Přejít na obsah

Phar

Uživatel
 • Počet příspěvků

  97
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. To nám v Sokolově dělalo asi před třema tejdnama a pak to samo přestalo. Dělalo to jenom v Digitálu.
 2. Phar

  Markíza už jen v digitálu

  V Sokolově, což je podle UPC region Cheb nahradili ARD.
 3. Phar

  tv barrandov

  Neměl jsem je uz odpoledne a nebyly tam ani když jsem šel v půl sedmý večer do práce. Ale jinak máš pravdu, dneska už tam jsou. Asi "standardní" výpadek.
 4. Phar

  tv barrandov

  Přesně, v analogu ani barrandov, ani čt4
 5. Phar

  Prima Cool odstartovala

  Na chvíli jsem se fakt lekl, protože ten argument je věrohodnej. Ale je od Digizone alespoň pěkný, že na konci článku přiznávají apríl.
 6. Nechci tady zase rozjíždět off topic diskuzi, ale my máme v domě nově rekonstruovanou STA. To asi jako zajištění kvalitního příjmu povinně šířených stanic bude stačit. Edit: 29.3.2009 18:07 Osobně už se k této problematice nebudu vracet, protože tohle téma o tom není, a omlouvám se za příspěvky mimo.
 7. Možná to zákon umožňuje a možná bych to i uhádal, ale pak v tom domě taky musím žít. A v případě nájemního bydlení to sice majitel třeba může/musí povolit, ale pak mi taky nemusí prodloužit nájemní smlouvu, protože jsm konfliktní nebo jinak problematickej. Nejsou všichni v regulovaným nájemným s nekonečnou výpovědní lhůtou, ale třeba se smlouvou na rok, která je pravidelně prodlužovaná. (Ale nemusí být.)
 8. Přesně tohle mi dělá i Handanu 5000 a starý VHS. Já to teda nijak neřeším a prostě stb přepnu zpátky. Ale taky mě to se-vadí.
 9. Phar

  Prima Cool odstartovala

  Na barrandov jsem se taky těšil, ale zklamání snad ani nejde popsat. Ale tady je spousta pořadů, který mě zajímají. Fururama, Hrdinové, Top Gear (jeden z mála programů, kvůli kterým jsem skoro obrečel BBC Prime) a některý, který neznám, ale vypadají dobře. Jestli se jim podaří získat inzerci tak, aby udrželi svolí laťku a za půl roku z toho nebylo odkladiště Primy 1, tak by to mohla být událost.
 10. Phar

  Barrandov HD

  Nerad, ale nemůžu si pomoct: GRATULUJU VÁM VŠEM, KTEŘÍ MÁTE HD TELEVIZI, K VYSOCE KVALITNÍMU PROGRAMU, KDE JEDEN ZAJÍMAVEJ POŘAD STÍHÁ DRUHEJ. Nemám nic proti zařazování HD programů, ale tohle jenom těžko bude stanice, po který každej rozechvěle toužil. Ty slabomyslnosti, který tam převážně vysílají nebudou v HD lepší, jenom hezčí. A to jim nepomůže.
 11. Phar

  nový STB

  Od samýho začátku se mi na CRT televizi přes STB nenačítá teletext korektně, občas chybí nějaká řádka, občas půl stránky. Myslím samozřejmě čtení přes teletextovej modul v televizi, ne v STB. Řeším to tak, že co jde, tak čtu přes analog, tam to nedělá a co nejde (typicky slovenský programy JOJ atd) tak čtu přes zabudovanej teletext v STBčku.
 12. Phar

  Animal Planet a EPG

  U nás už několik dní taky nic, asi to nebude lokální.
 13. Phar

  Slovenské kanály a Nova Cinema

  Jsem rád, že ti teď všechno funguje jak má, ale je pravda, že já mám problém tak jednou za dva měsíce a pokaždý se jedná o přelomený stínění u koncovky. Takže 4× stínění dobrý, ale na konektorech záleží snad ještě víc (nikdy jsem si nemyslel, jak hodně). Mám kabely stíněnej 2×, což mě i settopboxu připadá dostačující.
 14. Phar

  Nove kanaly a zmeny

  To fakt neím, ale už jsem z nějakých důvodů resetoval STB asi třikrát a objevila se tam pokaždý. Neindikuje žádný informace (teletext, zvuk, kódování, formát obrazu).
 15. Phar

  Nove kanaly a zmeny

  Jasně, já se nehádám, že je to něčí chyba a při naladění mi fakt najde 83 kanálů a po 3 minutách dívání ještě unnamed novu. Ta mi chleba nežere a ať tam je. Já jenom reaguju na těch 83 kanálů.
×