Jump to content

Phar

Uživatel
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

 1. To nám v Sokolově dělalo asi před třema tejdnama a pak to samo přestalo. Dělalo to jenom v Digitálu.
 2. V Sokolově, což je podle UPC region Cheb nahradili ARD.
 3. Neměl jsem je uz odpoledne a nebyly tam ani když jsem šel v půl sedmý večer do práce. Ale jinak máš pravdu, dneska už tam jsou. Asi "standardní" výpadek.
 4. Přesně, v analogu ani barrandov, ani čt4
 5. Na chvíli jsem se fakt lekl, protože ten argument je věrohodnej. Ale je od Digizone alespoň pěkný, že na konci článku přiznávají apríl.
 6. Nechci tady zase rozjíždět off topic diskuzi, ale my máme v domě nově rekonstruovanou STA. To asi jako zajištění kvalitního příjmu povinně šířených stanic bude stačit. Edit: 29.3.2009 18:07 Osobně už se k této problematice nebudu vracet, protože tohle téma o tom není, a omlouvám se za příspěvky mimo.
 7. Možná to zákon umožňuje a možná bych to i uhádal, ale pak v tom domě taky musím žít. A v případě nájemního bydlení to sice majitel třeba může/musí povolit, ale pak mi taky nemusí prodloužit nájemní smlouvu, protože jsm konfliktní nebo jinak problematickej. Nejsou všichni v regulovaným nájemným s nekonečnou výpovědní lhůtou, ale třeba se smlouvou na rok, která je pravidelně prodlužovaná. (Ale nemusí být.)
 8. Přesně tohle mi dělá i Handanu 5000 a starý VHS. Já to teda nijak neřeším a prostě stb přepnu zpátky. Ale taky mě to se-vadí.
 9. Na barrandov jsem se taky těšil, ale zklamání snad ani nejde popsat. Ale tady je spousta pořadů, který mě zajímají. Fururama, Hrdinové, Top Gear (jeden z mála programů, kvůli kterým jsem skoro obrečel BBC Prime) a některý, který neznám, ale vypadají dobře. Jestli se jim podaří získat inzerci tak, aby udrželi svolí laťku a za půl roku z toho nebylo odkladiště Primy 1, tak by to mohla být událost.
 10. Nerad, ale nemůžu si pomoct: GRATULUJU VÁM VŠEM, KTEŘÍ MÁTE HD TELEVIZI, K VYSOCE KVALITNÍMU PROGRAMU, KDE JEDEN ZAJÍMAVEJ POŘAD STÍHÁ DRUHEJ. Nemám nic proti zařazování HD programů, ale tohle jenom těžko bude stanice, po který každej rozechvěle toužil. Ty slabomyslnosti, který tam převážně vysílají nebudou v HD lepší, jenom hezčí. A to jim nepomůže.
 11. Od samýho začátku se mi na CRT televizi přes STB nenačítá teletext korektně, občas chybí nějaká řádka, občas půl stránky. Myslím samozřejmě čtení přes teletextovej modul v televizi, ne v STB. Řeším to tak, že co jde, tak čtu přes analog, tam to nedělá a co nejde (typicky slovenský programy JOJ atd) tak čtu přes zabudovanej teletext v STBčku.
 12. U nás už několik dní taky nic, asi to nebude lokální.
 13. Jsem rád, že ti teď všechno funguje jak má, ale je pravda, že já mám problém tak jednou za dva měsíce a pokaždý se jedná o přelomený stínění u koncovky. Takže 4× stínění dobrý, ale na konektorech záleží snad ještě víc (nikdy jsem si nemyslel, jak hodně). Mám kabely stíněnej 2×, což mě i settopboxu připadá dostačující.
 14. To fakt neím, ale už jsem z nějakých důvodů resetoval STB asi třikrát a objevila se tam pokaždý. Neindikuje žádný informace (teletext, zvuk, kódování, formát obrazu).
 15. Jasně, já se nehádám, že je to něčí chyba a při naladění mi fakt najde 83 kanálů a po 3 minutách dívání ještě unnamed novu. Ta mi chleba nežere a ať tam je. Já jenom reaguju na těch 83 kanálů.
×
×
 • Create New...