Jump to content

Marek-26

Administrátor
 • Content Count

  3,278
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Marek-26 last won the day on April 18

Marek-26 had the most liked content!

About Marek-26

 • Rank
  UPC ambasador
 • Birthday 08/05/1987

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brüx/Praha
 • UPC Internet
  Internet 150
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Compal

Recent Profile Visitors

2,956 profile views
 1. UPC reklamy do vysílání nevkládá a nemá z nich žádný zisk. Svou stížnost můžete směřovat na společnost Nickelodeon resp. Viacom, která je vlastníkem tohoto kanálu. Předpokládám, že reklamy jsou způsob, jak zaplatit za dabing pořadů (tedy za českou mutaci).
 2. Já jen píšu, jak se věci mají, že omílání tady, na FB nebo kdekoliv jinde je k ničemu. Jak už se tady psalo, minimálně do převzetí Vodafonem či zamítnutí ze strany EU se nic velkého dít nebude. A po převzetí Vodafonem nepočítám s tím, že pro ně bude tohle top priorita, budou mít dost starostí s jinými věcmi. No, zatím to u nás nejde a já jsem třeba rád, že tu máme možnost využívat ten Chromecast, protože ovládat cokoliv přes klasický DO k televizi je většinou k vsteku a to často u našich mám možnost pracovat s tím LG ovladačem, co je zároveň ukazovátko a i to má k pohodlnosti daleko. Pro mě kolikrát lepší streamovat např. Youtube z mobilu, než najet v TV a snažit se něco někam psát.
 3. Kam výše? Do LibertyGlobal, které nás prodává? Do Vodafonu, který vlastně zatím neví, zda nás bude moci převzít a tak ani nemůže o ničem rozhodovat (do rozhodnutí EU se musí chovat jako konkurence)? Myslíte, že pár set lidí z několika set tisíc lidí je silná zákaznická poptávka? Máte pocit, že já nebo David či desítky zaměstnanců UPC ČR by také nebylo rádo, kdybychom to tu už měli? Nevím jak u Apple, ale u Androidu existuje alespoň Chromcast a ovládat Horizon Go z mobilu či tabletu mi přijde lepší, než pomocí dálkového ovladače. Jak se říká, lepší jak drátem do oka 🙂
 4. Od UPC už vyjádření bylo. LibertyGlobal (LG) se rozhodlo aplikaci pro AndroidTv prozatím testovat jen u bratrů na Slovensku. " Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat." Aplikace na jiné systémy (tedy kromě Apple a Android) Liberty Global patrně nevyvíjí, nezahlédl jsem někde zmínku, že by na něčem takovém pracovali v jiných státech např. také to vypadá, že LG provádí nyní výprodej v Evropě. Jen za poslední dobu - Rakousko prodali T-Mobile, ČR, SRN, Maďarsko a Rumunsko prodali Vodafone (čeká se na vyjádření EU), Satelit (UPC DTH a Freesat) prodali, Švýcarsko prodávají Sunrise. Zůstane jim tedy jen UK, Irsko, BeNeLux, Polsko a SK (jestli jsem na něco nezapomněl). Dalších trhů kde působili se též zbavili (měli podíly ještě někde ve skandinávii a možná i na severovýchodě evropy). Prodali ChelloMedia (vlastníka různých kanálů) AMC a mohli bychom pokračovat asi i dále.
 5. To není nesmysl. To je ekonomický fakt. Nikdo netvrdí, že vytvořit navíc aplikaci na AppleTv a AndroidTv ve chvíli, kdy jsou mobilní verze je o tolik náročnější a dražší. Ale vytvářet na x verzí Tizenu, WebOS, My Home Screen atd. od nuly znamená hodně práce, hodně času a hodně peněz včetně následné údržby. Navíc se opět dostáváme do začarovaného kruhu, kdy bez schválení korporátu se nic neudělá už jen z důvodu toho, že celá platforma Horizon je vlastně korporátní záležitost, nikoliv lokální.
 6. Jde o to, že vytvářet aplikaci na x desítek značek televizí s desítkami systémů se nevyplatí. AndroidTv aplikace se testuje na Slovensku, jestli se někde testuje Apple, to nevím (jabko nemám, nesleduji).
 7. @Evzen Info je od člověka z technické podpory UPC. Jestli existuje nějaký oficiální zdroj, pak o něm nevím. A k tomu dalšímu se raději vyjadřovat nechci. Ale nikdy jsem neviděl changelog k FW ať už k boxům, modemům či snad CMTS (dle Vaší logiky by Vás UPC mělo informovat o veškerých změnách v nastavení, výměnu technologie na trase k Vám atp.). @sodekcz A na Technicoloru je něco špatného (pro rychlosti do 300Mbps)? @quadra2030 No spíše než dálnici bych to viděl na železnici. A tam už může těch limitací být více. Nestačí jen mít stejný rozchod kol. Navíc otázka, jak je to s různými licenčními poplatky, kompatibilitou s jiným SW a HW na síti, vytvářením speciálního konfiguračního souboru atd.
 8. Zeptal bych se na UPC, jaké podmínky má mít ta sleva, kterou máte. Jestli je časově omezená nebo zda o ni nepřijdete porušením něčeho (třeba neplacením včas) atd.
 9. No, je to prostě kus železa poháněný jedničkami a nulami. Hlavní je, že to pomohlo.
 10. Jestliže máte Compal v Bridge módu, budete moci udělat ping na zařízení do něj napojená. To předtím nešlo. Tedy jestli máte verzi, která končí 5p4-NOSH
 11. Já ti nevím, ale ceník je až na marketingové akce identický. Jestli hledáš něco, co se skrývá ve fakturách, pak bez jejich náhledu těžko cokoliv soudit.
 12. Jako aplikaci pro Win10? Ta mi jde v pohodě, program najede za chvíli, ze začátku nízké rozlišení, ale do 5-10 sekund pak už krása. Jakou verzi máte? Já mám 180.41.0 resp. 2.9.1.0
 13. Úplně nejdříve bych zálohoval nastavení a udělal tovární reset. Poté bych zkusil nastavit jeden port / jednu službu. Pokud bude fungovat, zkusil bych nahrát uložené nastavení. Když by po nahrání uloženého nastavení nefungovalo, udělal bych znovu tovární reset a vše nastavil znovu. Kdyby nefungovalo ani po továrním resetu a nastavení jedné služby, kontaktoval bych UPC.
 14. @Lev 1974Viz příspěvek od uživatele Retiree
 15. Již několikrát byly problémy vyřešeny. A zase se další objevily.
×
×
 • Create New...