Jump to content

Marek-26

Administrator
 • Content Count

  4,377
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  103

Everything posted by Marek-26

 1. Njn, nedá se svítit. To je podobná situace, kdy po jednom orkánu či hurikánu byl nedostatek HDD a tedy i boxů s nimi - jelikož všechny 3 továrny jsou asi na cca 150m2.
 2. Protože on má určitě jen Vás :-D a stěžováním si na fóru pod anonymním nickem určitě hodně pomůže :)
 3. Marek-26

  Ban IP

  @Pagan Věrnostní sleva (xkrát jme mu říkali, že již neexistuje), změna ceny při migraci, bonusové kanály atd. @Slamb njn taky jsem byl jednou rychlejší 😄 @JirkaP Napadají mě tři dle popisu. Sám sebe ale banovat nebudu 🙂 A ti další dva jsou občas na přezdržku, ale kdo z nás není ... @sodekcz Proč zase tak silné výrazy. Každopádně "Republiku si rozvracet nenecháme! "
 4. Nejlepší je vzít nějakou online portable distribuci linuxu, nabootovat např. z flešky a pustit test. To pak člověk žasne, kolik toho Win (a všechno to okolo) sežerou. Samozřejmě ještě předtím je nejlepší si zjistit, zda dané distro v základu má dobrý driver na můj model síťovky, ale jestli je to nějaký z těch běžných výrobců, tak by neměl být problém. A samozřejmě antivirus většinou také vše slušně brzdí, zvláště ty webové štíty.
 5. Marek-26

  Ban IP

  Ahoj, jen jsem chtěl informovat, že byl zabanován uživatel bestorm resp. jaromir.01 resp. petr,000 včetně IP. Tento člověk pokládal stále stejné dotazy zde na fóru, byly mu několikrát zodpovězeny a ptal se neustále dál. Neptá se jen tu, ale i na dalších online kanálech spol. Vodafone, vždy pod smyšleným jménem, není líný si udělat registraci vždy nového emailu. Omlouvám se, jestli skrytí jeho příspěvků naruší kontinuitu v tématech.
 6. No, sám to úplně nechápu resp. jsem se o to ani víc nezajímal 🙂 jak se říká: "Já vím co s tím je. Je to rozbitý."
 7. @pkoci Není potřeba, v pondělí Vás budou kontaktovat z partnerské servisní firmy a domluví výměnu.
 8. @pkoci Nic neměřte, máte "dočasný" konfigurační soubor, jelikož máte špatný modem. Bude třeba, aby se technik příští týden zastavil a vyměnil modem.
 9. No, není v něm funkční vše, spouští se to postupně. Jinak by se nestihlo asi vše.
 10. @Adolf.Shitler Jelikož mají smlouvu vedenou už ve Vodafone systémech a tam to zatím není tak funkční, aby to mohli pustit. Tento týden se mělo pouštět buď už veřejně nebo do závěrečného testu na pokusných králících (čti na zaměstnancích). Věřím, že to brzy bude, ale @sodekcz tlačí trošku čas.
 11. @thornung Na stránkách UPC už žádné novinky nehledejte. @Wlassek Ty si děláš srandu, ale pamatuji si, když byl výpadek v celé ČR, bylo to i v tom hlasovém automatu a stejně někdo zavolal, že mu to nejde. Tak jsem se ho zeptal, jestli slyšel tu hlášku (abych si ověřil, že tam opravdu je) a on mi odpověděl "To jako i u nás v Brně?"
 12. @kolík Je třeba si uvědomit, že už více jak čtvrtstoletí nejsme československo. U Sportovního programu může být velmi lehce problém s právy. Ty se kupují buď specificky na určitý trh nebo dle diváků. Když si operátor koupí práva na nějakou soutěž, klání atd. nemůže ho většinou vysílat za hranicemi i kdyby si v té vedlejší zemi nikdo práva nekoupil. Když by to chtěl vysílat i jinde, musel by si připlatit. Je to prostě tvrdý business.
 13. @Brutus HBO nemá s Vodafone nic společného. @Moduspn Desetitisícům lidí to na Androidu normálně najede a do aplikace se přihlásí. Mají ta 3 zmiňovaná zařízen nějakého společného jmenovatele? Poco má odemčený bootloader?
 14. @janmichaelvincent Ale i za UPC bylo dvojí kódování. HD DVR box, tzv. Dawn resp. cihla měla kódování Nagra, také neměla Conax kartu. Není to tak, že by v kabelu běžely kanály 2x, pokaždé s jiným kódováním. Více by k tomu asi uměl říci @technik.
 15. @janmichaelvincent Pozor, neplést dohromady. Když si na exUPC konektivitě objednám box od Vodafone, tak ten běží přes DVB-C, ale není to s kódováním Conax (proto musí být připojen k internetu). Naopak do Vodafone systémů zatím nejde vložit Conax zařízení, tedy CA moduly a starší boxy (Kaon, Handan ...). @quadra2030 No, kéž by šlo jednu databázi zákazníků nalít z jednoho CRM systému do druhého ... V době, kdy jsem pro UPC pracoval jsem zažil přechod z jednoho CRM systému do druhého a to byl taky "porod". Tenkrát byla testovací lokalita Plzeň a všichni jsme se modlili, aby se nám nikdo z P
 16. @janmichaelvincent No jo, ale smlouvu máte ještě s exUPC, tedy jste stále veden v exUPC systémech. Naopak v případě, že byste to chtěl již jako Vodafone zákazník, tak byste měl zatím smůlu, tam se to stejně jako třeba pevná linka nenabízí, jelikož to zatím nejde systémově zprovoznit.
 17. @sodekcz Zkusím zítra zjistit, jak na tom jsou instalace a portace telefonních linek. Kdybych se odpoledne neozval, ťukni do mě třeba přes SZ 🙂 Tak zatím je odložena možnost pořízení pevné linky u Vodafone. Důvod netuším (a nechci spekulovat).
 18. Uff, tam toho je. Dám to dohromady zítra s čistou hlavou, něco málo odpovím rovnou do SZ. @freekarol Koukám, že stále řešíš s Rudym, nechám tě v jeho rukách, ať se v tom nepřekrýváme. Už to dle diskuze na viry.cz je pročištěné 🙂 https://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=13&t=158059&p=1541490
 19. @Jensen Bohužel renovace sítě jede v nějakých rotacích. Před pár lety by lidé z Brna mohli vyprávět dlouhosáhlé příběhy. Dnes je na tom v plošném měřítku Brno dobře. Co se týče Stodůlek, tak ty věčné práci na síti jsou důkazem, že tam probíhá renovace sítě a až to bude dokončeno, tak kromě takových těch mimořádnostech, by lidé v té lokalitě měli být spokojeni dalších pár let. A co se týče zpětného shlédnutí, tak dle fóra to už od spuštění této funkcionality lidem pije krev. Já osobně na Tv moc nekoukám a že něco nejde většinou zjistím až zde. To, že mi v průběhu filmu spadne přehrávání a
 20. No, donedávna Vodafone neuměl pevné linky, nyní už by to snad mělo jít a nebo v nejbližších dnech. Nemá to žádnou spojitost s Vodafone Station (kromě toho, že tento konkrétní modem kromě bridge neumí pevné linky).
 21. Pak jsme ale u toho, že je potřeba mít k tomu odpovídající službu a zálohu. Svého času jsem měl v Mostě 3 aktivní internety v bytě, pak jsem to odboural na 2, jelikož 2 z nich jeli po stejné páteční trase (ČD telematika), takže při větším výpadku to nejelo obojí. A pak jsem trnul strachy, aby to třetí připojení jelo v pohodě.
 22. Zaměstnavatel by měl dát zaměstnanci třeba mobilní internet, jako zálohu. Nikdo po něm nechce B2B linku až domů na kancelářskou práci.
 23. @Kubayz Ale prd. Vždy se některé práce dělali i přes den. Když je třeba dělat úpravy v domě, tak asi nebudou ve 2 ráno něco demontovat, měnit atd. Někdy to ani není volba Vodafone či UPC. Často si nějaké družstvo či SVJ chce zateplit fasádu, renovovat chodby atd. a jelikož tam vedou rozvody, tak Vodafon na tom chce/musí participovat.
 24. A log z FRST by byl? 🙂 Resp. oba. A když mi pošlete číslo smlouvy, můžu mrknout i na ten incident a zjistit k tomu něco bližšího.
×
×
 • Create New...