Jump to content

Marek-26

Administrátor
 • Content Count

  3,467
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

Marek-26 last won the day on January 14

Marek-26 had the most liked content!

About Marek-26

 • Rank
  Ambasador
 • Birthday 08/05/1987

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC datový limit na mobilu
  Neomezeně
 • UPC volné minuty na mobilu
  Neomezeně
 • UPC volné SMS na mobilu
  Neomezeně
 • Zařízení od UPC
  Compal, HZN USB
 • Místo odběru služeb UPC
  Brüx/Praha

Recent Profile Visitors

4,424 profile views
 1. Dobrý den, vypadá to, že se na OS Netcast aplikace přestala vyvýjet a HBO ji odstřihlo. To se u starých zařízení a OS bohužel stává. Dle HBO je podporován jen WebOS u značky LG https://helpcenter.hbogo.eu/cs/zarizeni-a-hbo-go/na-kterych-lg-smart-tv-je-sluzba-hbo-go-podporovana S tím se pak nedá nic dělat a o možnost sledování přes aplikaci v TV s OS Netcast jste přišli.
 2. @Trabi Od nového roku se neprodává, jen pronajímá. Počkal bych si na nový box od Vodafonu. Ještě můžete zkusit vzít zdroj z pronajatého a propojit ho s odkoupeným, zda to nebude jen tím. Pak byste vrátil pronajatý bez napájecího zdroje a zaplatil 200Kč. Popřípadě vidím, že jste z Nuslí, asi bych Vám mohl půjčit můj zdroj na vyzkoušení.
 3. UPC může na Horizon DVR boxu ty SD kanály deaktivovat, tedy v kabelu se šířit stále budou, ale na boxu nebudou vidět v seznamu kanálů.
 4. @hrochada Tak jako dá se to udělat i tak, že si to objednáte a zaplatíte. Pak bych se řídil tímto ceníkem: Ceník partnerských servisních firem Jestli je stav takový, jaký říkáte a kabel bude špatný a signál na zásuvce nevyhovující, pak by výměna / oprava měla jít na náklady UPC. Jestliže bude vyhovující, ale mohlo by to být lepší resp. kabel už opravdu bude mít pomalu po životnosti, pak bych to viděl na nějakou spoluúčast z Vaší strany. Nepíšete ani město, někde se používali tzv. mikro kabely, ale když jste tak blízko LB, tak by snad neměl být problém s prostupem od LB do bytu. Asi nejlepší by bylo si objednat technika na průzkum, aby stav posoudil a proměřil rozvod. Kdyžtak dejte vědět soukromou zprávou, předal bych to, aby Vás kontaktovali.
 5. Vivaldi je původně Linuxový prohlížeč ne? Aby to nemělo nějakou spojitost.
 6. Jelikož je Silverlight mrtvý, tak už to přes něj nejede. Je třeba prohlížeč, který umí přehrát VP8 a VP9 a další spousta věcí, která je nám skrytá. Otázkou je, co z toho Linuxu vypadlo, že to nejde. Zkuste nějaké Linuxové fórum, bývají tam lidé, kteří tomu rozumí a umí dobře poradit.
 7. Takže se dá říci, že se to UPC v ČR a SK netýká a patrně ani týkat nebude?
 8. OT: Ad Šlágr 3: Ono když se člověk zamyslí, jak se posunula muzika na Radiožurnálu, tak ten vývoj tam také je. To samé třeba rodina kanálů VH1. Uměl bych si představit Šlágr 3 s převážně Česko-Slovenskou muzikou a prodejem klasických LP desek (které zažívají renezanci a jejich prodej jde nahoru). Takové Best Off Golden Kids nebo Keks by se asi prodávalo. Je smutné, že třeba pro Horizon DVR box (Dawn) se také musela udělat přechodka na Scart. PS: téma je zralé na pročištění, nějak se nám z něj stává takové to tlachající. Já jen, abyste se nedivili, když budou některé příspěvky přesunuty jinam.
 9. Já jen doplním, že Linux není oficiálně podporován: https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sluzby/televize/horizon-go/ktere-verze-operacnich-systemu-podporuji-aplikaci-horizon-go/ řekl bych, že na tučňákovi není ta správná funkcionalita na přehrávání DRM videa, kterou využívá Horizon Go a možná další věci. Proto nemá oficiální podporu, jelikož udržovat to na x desítkách systémů s linuxovým jádrem je nereálné. Zkusil bych instalovat a nastavit pipelight + změnit to, jak se prohlížeč/ systém hlásí (user agent override). https://www.vltavsky.cz/2015/02/linux-silverlight-widevine-upc-horizon-hbo-go.html Ale úplně nejlepší bude se obrátit na fórum s podporou onoho prohlížeče nebo Linuxu.
 10. Dobrý den, jaký používáte prohlížeč? Zkoušel jsem teď na Firefoxu a Chrome Reflex a iSport a všude se mi najel JWplayer. Máte v prohlížeči zapnuté HW akceleraci videa? Jakou máte grafickou kartu resp. jakou prohlížeč využívá (já mám Intel HD a nVidia, pro prohlížeč mám navolenou Intel HD).
 11. Teď otestováno na Firefoxu 72.0.1 (64 bitů), MS Edge (jak s původním jádrem, tak s Chromium), IE i Google Chrome ... systém mám Win10 a vše funguje.
 12. Zase je fakt, že v tom seznamu je Compal uveden i s verzí FW, kterou na něm mám (a předpokládám, že většina z nás). Zase je divné, že píší jen o Broadcom chipsetu.
 13. @Slamb No, nevím, zda letos, ale předpokládám, že aplikace alespoň do některých Tv bude chtít VF také mít. @kotasek Asi něco podobného to bude. @Pavel m Nemyslím si, že se Vodafone bude chtít pouštět do kombinace box + modem. Spíše budou hledat řešení, které budou moci použít v kobinaci se všemi sítěmi, které nabízejí. Ať je to 4G, 5G, xDSL, DOCSIS atd. @Retiree Abychom se nedivili a nebyl box bez displeje 😁
 14. @Pavel m Boxy na Vodafone Tv, modemy na ED3.1, aplikace Vodafone Tv na Android a IOS. Nevím jestli vše do léta, ale myslím si, že letos určitě. Něco třeba už na jaře ... 👼
×
×
 • Create New...