Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Marek-26

Administrátor
 • Počet příspěvků

  2 945
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  14

Marek-26 last won the day on 27. listopadu 2017

Marek-26 had the most liked content!

O uživateli Marek-26

 • Hodnost
  Kluk

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brüx/Praha
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  Compal

Návštěvy profilu

1 041 zobrazení profilu
 1. A znáte všechny proměnné? Jaké byly původní částky atd.?
 2. Pronájmový modem můžete vrátit kdykoliv.
 3. Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Dobrý den, jestli nemáte ani nabídku spustit zpětné zhlédnutí, tak to se samo neopraví, kontaktujte technickou podporu.
 4. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Problém může být v boxu, rozvodech ... Takhle těžko říci.
 5. Zvuk sport1 (2) HD + receiver

  A jakou sílu a kvalitu signálu kanály ukazují s odpojeným recieverem?
 6. Horizon Go

  Vždyť už běží [emoji3]
 7. Horizon Go

  Když si přiobjednáte HBO, dostanete k tomu i HBO GO. Poté Vám půjde i zpětné shlédnutí na těchto kanálech. Jak na webu, aplikaci, tak i na Horizon Boxu. https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sluzby/televize/hbo-go/?q2=HBO Jde objednat přes stránky UPC nebo si tam zavolat. Zřízení je při zavolání otázkou několika hodin, když jim napíšete, několika dní.
 8. Smlouvu máte na dobu neurčitou a při uzavření máte dvě možnosti. Buď si vzít služby bez věrnostní slevy, kdy Vám bude účtována rovnou plná cena služeb každý měsíc, nehledě na délku trvání smlouvy nebo využijete věrnostní slevu, což znamená, že pokud klient UPC odebere domluvené množství (12 po sobě jdoucích měsíců), po splnění této podmínky mu vznikne nárok na vrácení určité částky (na jednu službu to dělá 2400Kč). Pouze slevu klient dostává průběžně (každý měsíc - 200Kč). V případě, že nevznikne na ni nárok, musí klient již předběžně čerpanou slevu vrátit. U věrnostních slev se jedná o odměnu – slevu za to, že klient odebral služby v určitém množství. V případě, že vím, že nebudu čerpat služby v době 12 měsíců, vezmu si rovnou služby bez věrnostní slevy, abych po ukončení nemusel platit najednou nějakou větší částku. V případě, že je možné, že to těch 12 měsíců bude, vezmu si variantu s věrnostní slevou - a prostou matematikou zjistím, že i kdybych vydržel třeba 10 měsíců, tak celkově zaplatím stejně, jelikož podám výpověď tak, aby se smlouva ukončila až po 12 měsících i přes to, že služby nebudu využívat, protože vracet 2000Kč vyjde dráž, než zaplatit ještě další dva měsíce služeb. Například při platbě 600Kč za službu s věrnostní slevou, jsem při využívání služby 9 měsíců a vypovězení ke konci věrnostního období na tom stejně, jako kdybych si hned na začátku vzal služby bez věrnostní slevy.
 9. Každá smlouva u UPC je na dobu neurčitou.
 10. Stále je to jedna verze. Od 8.1. se týká nových zákazníků a stávajících v případě, že budou chtít změnu. Jestli se to dotkne někoho konkrétního ze stávajících, UPC těm konkrétním lidem dopředu oznámí.
 11. Zatím máte stále to, co jste si sjednal. Když bude nějaká změna, UPC dá vědět.
 12. HW pro běh internetu a HW pro běh Horizon GO jsou úplně jiné kusy železa.
 13. @homberg V TZ se píše: "To vše od 8. ledna nabízíme s novým portfoliem, které mohou využít noví i stávající zákazníci,“ uvedl Martin Miller, generální ředitel UPC Česká a Slovenská republika." - Je tam mohou využít, ne, že budou výhradně využívat. Jako stávající zákazník si můžete normálně požádat o převedení na ono nové portfolio. Nebo ne?
 14. @homberg David tvrdí, že aktuálně se to týká pouze nových zákazníků. Nikde nevyvrací ani nepotvrzuje, že se nebude týkat někdy i stávajících klientů. Samozřejmě, když budu chtít ze své vůle jako zákazník navýšit ze 100Mbps internetu na 200Mbps, tak už také dostanu 300Mbps. @Novysak Třeba se ještě neví, kdy a zda něco nastane. Jestli bude k nějaké změně u Vás konkrétně docházet, budete informován. Tedy dá se říc, že se vás změny netýkají, dokud UPC oficiálně neoznámí něco jiného. Nepřijde mi to úplně, jako že pravá neví co dělá levá. Jen nikdo nechce střílet termíny jen tak od boku.
 15. Absence dostupnosti Praha-Vinohrady

  A do toho památkáři ...
×