během toho přepínání i vypne logo.. http://www.ulozto.cz/8361380/lg-37le5500-wmv
 14. Dobrý den, vlastním televizi LG 37LE5500 a dokupil jsem si CA modul..První měsíc fungovaly všechny programy a teď mi fungují programy dle mé koupené nabítky..Mám těch 20 či 30 programů + balíček Příroda. Problém je ale v tom, že si nemůžu na výše uvedené TV změnit pořadí programů, nezobrazí se v menu podnabídka přesun (viz. obrázek)..Sice je možnost dát si programy do oblíbených skupin a takto se k ním jednodušeji dostat, jenže když si chci přepínat třeba jen přírodopisné kanály, tak všechny nejsou úplně za sebou a HD kanály jsou někde až na konci těch 100 programů. Chtěl bych si tedy seřadit programy za sebou tak jak chci já a aby měli čsla za sebou, ne že třeba spektrum je na 26, ČT HD na 99...Chci se zeptat přesun kanálů nejde proto, že tam mám ten CA modul ? Protože pokud chci přesunout klasické kanály z DVB-T tak to funguje..Díky za radu http://2i.cz/c9a62f05d6 - přes CA modul http://2i.cz/d8b73e14c7 - DVB-T všimněte si,že u DVB-T mám normálně možnost přesun
 15. Já jsem tomu samozřejmě taky nechtěl věřit, takže jsem to ihned sváděl na program jdownloader ale opravdu ty data tak rychle v kolonce staženo naskákavali. Ale nezlobil bych se kdyby mi to dali na pořád
×
×
 • Vytvořit...