Jump to content

Groveer

Uživatel
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

About Groveer

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Komfort
 • Vodafone devices
  Mediabox, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Děčín

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To samozřejmě chápu. Ale tato změna je cca týden, předtím takové změny nebyli. Nejlíp to vidím na čísle hlasitosti. Proč minulý týden na Primě,ČT,Nově stačilo běžně max 9 teď na Nově a Primě musím mít min 15 abych to vůbec slyšel. Muselo se něco změnit...
 2. Dnes to začalo dělat i mě. A ještě jsem si všimnul že najednou třeba na Primě je nižší hladina zvuku. Oproti třeba ČT1. Teď je to dobrém vidět při vysílání premiéra. Přepnu z Přímy na ČT1 a televize řve. To dělá cca 3dny.
 3. @David - UPC pokud jsme stále Vaším zákazníkem proč začíná věrnostní období od začátku? Proč tedy když opět chcete úvazek na 24 měsíců jako má nový zákazník nenabídnete i součastnou promo akci? Nejlepší je že se služba objednala v akci zaplať 100 budeš mít rychlost 200 a i to se prý zrušilo. A pokud se navíc ještě změní cena, která byla domluvena obchodním zástupcem budu to brát jako podraz z Vaší strany. Nechápu co je na tom tak těžkého nechat stávající podmínky jen změnit adresu. Třeba u O2 jsem neslyšel že by se při stěhování měnily podmínky které předtím platily.
 4. Hezký den. Chci se jen zeptat jakou máte zkušenost při stěhování? Nepříjde mi normální, že věrnostní období se mění k termínu instalace ale akce platná v tu dobu ne. Proč se tedy dále nepokračuje v původním datu věrnostního období? Zase vychcanost ze strany UPC?
 5. Já tedy nechápu proč třeba přes přijímač skylinku je epg mnohem obsáhlejší a hlavně není každý seriál stále číslován od 1. To je takový problém aby se člověk dozvěděl i aktuální serii? U všech ostatních operátorů to jde. Jen u UPC je problém. Že by ten kvalitní mediabox nezvládal ani toto?
 6. Zdravím. Mohu se zeptat jak dlouho se čeká na změnu adresy instalace? Již před týdnem jsme prostřednictvím moje upc požádali o změnu ale do dnešního dne se nikdo ani neobtěžoval nás kontaktovat. Kdyby jsme chtěli nové služby volají hned...potřebujeme net kvůli práci, ale nenapadlo nás že musíme změnu hlásit měsíc dopředu. Což by stejně nešlo, stěhování proběhlo narychlo. Dík za Vaše reakce.
 7. A v jaké nabídce prosím? Mě tedy CN nejde...mám Komfort+
 8. To měří aplikace automaticky. Nelze vybrat server. Jinak chápu že přes wifi je to pomalejší ale proč tedy večer přea wifi jde cca 95Mb a přes den jen 30Mb? To je rušená wifi?....jinak ani přes kabel na NTB nejde více jak 95Mb.
 9. Dobrý den. Chci se zeptat na rychlost zákazníků UPC v Děčíně. Pořídil jsem nově připojení v únoru v rámci akce 100Mb zrychlenou na 200Mb. V příloze je aktuální rychlost. Rychlosti kolem 90Mb se dosáhne jen v noci přes den stěží 40Mb. Máme jediný tento problém?
 10. Jen dotaz.... máme UPC nově cca měsíc, předtím na vesnici lokálního poskytovatele. A teď tedy dotaz : přítelkyně se přes starého poskytovatele normálně připojovovala do firemní VPN sítě, u UPC to bohužel nejde. Nevíte čím by to mohlo být?
 11. Já mám UPC nyní nově po 5letech a HBBTV funguje bez problému. I když při aktivaci tv a internetu došlo k chybě kdy jsem byl nucen volat na technickou podporu mi bylo řečeno že HBBTv Upc nepodporuje a pokud to někde na jejich stránkách je, je to špatně. HBBTV šlape bez problému a nic jsem instalovat nemusel jen se připojit k wifi
 12. Já když s nima řešil problém,tak mi sám technik řekl že k tomu wifi routeru si mám koupit svůj s anténou......kdybych si chtěl kupovat další router nebudu si od nich brát wifi....naštěstí router mám z dřívějška a chyba nebyla s síle signálu _DDD
 13. Dobrý den, potřeboval bych poradit. Včera mi byla aktivována služba Kombi komfort, jejíž součástí je i internet. Digitální televize funguje jak má, dokonce i CA modul. Internet ale bohužel nejde,mám modem Cisco EPC3925, na počítači vše vypadá že je připojeno, dostanu IP adresu, dokonce mi to ukazuje že je připojení pomocí protokolu IPv4 funguje. V prohlížeči mi stavová lišta ukazuje že načítá tu a tu stránku a po chvíli to spadne. Nevíte někdo kde by mohla být chyba? Není možný že to zase špatně zadali do systému??? Díky
 14. A nehrozí za to nějakej postich? Poznají že jsem modem v rámci města přenesl? Net i kabelovka v tom bytě zaplé jsou ale jen základ + 1Mb a já mám 120Mb. Podle adresy tam tu rychlost podporují.
 15. Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli je možné vzít a přeníst modem v jednom městě do jiné ulice kde je přípojka UPC? Jde mi to, že budu asi měsíc zdůvodů hlídání bytu bydlet jinde a samozřejme když si net platím bych si chtěl vzít s sebou. Zajímá mě jestli UPC pozná že jsem modem bez jejich souhlasu přepojil a jestli mi net pojede dle mého tarifu? Díky
×
×
 • Create New...