Jump to content

jay

Uživatel
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

 1. KAON-TV propojit jen přes HDMI.Ze zásuvky rozbočka jeden ant.kabel do KAONU a druhý ant.kabel do TV.
 2. Signál DVB-T je v kabelu UPC ten"nejrozmazlenější".U televize v kuchyni musím správně pohnout s anténním kabelem aby DVB-T přestalo kostičkovat,ale signál DVB-C a analog jede kdykoliv bez problémů.Obraz z DVB-T má lepší obraz než z DVB-C (Humax 5000)Podle mě-pohýbat s TV a kabelem dokud nebude obraz DVB-T 100 %.
 3. Ano,už asi dva týdny je EPG často neúplné,nebo nesmyslné,případně chybějící(před pár dny)asi týden Prima Cool.Třeba to vylepšují
 4. Stanice Sport 2 bude vysílat tento zápas najednou v SD 2D na své obvyklé frekvenci a v HD 3D na frekvenci rezerva HD Spektrum.
 5. Budou to vysílat na rezervě Spektrum HD a určitě to bude 3D(HD).
 6. a tady je pár vzorků podrobnějších : např.AXN+AXN Sci-fi+AXN Crime 544x576 (4:3) nebo HBO2+Comedy+Cinemax 1+2 640x576 (4:3)... :oops:
 7. Jestli se přístroj vypne úplně tak se může stát že se nenahrají naprogramované pořady
 8. Zatím tedy jen Public TV pak 8.3 Prima Love.Nemáte nějaké signály ohledně AXN HD?Bylo tu pár zpráv ohledně jeho spuštění v březnu.
 9. 1) Není nahrávání přes HDMI blokováno ? 2) Existuje nějaký HD rekordér se vstupem(ne výstupem) HDMI ? Myslím si že 1) ANO a 2) NE Zbývá asi jen SCART?
 10. Rád bych to taky vyzkoušel,na které pozici jsou kanály Hustler History SD a discowery sd ?
 11. Rekordér od UPC nahrává na HDD v kvalitě HD,ale musíte si vystačit jen se 3 operacemi-nahrát-přehrát-smazat.DVD rekordéry s HDD jsou samozřejmě SD,ale můžete vypalovat a stříhat.Dost zaměňujete zkratky HDD(harddisk) a HD(high definition-vysoké rozlišení).Hodně štěstí
 12. Anebo ČT HD,NOVA HD a PRIMA HD prostě naladit v DVB-T
×
×
 • Create New...