Jump to content

blueflash

Uživatel
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

About blueflash

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  El Dorado
 • UPC Internet
  Starší služba
 • UPC televize
  Starší služba
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  Kecafon

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A v čem je to takový rozdíl oproti tomu, když si to nahraju na HDD Media boxu? Případně když mám DVB-C USB tuner v PC s CI kartou?
 2. Je nějaký způsob zachytávání streamu z Horizon GO? Ne programy pro zachytávání obrazovky!
 3. Asi před třemi dny mi přestal jít tento web, který jsem navštěvoval. www.tennisforum.com/ Když na to kliknu, naskočí "přesýpačky" a po chvíli neúspěšného připojování to spadne. Nezáleží na prohlížeči a když jsem se pokoušel podívat na mobilu přes domácí Wifi-síť (tedy z totožné IP adresy), tak stejný problém. Napak přes mobilní data to normáně šlo. Problém bude tedy v IP adrese, ale proč...?
 4. Nahrál jsem si teď něco na ČT1 HD v DVB-T normě (v UPC - ne z reg. sítě 7!) a je tam jen bitrate kolem 4,5 Mb/s. Ještě v sobotu to tam dávalo cca 9 Mb/s, tedy 2x tolik. Čím to?
 5. Na 522 MHz / 27. kanále v normě DVB-T nový multiplex s Óčko Express, Retro Music TV a Sportem 5 (+ 2x rezerva).
 6. UPC rozšířilo nabídku v DVB-T, na 514 MHz je nově Kino Svět, Fajn Rock TV, Fashion TV, Óčko Gold a Barrandov HD!
 7. Tak to jsem zvědav, jestli daj Fandu HD i do UPC DVB-T...
 8. Tak ČT1 HD (od konce února), ČT2 HD (jen upscale), HD+ a Prima HD (také jen upscale) také v DVB-T nikde nejsou. A ČT Sport je v DVB-T jen v Praze v regionální síti 4 se statusem experimentu. Proto si myslím, že Barrandov HD by tam mohl klidně patřit také, osobně nevím, co by mělo na něm být tak prémiového. Osobně bych zkrátka viděl jako logickou cestu to, kdyby v DVB-T normě byly dostupné všechny kanály, co jsou v DVB-C normě "bez dolárku" a do tohoto stavu (v Praze) chybí právě Barrandov HD + Metropol. Dále by možná měl být "dolárek" zrušen u Noe, Retro music TV a Kina svět, jelikož tyto stanice jsou volně dostupné v regionální síti 4, čímž si dovoluji tvrdit, že jsou to stanice neplacené - volné. Následně by pak třeba mohli být přidány i do DVB-T normy. A pokud jde třeba o ten Barrandov HD, tak bych si dokázal představit, že by mohli udělat jeden HD multiplex jako primární s ČT 1, ČT Sport a Novou HD (cca po 9 MB/s každý, to by si sice ČT ze současných 13 Mb/s pohoršila, ale věřím, že i těch 9 Mb/stačí) a druhý jako sekundární s HD+, ČT2 HD, Primou HD a Barrandovem HD (po cca 7 Mb/s, na pouhý upscale to stačí a HD+ vysílá málo rychlé scény)
 9. Nevíte někdo něco o nějakých ohlasech na tento projekt UPCčka? Já si tento koncept nemůžu vynachválit, myslím si, že je vynikající. A tedy, kapacita je skutečně veliká. Kolik MUXů by se tam až mohlo vměstnat? Zatím je jich 5, ale koukám, download/seznam_muxu.htm že by tam mohly být další tři... BTW: Nevíte, proč tam není i Barrandov HD?
 10. Prosím o "odpuštění" pročítání tohoto dlouhého topicu, který už nemusí ani plně akutální a o zopovězení otázky - pokud si pořídím CableStar bez přístupové katy, naladím alespoň neplacené programy? Na TV s DVB-C tunerem (bez karty) mi to tak šlo, tak bych předpokládal, že i s CableStar by to mohlo jít též. Chci dostat do PC ČT4 HD a to levně.
 11. Prima HD nebo UPC info taky nejsou v klasickym DVB-T...
 12. Myslíte, že to daj i do svýho kabelovýho DVB-T?
 13. http://www.digizone.cz/clanky/druhy-sat ... -3-kvetna/ Tak je to tady, Myslel jsem, že napíšu UPC dotaz mailem, ale jaksi jsem žádný mail kontakt nenašel. Jen infolinku. A s nějakou brigádnicí je dohadovat nechci.
 14. http://www.digizone.cz/clanky/ohledne-d ... levize-by/ ČT naštěstí bere rozum do hrsti a měla by spustit druhý HD kanál (vedle současného ČT 1 HD). Co myslíte, je šance, že to nebude jen o satelitu a i UPC ho obratem zařadí do svého svého základního balíku programů, jak DVB-C, tak DVB-T?
×
×
 • Create New...