Přejít na obsah

krpec

Uživatel
 • Počet příspěvků

  10
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli krpec

 • Hodnost
  Nováček
 1. Není to tak. Celkově budu platit jen 299 Kč i s pronájmem wifi modemu. Říkala, že sice pronájem je dražší, ale dostanu slevu na internetový tarif.
 2. Taky mám tarif 10M+ a psali mi, že mi to zdraží o 25 Kč se změnou rychlosti. To jsem ochoten akceptovat. Stále mám doma modem bez WIFI. Dnes mi volali, že pokud si nechám vyměnit modem za WIFI model, tak bude zdražení jen o 20 Kč (čili o 5 Kč levněji než bez výměny modemu). Zřejmě to bude Technicolor. Souhlasil jsem, ale zajímalo by mě, co je k tomu vede .
 3. Noví zákazníci již logicky mají nové tarify, není je třeba převádět. A měl byste mít nově 10M internet. Takže navýšení rychlosti 2x. O navýšení rychlosti 2x nejde, protože už teď mám 10 Mbit (5 standardně a 5 navic jako bonus, který je ale natrvalo)
 4. No tak já mám Internet 5+ za 208 Kč (pronájem modemu za dalších 50 Kč). Přišlo mi, že budu platit o 22 Kč více. Čili po změně na tom budu rychlostně úplně stejně, nic nového nezískám, ale zdraží mi to o cca 10 %. Tomu říkám vychytávka. Kolega, který nedávno (před 3 měsíci) přišel k UPC má službu Internet 10+ dostal jen mail, že dojde ke změně VOP, ale o zdražení ani slovo. Čili na úplně nové zákazníky si se zdražením netroufli.
 5. V pondělí mi technik UPC vyměnil modem ED2 za ED3 (oba bez wifi). Byl to jejich požadavek. Do té doby jsem nikdy neměl žádný problém s pingem. Teď se ping např. na Seznam (ale i na jiné servery) pohybuje klidně okolo hodnoty 2000 ms. Zjistil jsem, že jakmile linku zatížím jakýmkoliv stahováním, např. test rychlosti na DSL.cz nebo speedtest,net, tak ping okamžitě spadne na 20 - 30 ms. Po ukončení stahování opět ping vyskočí na výše uvedenou hodnotu. Celkem mi to dělá problém např. ve hrách. Toto podle mě není normální stav. Je to chyba modemu? Díky Kamil.
 6. nikde v aktuálním ceníku nevidím tarif 5+5. Všude je jen 5 nebo pak až 40. Bude mi končit retence a pokud mi ji neprodlouží, tak bych o tomto tarifu taky uvažoval....
 7. No já teď mám Fiber 10 za 300 Kč, takže to,že bych mohl milostivě přejít na nový Fiber 30 za 500+50 Kč mně jaksi moc neláká. Pokud budu platit stejně a zvednou mi rychlost pak s tím nemám problém .
 8. Já to prodlužuju už čtvrtým rokem a bez problému.
 9. Já mám např. Starter (10M) a k tomu XP. Pokud jsem tento program nepoužil jelo mi to rychlostí jen cca 7 Mbps, po použití to jelo plnou rychlostí.
 10. Posledni nejmene 1 tyden je rychlost naprosto tragicka. U 10 M tarifu nekontrolovane kolisa rychlost mezi 1 M az 8 M. Doted vzdy 10 M. Dela to ostatnim taky? Pritom kdyz zkusim neco stahnout z mirror.karneval.cz nebo ftp://ftp.upc.cz/pub/testrychlosti tak je rychlost v poradku.
×
×
 • Vytvořit...