Jump to content

Marek-26

Administrátor
 • Content Count

  3,331
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Marek-26 last won the day on May 30

Marek-26 had the most liked content!

About Marek-26

 • Rank
  UPC ambasador
 • Birthday 08/05/1987

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brüx/Praha
 • UPC Internet
  Internet 150
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Compal

Recent Profile Visitors

3,648 profile views
 1. Mobilní aplikace datový tok upravuje dle rychlosti. Měla by tedy přehrávat bez výraznějšího trhání, jen možná kvalita bude nižší.
 2. UPC to nemůže mít proto, že není mobilní operátor a nemá žádné mobilní sítě. A proč to nemůže mít T-mobile by byl dotaz na Deutsche Telekom. Ale možná to bude mít co dočinění s tím, že nemají v půlce republiky vlastní síť a tak tam nemohou provozovat jen tak neomezené tarify.
 3. No rozdíl mezi prohlížením webu, emailové komunikace i s přílohami, aktualizace většiny aplikací v mobilu atd. a sledováním YT resp. streamovaného videa je set sakra rozdíl. Když nebudu poslouchat beztrátovou streamovanou muziku, ale občas něco do 192kbps, nebudu čumět na videa, pak mi na měsíc na mobilu stačí 5-10 giga. A co by se stalo, kdyby jakýkoliv operátor nabídl neomezený tarif s neomezenou rychlostí za pár Kč? Spousta lidí, by si vzala jen ten, nepotřebovali by doma pevné připojení, v týdnu by to znamenalo totální přetížení ve městech o víkendu v chatových oblastech atp. Upřímně, taky bych to jako spotřebitel bral. Zapojil bych si to do NTB, z něj udělal hot-spot pro další domácí zařízení nebo si pořídil 5G modem, nemusel bych řešit, jak někde v horní/dolní na táboře zajistit internet pro provoz webu, nahrávání fotek atp. což většinou znamená 50 giga dat za 14 dní co ten tábor trvá atd. Promiň, ale to bylo myšleno vážně? Proč by měli dělat něco super pro někoho, kdo sponzoruje (čti platí) i konkurenci? Stále je to soukromá společnost, není to charita ani státní příspěvková organizace, takže dají nabídku a tvé svobodné právo je ji využít a nebo ne + ji samozřejmě můžeš poplivat v nějaké diskuzi.
 4. Moc ne, mluvím o Google a Waze. Teď jsem jel 500km a sežralo mi to 37,5 mega. Ale sledování online videa je stahování ve velkém. Jen se nestahuje do složky na potom, ale jen do nějakého tempu. To bych jako zrovna dobrý příklad neuváděl.
 5. Tak s archivy víme asi oba jak to je a proč se takové přílohy zakazují o tom nemusíme vést diskuzi. K tomu navíc v době, kdy je provozovatel přímo odpovědný, co sem nahraje uživatel, opravdu nechci, aby sem někdo nahrál nějaké autorsky chráněné dílo a buď rovnou od sám nebo někdo jiný to nahlásil. Šlo by to možná formou schvalování příloh či příspěvků s přílohou, ale kdo by to pravidelně dělal? Že by David ještě kromě své práce dělal kontrolora příloh? Nebo byste čekali až se k tomu třeba 1x za týden dostanu já? Nebo to můžeme otočit, zakážu veškeré přílohy a bude to vyřešené. Vytvořím návod jak sdílet přes nějakou free službu a jak sem vložit odkaz, pro ty, kteří by to neuměli.
 6. Ne, udělat si novou smlouvu na internet a televizi do bytu v podkroví.
 7. Z hodnot na modemu rušení jednoho Muxu většinou nepozná, jelikož modem jede na jiných frekvencích. Jestli je si jistý kabeláží v bytě, pak už jen objednat technika.
 8. K HD mediaboxu se nedoporučují disky větší jak 500GB.
 9. No, já bych to řekl ještě jinak. V tuto chvíli porušujete VOP a dochází u vás k černému odběru služeb. Dle VOP má mít každý byt vlastní smlouvu. A jestli to máte rozvedené i do bytu, který pronajímáte (jakože jsem to z toho textu pochopil), tak vlastně ještě přeprodáváte služby, což je jemně řečeno maximálně špatně. Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
 10. Tohle nemá se slušností vůbec co dělat :-D tohle je o hraní si na alespoň nějakou základní úroveň bezpečnosti. Ono i to vkládání PDF je dosti za hranou. Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
 11. Nemyslím si, že je vhodné povolovat XLS a podobné soubory.
 12. Jakou verzi FW na Compalu máte? Pokud CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p4-NOSH, pak udělejte tovární nastavení modemu. Před továrkem si zkuste uložit konfiguraci modemu a po továrku ji nahrát.
 13. To jsou ale teoretické laboratorní rychlosti.
×
×
 • Create New...