Jump to content

blueflash

User
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by blueflash

 1. Zdravím, také máte problém s pomalým nčítáním videi z webů pod mediálním domem CNC - Czech news center? Jedná se o weby jako Info, Reflex, iSport atp. - všude tam, kde se používá (tuším) HTML5 player. Jiné servery tohoto mediálního domu (Živě, Auto.cz)  užívají JWplayer a ten mi jde bez problémů.

  Prosím o zdržení se komentářů o domnělé obsahové (ne)kvalitě tohoto mediálního domu.

 2. Před hodinou, Adolf.Shitler napsal:

  Je mnohem lepší mít fotky uložené jinde (v cloudu) a na FB dávat jenom odkazy na ně. Když už kvůli ničemu jinému, tak FB občas něco vyhodnotí jako nepovolené a fotky skryje nebo rovnou znepřístupní. Mně takhle smazali Vladimíra Iljiče 😄

  03504b7e6fe650822b8621a2091d3250.jpg

  Asi to bylo málo zřetelné - nuže dobrá

  Citovat

  Zároveň bych ještě upozornil, že mi jde skutečně o tento problém. Nestojím o rady, že na fotky nemám používat FB atp. To mne nyní nezajímá.

  Stačí? Dokonce upload ve vysoké kvalitě mi jde, pokud dám foto do nově založeného alba. Ovšem jsou situace, kdy toto není praktické a hodí se upload fotky na timeline. Třeba proto, že zakládání alba pro třeba 1-5 fotek není vůbec praktické.

  A že vám smazali Lenino-píču, to mne fakt nějak nermoutí, no...

 3. před 3 hodinami, Evzen napsal:

  Ne, providerem to opravdu byt nemuze. Jak te neco takoveho mohlo napadnout?!

  Od chvíle, kdy se videa z webů pod hlavičkou Czech News Center (Blesk, Reflex, iSport, Info...) tahají uživatelům UPC rychlostí okolo 1 Mb/s....

  Přesně od této chvíle zvažuji i tuto variantu...

  Dodám, že jsem to zkoušel na dvou různých osobních FB profilech...

 4. Zdravím.

  Mám poslední dva měsíce problém s FB, kdy se mi na timeline nenahraje fotografie ve vysoké kvalitě o šíři 2000 pix (resp. 2048 to snad i bylo). Přitom posledních 5 let to šlo bez problémů. Resp. velká fotogrfie (třeba o 20 Mpix - prostě přímo z foťáku bez nějakého zmenšování) se mi nyní (někdy do října) zmenší do ubohé šíře 960 pixelů. Opravdu nevím, kde může být "zakopán pes". Zkoušel jsem tři různé prohlížeče (Opera, Firefox, Chrome), všude stejný problém.

  Tak si říkám, zda nemůže být i problém v UPC jako providerovi. Prosím, zkuste na vaši FB timeline nahrát velkou fotografii s poměrem stran 4:3 či 3:2 (o min. šíři 2048) a zjisit, jaké rozměry má po uploadu. Díky.

  Zároveň bych ještě upozornil, že mi jde skutečně o tento problém. Nestojím o rady, že na fotky nemám používat FB atp. To mne nyní nezajímá.

 5. Asi před třemi dny mi přestal jít tento web, který jsem navštěvoval.

   

  www.tennisforum.com/

   

  Když na to kliknu, naskočí "přesýpačky" a po chvíli neúspěšného připojování to spadne. Nezáleží na prohlížeči a když jsem se pokoušel podívat na mobilu přes domácí Wifi-síť (tedy z totožné IP adresy), tak stejný problém. Napak přes mobilní data to normáně šlo. Problém bude tedy v IP adrese, ale proč...? :?

 6. Tak ČT1 HD (od konce února), ČT2 HD (jen upscale), HD+ a Prima HD (také jen upscale) také v DVB-T nikde nejsou. A ČT Sport je v DVB-T jen v Praze v regionální síti 4 se statusem experimentu.

   

  Proto si myslím, že Barrandov HD by tam mohl klidně patřit také, osobně nevím, co by mělo na něm být tak prémiového.

   

  Osobně bych zkrátka viděl jako logickou cestu to, kdyby v DVB-T normě byly dostupné všechny kanály, co jsou v DVB-C normě "bez dolárku" a do tohoto stavu (v Praze) chybí právě Barrandov HD + Metropol. Dále by možná měl být "dolárek" zrušen u Noe, Retro music TV a Kina svět, jelikož tyto stanice jsou volně dostupné v regionální síti 4, čímž si dovoluji tvrdit, že jsou to stanice neplacené - volné. Následně by pak třeba mohli být přidány i do DVB-T normy.

   

  A pokud jde třeba o ten Barrandov HD, tak bych si dokázal představit, že by mohli udělat jeden HD multiplex jako primární s ČT 1, ČT Sport a Novou HD (cca po 9 MB/s každý, to by si sice ČT ze současných 13 Mb/s pohoršila, ale věřím, že i těch 9 Mb/stačí) a druhý jako sekundární s HD+, ČT2 HD, Primou HD a Barrandovem HD (po cca 7 Mb/s, na pouhý upscale to stačí a HD+ vysílá málo rychlé scény)

 7. Prosím o "odpuštění" pročítání tohoto dlouhého topicu, který už nemusí ani plně akutální a o zopovězení otázky - pokud si pořídím CableStar bez přístupové katy, naladím alespoň neplacené programy? Na TV s DVB-C tunerem (bez karty) mi to tak šlo, tak bych předpokládal, že i s CableStar by to mohlo jít též. Chci dostat do PC ČT4 HD a to levně.

 8. Zdravím. Mám problémy se stahováním z MegaUploadu. Stahuju jako registrovaný free-user a rychlost se nejčastěji pohybuje třeba kolem 15-30 kB/s. Což je naprosto příšerné. Někdy se to ovšem "chytne" a začnu stahovat v řádech MB/s. Jenže se to "chytá" naprosto nahodile.

   

  Kolik běží stahování z MegaUploadu vám?

×
×
 • Create New...