Jump to content

Marek-26

Administrator
 • Content Count

  4,296
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  100

Marek-26 last won the day on April 7

Marek-26 had the most liked content!

Community Reputation

269 Vynikající

2 Followers

About Marek-26

 • Rank
  Ambassador

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  300 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  ∞ GB 10 Mb/s
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  Compal, HZN USB
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brüx

Recent Profile Visitors

11,098 profile views
 1. No, u dynamické IP je ta nevýhoda, že můžete "vyfasovat" adresu po někom jiném. Nám na jednom herním serveru dělali problém nějací ..., museli jsme zablokovat rozsahy a tím odříznout cca polovinu slovenských hráčů (zablokovány 3/4 rozsahů Slovak Telekomu a pak ještě kompletně jednoho menšího providera).
 2. Až budeme převedení pod Vodafone, tak se bez hesla neobejdeme, jelikož se bez něj ani operátor na váš účet nepodívá.
 3. @KejPi Nezbývá, než se spojit s technickou podporou. Nový FW na modem zaslán, restartován a stále nic 😞
 4. @Herb Aplikace musí být v telefonu/tabletu. Nikoliv přímo v chromecastu.
 5. @BaboonCZ Bridge snad do léta. Pokud máte nyní IPv4, tak zůstává. Ty problémy FW zde popisované už by měly být minulostí, pak to ještě samozřejmě závidí na kvalitě sítě. Přeci jen je OFMD ED3.1 pásmo na stejných frekvencích, jako LTE. S vysílačem v dosahu může dojít k pronikání signálu do rozvodu a tím k rušení.
 6. @sodekcz Technicolor už nenechají aktivovat na nové smlouvě.
 7. Zdravím, zatím slouží pouze k servisním účelům, jestli a kdy bude umět funkce zmiňované nikdo asi neví.
 8. No, oni ty modemy dokud se plně nenaladí atd, tak ke stahování FW používají prý jen jeden kanál. Tak nějak mi to říkali u Compalu, proč tam trvá přes 10 minut nehledě na tarif (o kterém ten modem ví až z konfiguračního douboru). FW by po aktualizaci měl být 01.02.068.10.Euro
 9. @KejPi Vydrž, modem si musí stáhnout konfiguraci, firmware atd.
 10. @Poly95 To je hodně málo. Měřeno přes kabel? Pokud ano, objednat servis.
 11. No, když se bavíme o Vodafone internetu bez konkrétní technologii, tak to asi bude mobilní 10/10 internet (na tom už nějaký měsíc jedu nuceně já). Každopádně jestli jde o exUPC, tedy o DOCSIS, pak stačí pohled do aktuálního ceníku. Také je třeba se mrknout do ceníku na to, že při snížení na Internet 50 se účtuje jednorázový poplatek 499Kč a nejsou na něj žádné slevy, nejde kombinovat s dalšími službami do zvýhodněných balíčků, například s vyšší nabídkou televize jak Klasik (TV Start je k tomu jako k ostatním internetům automaticky).
 12. @Adolf.Shitler Co si pamatuji tady z fóra, tak Valc rádia dost často nefungovali vinou vysílatele.
 13. @PetrM Ideálně vitualizací Androidu 🙂 Jestli s tím nemáte zkušenosti, nejjednodužší je použít něco hotového jako je NOX, BlueStacks apod. To jen stáhnete, nainstalujete a pak v tom prostředí stáhnete potřebnou aplikaci z Google Play.
 14. Kdyby to někoho zajímalo, tak v DVB-C přibyla i rádia: Dechovka Free Rádio Hey Hlas Prahy Jih Jih Cimbálka Jihlava
 15. @PetrM Asi ne, aktivně jsem se na to neptal. Ale vzhledem k tomu, že ještě není aplikace pro Androidí Tv, o které si myslím, že přijde před webem, tak nezbývá než čekat. Mě se migrace zatím netýká a i kdyby, na TV nekoukám, přítelkyně přes web (dříve aplikaci) sledovala a kdybych byl zmigrován, tak jí na PC naportuji androidí aplikaci a neřeším to (ona to má 80% času jen jako kulisu, může si pustit HBO Go, Prima play, iVysilani ...). Takže pro mě jediný problém je, že androidí aplikace neumí spolupracovat s chromecastem.
×
×
 • Create New...