• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007, se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

Marek-26

 • Počet příspěvků

  2 765
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

2 Neutrální

O uživateli Marek-26

 • Hodnost
  Pokročilý
 • Datum narození

Converted

 • Internet
  1
 • Televize
  1
 • Telefon
  1
 1. Zavolejte na UPC. Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 2. Vytažení ze zásuvky nepomohlo?
 3. Pronájem přestanete platit až zařízení vrátíte. Předtím je potřeba ověřit, zda ty zařízení co jste si koupil, jsou opravdu odprodané a UPC Vám na tom spustí služby. Pak stačí zavolat či napsat, že si na tato zařízení přejete převést služby. Ideálně si domluvit nějaký datum a čas, kdy budete třeba v práci, abyste nebyl zbytečně pár hodin bez služeb. To se týká hlavně prohození modemů. A pak už jen co nejdříve vrátit ona pronajatá zařízení.
 4. Hlavně jestli máte Windows 8 nebo novější, tak doporučuji připojení označit jako mobilní. Nebudou se třeba hledat a stahovat aktualizace atp. Otevřete Nastavení -> Síť a internet -> Wi-Fi a pak klepněte na síť, kterou takto chcete nastavit. Dále aktivujte předvolbu Připojení účtované podle objemu dat.
 5. Buďme rádi, že ji máme alespoň v SD. Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 6. Asi není box spárovaný s vaším účtem. Co vidíte v Horizon Go v nastavení, konkrétně pod položkou Moje mediální zařízení? Nebo jste jen na začátku neudělil souhlas se zpětným shlédnutím. Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 7. F-konektor je dobré min. 1x ročně dotáhnout, povolí se cca o půl otáčky za rok. A nejčastější závada u kabelů bývá právě v konektorech a ohybech okolo nich. Nějak mi nejde do hlavy, jak by mohlo vysunutí a zasunutí kabelu do zásuvky ovlivnit kabel v rozvodné skříni.
 8. Když si napíšete, tak poměrnou část z ceny co si platíte za tuto službu jistě rádi oductuji. Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 9. Aneb hledání chyby tam, kde není... Unixový OS disk bez problému přečte, STB i zapisuje, i když to co nechci Vylučovací metoda, říká vám to něco? viděl jsem už x disků, které ukazovali plnou kapacitu, ale byly poškozeny a jejich reálná kapacita byla menší. A u některých se S.M.A.R.T. tvářila, jako, že je vše OK. Nevím kde a zda se dá timeshift vypnout. Otázkou je, zda to vůbec jde. Flash paměť nikdy oficiálně nebyly podporovány, jen HDD a to jen do určité velikosti. Testování proběhlo, jak na testetrech, tak i aktualizace byla pouštěna postupně po lokalitách. Třeba v Mostě se box aktualizoval určitě cca o týden dříve, jak v Praze. Počítám, že po testování se provedla aktualizace pouze v nějaké lokalitě a chvilku se čekalo. Mám doma podobný (ve žlutém gumovém obalu), tak ho zítra zkusím. HDD je bohužel ten typ hardware, ktrerý rád odchází do křemíkového nebe. Snad to nebude tento případ. Na nic nečekejte a objednejte si servis. Tak to je hezké, můj box má verzi HS_15.0.2B.b-PRD-LIVE (ty druhé dvě mají taky trojku místo nuly). Moc se mi líbí ten PRD. Opravdu tam to "O" není. Takže jsem zřejmě o mnoho verzí pozadu... To ano, zavolejte na UPC, jestli jí nemůžete nějak vynutit tu aktualizaci (jestli nepomohlo vypojení z elektriky a znovuzapojení).
 10. Ten formát proběhl přes box? Když provedete formát v PC, disk je normálně funkční? V tuto chvíli už by měl být všude nový FW všude. V přehledu byste měl vidět toto: [*]timeshift [*]Při přepínání programů pomocí tlačítka PRG+ popřípadě PRG- skáčete jen po předplacených kanálech. [*]Součástí nahrávek jsou DVB titulky a všechny audio stopy, tlačítkem TXT přes 888 lze titulky vyvolat, změnu stopy přes akční menu nebo tlačítkem AUDIO. [*]Na displeji se u Tv kanálů ukazuje před číslem pozice písmeno P a před rádiem písmeno R [*]Box si lépe uchovává změny poměru stran. [*]Ukazatel hlasitosti vypadá jinak, hlasitost je zvýšena a mezi kanály už nejsou takové rozdíly Určitě tam budou i jiné změny, něhjaké drobné opravy atd.
 11. Jak velký disk máte zapojen? Jedná se o HDD nebo flash paměť? Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 12. Dle všeho ano:
 13. Ale to není vada nebo chyba přístroje, to je jeho vlastnost. Ano, na analogu měl člověk přepnuto okamžitě, ale televize netahala tolik informací, grafiky atd, jako nyní STB.
 14. Netvrdí, že to používáme jen u nás, ale že na vývoj aplikace nemáme až tak velký vliv. Takže návrhy a podněty dávat můžeme, ale nemůžeme říci, tohle tam udělejte.
 15. Ano, to bude asi tím, že to bude náhled na slovenskou část sítě