Jump to content

Marek-26

Administrátor
 • Content Count

  4,042
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  80

Marek-26 last won the day on October 17

Marek-26 had the most liked content!

1 Follower

About Marek-26

 • Rank
  Ambassador

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  300 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  ∞ GB 10 Mb/s
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  Compal, HZN USB
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brüx/Praha

Recent Profile Visitors

6,653 profile views
 1. Spíše je to tak, že Arris (Vodafon Station) se dodává striktně k 1Gbps rychlosti, k nižším nikoliv. Pokud tedy nebudete navyšovat rychlost, pak obdržíte Compal. Jak píše @quadra2030, pokud nechcete 1Gbps rychlost, vezměte si klidně Compal. Sice tu na fóru naleznete spoustu věcí, co na Compalu nejsou dobře, ale troufám si tvrdit, že většinu z nich nepocítíte (jinak než cíleným testem / měřením).
 2. Zdravím, příliš málo informací. Jaký máte modem? TV je propojena přes WiFi či kabel? Pokud přes WiFi, tak 2,4 nebo 5 GHz? Jak to vypadá se zarušením vezdrátových sítí u vás? Jde WiFi síť na televizi vidět? Jestliže přes kabel, vidí televize toto připojení? Resetovala jste SmartHub? Zkuste tipy z tohoto videa. https://www.youtube.com/watch?v=Wel3w5d9g1Y
 3. @Bessi25 Předpokládám, že už to tu nebudete sledovat, ale kdyby náhodou ano, tak se trošku rozepíši. 1. Obě smlouvy jsou na stejné jméno? Předpokládám, že nikoliv, na koho byla ta původní? 2. Máte i jiné možnosti, jak podat reklamaci - přes web, email, ozvat se přes FB ...
 4. Zdravím, máte IPv6 nebo IPv4? Na co potřebujete režim bridge?
 5. @ludekfilm Určitě ne, Horizon boxy neumí 4K. Navíc jak píše Tube, platforma Horizon dožívá a bude nahrazena platfourmou od Vodafone.
 6. V ED 3.0 modemu nepoznáte, zda máte dostupný DOCSIS 3.1 (onen gigabit). A když to přeženu, to že není u vás dostupný je spíše vaše ochrana. Taky by ve VF mohli být potvory, klidně Vám ho dát a pak říci "Jede to minimálně 220? Jede, tak je reklamace bezpředmětná".
 7. Zdravím, teď úplně nechápu, jak to máte na začátku. Jakože jste původní zásuvku odmontoval?
 8. Třeba se dočkáme i Vodafone boxu druhé generace 🙂
 9. @MekliCZ Ne jen, že blíží, ale začala, minimálně příprava na migraci (i když to nejde ještě vidět, ale třeba ony výměny modemů u exUPC zákazníků jsou projevem). A neočekávám, že se přepnutí Arrisu do bridge je závislé na samoobsluze, dokud ta možnost nebude přímo v modemu, tak se jí asi nedočkáme vůbec (výrobce už prý pracuje na opravě/úpravě FW, příští verze to mít asi nebude, ale zase má řešit závažnější problémy než bridge mód).
 10. Nejspíše ano. Řeší se možnost posunu příjmu více na východ ...
 11. To určitě nebude standardní a chtěné chování. UPC ani Vodafone nebudou měnit názvy uživatelských sítí.
 12. Tak jak je otázka položena, tak pak ano i ne 🙂 některé 5GHz pásmo je volné, některé zpoplatněné nebo vyhrazené určitým službám/institucím: https://www.ctu.cz/vyuzivani-vymezenych-radiovych-kmitoctu
 13. Zdravím, bavíme se o WiFi nebo připojení ethernetovým kabelem? V době výpadku internetu hlásí něco operační systém a co bliká/svítí na modemu?
 14. No, Technicolory se asi hned tak měnit nebudou. Pokud budete mít tarif, který rychlostně nepřevýší možnosti Technicoloru, pak si s ním ještě pár let vystačíte.
×
×
 • Create New...